>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu V

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Hitu kolejki nie trzeba podawać ? Bo zauważyłem, ze niektórzy maja normalnie podliczone ako a bez hitu kolejki. Pytam, bo nie dawno była mowa, że musi byc podane wszystko, zeby ako było liczone w innym wypadku: &quot;nieregulaminowa ilośc typów&quot;.
Obowiązkowe jest 7 typów: 3 z Premier League, 2 z nPower i 2 z L1/L2. Hit jest dobrowolny, ale każdy prawie gra bo x2 kurs
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Kolejka nr 5 podliczona.Sprawdzać czy wszystko ok.No i oczywiście jeszcze pozostał mecz CP-Fulham a kilka osob ten mecz zatypowało,więc się uzupełni po jutrzejszym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Konrad nie ma problemu jak siedze w UK i dokonuje wplaty/wyplaty w £ a korzystam z polsko-jezycznej strony w przypadku wygrania ktorej kolwiek nagrody bedzie kwota zamieniona na poundy ?
 
czort 31

czort

Użytkownik
Konrad nie ma problemu jak siedze w UK i dokonuje wplaty/wyplaty w £ a korzystam z polsko-jezycznej strony w przypadku wygrania ktorej kolwiek nagrody bedzie kwota zamieniona na poundy ?
Tak dostaniesz równowartość wygranej kwoty w PLN przeliczne.
Mam tak samo w euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czort 31

czort

Użytkownik
A no właśnie, wstrzymam się do jutra z obstawianiem typów bo nie wiem czy dać dwa więcej z wyższych lig czy obstawiamy 5 zdarzeń.
 
Do góry Bottom