>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu VI

emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Witam, przepraszam, że dopiero po zakończeniu 5. kolejki, ale dopiero teraz zauważyłem, że przez przypadek przestawiłem hit kolejki z meczem Evertonu, czy mogę jeszcze liczyć na zmianę?
Everton powinien być pod 1, a Liverpool oczywiście w hicie.
http://forum.bukmacherskie.com/f445/5-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-12-13-04-2014-a-106332-3.html#post4400901
Ponawiam, bo widzę, że ktoś każe mi się zapoznać z regulaminem. Po prostu przypadkowe przestawienie.
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
mam policzona 6 kolejke. do kogo moglbym wyslac na pw jutro rano? mam zastrzezenia do spotkania.
Hull - Arsenal(-1) - typ 2 kurs 3.25??
i Burton(-1) - Hartepool - typ 1 kurs 3.5??
prosilbym o sprawdzenie dokladne.
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dołączam się do pytań powyżej, może w końcu się ktoś zmobilizuje i ogarnie sprawy podliczeniowo-tabelowo-bonusowe... swoją ostatnią wpłatę wykonałem na William Hillu 24.03 i nie mam zamiaru robić kolejnej, jutro mija 30 dni więc powoli ostatni dzwonek żeby ktoś to ogarnął. Myślę, że osób w podobnej sytuacji jak ja jest więcej.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
mam policzona 6 kolejke. do kogo moglbym wyslac na pw jutro rano? mam zastrzezenia do spotkania.
Hull - Arsenal(-1) - typ 2 kurs 3.25??
i Burton(-1) - Hartepool - typ 1 kurs 3.5??
prosilbym o sprawdzenie dokladne.
sympatyczny kolego pijesz do moich typów... Kursy na te mecze były takie jak napisalem w poście, np. możesz na livesports.pl sobie sprawdzić jaki był kurs na Burton (tam akurat jest jeszcze 3,50), a mecz Arsenalu możesz sobie sprawdzić na oddportal lub jak wolisz napisz do supportu WH
pozdr
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
sympatyczny kolego pijesz do moich typów... Kursy na te mecze były takie jak napisalem w poście, np. możesz na livesports.pl sobie sprawdzić jaki był kurs na Burton (tam akurat jest jeszcze 3,50), a mecz Arsenalu możesz sobie sprawdzić na oddportal lub jak wolisz napisz do supportu WH
pozdr
sympatyczny kolego tak o twoje typy chodzi. i jakos sie nie zgadza. bo na Arsenal wychodzi kurs 3.1w handi-1. to co juz tego meczu na livesport nie da sie sprawdzic tylko fo WH mam pisac? a zapytam zebys wiedzial.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Jak dobrze wiesz kursy sie zmieniają i nie jest powiedziane ze na koncu musi być ten który był najwyższy... Ja spisałem taki kurs jaki był w danym momencie. Jeśli chcesz to na PW wyślij mi swoj e-mail to wyśle ci skan z oddsportal zebys widział dokładnie jaki był kurs na ten mecz...
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
poprawki robimy tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem spotkania. u Ciebie poślizg jest dość duży
Ehh ilość typów do każdej ligi się zgadza, mecz hitowy jest także zawarty w poście, gdybym nie opisywał typów cyferkami to zapewne by było uznane...
a poślizg mniejszy niż podliczenie typów. Jeszcze trafia to na kolejkę, w której udaje się trafić ako dające podium.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Jak dobrze wiesz kursy sie zmieniają i nie jest powiedziane ze na koncu musi być ten który był najwyższy... Ja spisałem taki kurs jaki był w danym momencie. Jeśli chcesz to na PW wyślij mi swoj e-mail to wyśle ci skan z oddsportal zebys widział dokładnie jaki był kurs na ten mecz...
nie pisalem zlosliwie. racja ze kursy sie szybko zmieniaja. podliczalem 6 kolejke i dobrze zlapales takie handi. tylko lapac takie okazje.
 
Do góry Bottom