>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności...

gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Strasznie daliście du*** z tym Andersonem. Tak jak ktoś pisał można tam było wpisać także Zaytseva, bo jest identyczna sytuacja. Na atak Wlazłego i masz 3 graczy atakujących i pkt lecą aż miło. Cóż zrobiliście błąd z tym, nie da się cofnąć tego, ale pisanie trudno nie wiele daje, bo po prostu dla części to będzie kompletnie nie fair.
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Nie rozumiem - korzystalem z wikipedii, tam jest opis kto gra na jakiej pozycji, zeby bylo fair. Nie mozna bylo z tego nakazac korzystac graczom? Albo zrobic wlasnego spisu kto na jakiej pozycji? Lub w ogole to=en pomysl z &quot;dream-team&quot; odpuscic, najlepiej by tak bylo? Niepotrzebne zamieszanie tylko sie pojawilo - wystarczylyby dlugoterminowe kto wyjdzie z grup i ten sklad finalu.
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Czy można dodać więcej nic jeden post w typowaniu na każdy dzień?
Np. ja teraz podałem tylko typ na mecz Włochy-Iran i zależne od wyniku chciałbym później podać typy na kolejne mecze. Można tak?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Strasznie daliście du*** z tym Andersonem. Tak jak ktoś pisał można tam było wpisać także Zaytseva, bo jest identyczna sytuacja. Na atak Wlazłego i masz 3 graczy atakujących i pkt lecą aż miło. Cóż zrobiliście błąd z tym, nie da się cofnąć tego, ale pisanie trudno nie wiele daje, bo po prostu dla części to będzie kompletnie nie fair.
Racja. Dałem dupska tym razem.
Nie sądziłem, że ktoś będzie wpisywał Andersona na przyjęcie i za późno zwróciłem na to uwagę. A, że to wszystko tak daleko poszło to już nie chciałem tego &quot;odkręcać&quot;, bo było by jeszcze większe zamieszanie.

Trzeba pamiętać jednak o tym, że to przede wszystkim ma być zabawa.

Nie rozumiem - korzystalem z wikipedii, tam jest opis kto gra na jakiej pozycji, zeby bylo fair. Nie mozna bylo z tego nakazac korzystac graczom? Albo zrobic wlasnego spisu kto na jakiej pozycji? Lub w ogole to=en pomysl z &quot;dream-team&quot; odpuscic, najlepiej by tak bylo? Niepotrzebne zamieszanie tylko sie pojawilo - wystarczylyby dlugoterminowe kto wyjdzie z grup i ten sklad finalu.
Ten pomysł całkiem fajnie funkcjonował w konkursie z okazji ME siatkarzy i siatkarek (chociaż też była podobna sytuacja ze złym wpisywaniem Kozuch na pozycji, zupełnie niezrozumiała).


Przy okazji kolejnego konkursu już pojawił się znacznie lepszy pomysł na rozwiązanie &quot;problemów&quot; ze składem. Ale o tym kiedy indziej.
 
M 0

march100

Gość
Sorki za balagan w moich dzisiejszych podanych typach. Wszystko przez brak czasu, przez co musialem ogarniac wszystko przez telefon
 
ding 125

ding

Użytkownik
Przy czwartym typie na poniedziałek oczywiście (-1,5 seta) przy Korei Płd. Zapomniałem o minusie. Proszę o poprawienie ????
 
Z 46

zur555

Użytkownik
W moim typie na mecz Chiny-Egipt zaszła jakaś pomyłka, musiałem zle spojrzeć na stronie bukmachera. Poproszę o anulowanie tego typu , chyba ze jednak kurs jest prawidłowy tylko pózniej tak straszne sie zmienił( raczej niemożliwe, bardziej uwierze ze buk miał błąd czasami u nich sie to zdarza.)?
s90/ Typ został anulowany
 
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
Co ile spotkań/dni będziecie robić podliczanie typów? ???? Nie wiem czy coś przeoczyłem, czy po prostu nie jest napisane i będzie to robione wyrywkowo ;)
 
Do góry Bottom