>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Angielska piłka w najlepszym wydaniu V

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Podliczylismy z bułeczką kolejke numer 2.
Posprawdzajcie czy wszystko gra i wieczorem zrobię TOP 25.
Loginy za pierwszą kolejke wyślę razem z tymi z drugiej.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co w razie nieregulaminowej liczby typów ? Przecież to chyba tylko i wyłącznie strata podających, ze podali typów mnie - ,mniejsza szansa na lepsze ako...?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co w razie nieregulaminowej liczby typów ? Przecież to chyba tylko i wyłącznie strata podających, ze podali typów mnie - ,mniejsza szansa na lepsze ako...?
Masz w regulaminie. Typów nie liczymy. Tematy na kolejne kolejki są otwierane na tyle wcześnie, ze bez problemu każdy powinien zdążyć zatypować.

Info 2. 1 i 2 kolejka była kolejką ulgową. Jak ktoś pomylił ilość typów npower z niższymi ligami to jeszcze jakoś podliczaliśmy AKO.( np nie wliczaliśmy do tego niższych lig). Teraz od 3 kolejki do końca wszystko musi być perfekto. Oczywiście błędy/korekty można zgłaszać ale TYLKO PRZED rozpoczęciem pierwszego meczu w typach.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Masz w regulaminie. Typów nie liczymy. Tematy na kolejne kolejki są otwierane na tyle wcześnie, ze bez problemu każdy powinien zdążyć zatypować.
OK, ale wg mnie to bezsensu, bo to tylko i wyłącznie moja/innych strata, ze oddaje mniej typów. W typerze ekstraklasy np możesz podac nawet i 2 czy 1 mecz i to sie liczy. No, ale jak uwazacie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dorzuciłem 2 kolejkę do tabeli.
Co do loginów. czekam jeszcze na jeden. Posłałem PW do odpowiedniej osoby i mam nadzieję, ze jeszcze dziś dośle
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
proszę o poprawieni postu z typami http://forum.bukmacherskie.com/f420/4-kolejka-angielska-pilka-w-najlepszym-wydaniu-z-william-hill-05-06-10-2013-a-97341-3.html#post3923267 na:
Hit kolejki: Manchester City ₋ Everton EH(0:1) X 3.75
1. Liverpool - Crystal Palace EH(0:2) X 4.00
2. Tottenhmam - West Ham EH(0:2) X 4.20
3. Norwich - Chelsea EH(1:0) X 3.60
4. QPR - Barnsley EH(0:2) X 4.33
5. Middlesbrough - Yeovil EH(0:2) X 4.75
6. Swindon - Tranmere EH(0:2) X 4.50
7. Colchester - Wolves EH(1:0) X 3.75
WilliamHill
//poprawione
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jest mały problem z loginami za 3 kolejkę. Otóż:
footbalfan ostatni raz logował się na forum prawie 2 tygodnie temu, a zajął 2 miejsce. mkr i hogan loginy dosłali tylko właśnie on nie. PW mu wysłałem, ale skoro się nie loguje to i tak to pewnie nic nie zmieni. Sprawa wygląda tak. Damy mu czas do weekendu. Jak się nie odezwie to hogan wskoczy na 2 miejsce, a KrisBarca na 3 (zachowując dawny przydział punktowy). Tak więc loginy za 3 kolejkę wyślę razem z tymi z 4 kolejki
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hitu kolejki nie trzeba podawać ? Bo zauważyłem, ze niektórzy maja normalnie podliczone ako a bez hitu kolejki. Pytam, bo nie dawno była mowa, że musi byc podane wszystko, zeby ako było liczone w innym wypadku: &quot;nieregulaminowa ilośc typów&quot;.
 
Do góry Bottom