>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Temat służy do zadawania pytań czy też wyjaśniania wszelkich niejasności.
Postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć.

Zanim zadacie pytanie zachęcam do dokładnego przeczytania Regulaminu konkursu !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Po wyjaśnieniu sposobu podawania typów w temacie piątkowym, wnioskuję, iż dzień konkursowy trwa od 00.00 do 23.59, tak ?
/Owszem, decyduje godzina początku meczu czasu polskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 35

gesio

Użytkownik
jest jakis ogranicznik co do typow dlugoterminowych? bo ostatnio bylo bodajze tak ze z jednego kraju max 2 zawodnikow ...

Redwitz // Takie zasady były w konkursie &quot;World Cup Volleyball 2010 FB&quot;. W tym konkursie nie ma limitu odnośnie narodowości.
 
S 3

skolim1916

Użytkownik
a ja mam pytanie bo niektorzy w typach na piatek podaja mecze ktore sa w sobote czy to zgodne z regulaminem.
Redwitz // Jest to niezgodne z Regulaminem konkursu.
 
akomos1 4

akomos1

Użytkownik
G 277

geryx

Użytkownik
kurczę sugerując się przykładem w sobotnim wątku dałem 4 mecze , jeśli można poproszę o usunięcie ostatniego spotkania
Redwitz // Zrobione. Proszę o podawanie linków. Będzie Nam wszystkim łatwiej.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Jestem bardzo ciekaw skąd @t_goral (http://forum.bukmacherskie.com/f335/niedziela-29-05-2011-max-ilosc-typow-3-a-59929-4.html) i
@Qozi (http://forum.bukmacherskie.com/f335/niedziela-29-05-2011-max-ilosc-typow-3-a-59929-2.html)
&quot;wytrzasneli&quot; typ Argentyna - Serbia @ Argentyna +2,5 seta @ 2,20 Unibet, jak wszyscy, którzy grali na handi na Argentynę mają Argentyna +1,5 seta @ 2,20. Mam nadzieję że to zwykła omyłka a nie celowe działanie ????

PS. Nie to chłopaki, żebym miał coś do Was, ale sam chciałbym zagrać taki typ - ale niestety u mnie Unibet nie pokazuje takiego typu ????

Redwitz // Podejrzewam, że po prostu popełnili błąd i pomylili się w zapisie.
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Teraz zauważyłem że nie zaliczone mi zostały typy długoterminowe rzekomo podane po czasie, a jednak podałem je o 14.19 a pierwszy mecz czyli mecz Rosjan z Japonią według oficjalnej strony FIVB rozpoczął się o godzinie 18.10 czasu polskiego. A więc zmieściłem się w czasie i to bezproblemowo. Prosiłbym o wyjaśnienia
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Teraz zauważyłem że nie zaliczone mi zostały typy długoterminowe rzekomo podane po czasie, a jednak podałem je o 14.19 a pierwszy mecz czyli mecz Rosjan z Japonią według oficjalnej strony FIVB rozpoczął się o godzinie 18.10 czasu polskiego. A więc zmieściłem się w czasie i to bezproblemowo. Prosiłbym o wyjaśnienia
Oficjalna strona podaje zdaje się czas miejscowy. Wspomniany mecz odbył się o godzinie 14 czasu polskiego. Na livesports.pl możesz to sprawdzić w dziale siatkówka
 
Do góry Bottom