>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

S 131

strojes666

Użytkownik
No z tego co widzę to podany jest czas miejscowy w Rosji na 12.30, a jak odpalisz wynik i przebieg spotkania to masz wtedy dograne do naszego czasu (czego dowodem jest też to że mecze Polaków i Francuzów są wtedy opisane godziną 20.40) i jak wół pisze że 18.10. Więc polecam wierzyć oficjalnej stronie a nie livesports
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Jak by na to nie patrzył, to ja ten mecz na Polsacie oglądałem o 14:00.
A co się tyczy fivb.org to są tam 2 różne czasy Local Time (lokalny czas w meście gdzie odbywa się mecz) i GMT Time (czas londyński, różnica z czasem polskim to -2h).
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
No z tego co widzę to podany jest czas miejscowy w Rosji na 12.30, a jak odpalisz wynik i przebieg spotkania to masz wtedy dograne do naszego czasu (czego dowodem jest też to że mecze Polaków i Francuzów są wtedy opisane godziną 20.40) i jak wół pisze że 18.10. Więc polecam wierzyć oficjalnej stronie a nie livesports
Pierwsze spotkanie tej edycji LŚ (Rosja - Japonia) rozpoczęło się o godzinie 14:00.

Myślę, że nie ma co dyskutować na ten temat. Wszystko jest jasne.
 
K 691

kalsat

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f335/piatek-03-06-2011-max-ilosc-typow-2-a-60095-2.html
Poproszę o &quot;pogrubienie&quot; moich typów z 03.06.2011 na Serbia(-1.5) i Argentyna(-1.5)
Sory za kłopot
Obserwator (M) ; zrobione... następnym razem dawaj link bezpośrednio do swojego postu (w tym przypadku klikasz na #21 w prawym górnym rogu)
przy okazji, tabelę po 1.weekendzie już mam, wrzucę popołudniu, bo już ją wpisałem i przez przypadek wykasowałem???? i póki co nie mam czasu znowu przepisywać...
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Witam, mam pytanie czy mógłbym zostać wypisany z konkursu? Mam trochę teraz mniej czasu a nie chce zajmować miejsca i być nieaktywnym a typy podawać rzadko, a także utrudniać wam pracę. Jeśli byłaby taka możliwość, byłbym wdzięczny.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wiadomo ile jeszcze do końca fazy grupowej będzie można maksymalnie podać typów?
Obserwator (M) ; średnio 8/weekend, więc ok.30 wyjdzie...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Final Eight zaczyna sie od zera czy z tym bilansem z jakim zakonczylo sie faze grupowa?
2. Konkurs podzielony jest na 2 etapy: Faza Grupowa oraz Final Eight. Po fazie grupowej nastąpi podliczenie zdobytych pkt i do fazy finałowej awansuje 25 najlepszych uczestników konkursu (zachowując zdobyte wcześniej pkt).
 
Do góry Bottom