>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

maer 215,2K

maer

Typer A-League
I co ze mną za 1 miejsce we wtorkowej 3 kolejce, wtedy miałem brak aktywności ale zacząłem się z powrotem udzielać na forum?
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Mam ostatnio mnie czasu bo koncze pisac prace inzynierska, ale tak na szybko liczac to od 1.11 napisalem
- 19 postow z we wlasnym temacie z typami,
- 10 analiz i
- 9 innych postow wlaczajacych sie w tematach sportowych. Jesli to jest liczone jak &quot;brak aktywnosci&quot; to dziekuje bardzo ...
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Mój brak aktywności na forum to 45 postów od początku listopada w tematach z analizami oraz w moim temacie z typami, który co miesiąc przynosi dodatni yield na poziomie około 8%.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Co w końcu ze mną ? mam wysłać ten login czy dalej jest użytkownikiem nieaktywnym?
Twoja aktywność jest dobra, otrzymasz nagrody. Utrzymaj taką aktywność na stałe, a nie będzie podobnych sytuacji w kolejnych konkursach.
Swoje typy z analizami (czyli ogólnie posty) najpierw umieszczaj na forum.bukmacherskie.com, a w dalszej kolejności gdzieś indziej, bo niektóre rzeczy jak emoty czy bukmacherzy są zewnątrz, a my tego nie akceptujemy.
I co ze mną za 1 miejsce we wtorkowej 3 kolejce, wtedy miałem brak aktywności ale zacząłem się z powrotem udzielać na forum?
Tak jak wyżej.
Mam ostatnio mnie czasu bo koncze pisac prace inzynierska, ale tak na szybko liczac to od 1.11 napisalem - 19 postow z we wlasnym temacie z typami, - 10 analiz i - 9 innych postow wlaczajacych sie w tematach sportowych. Jesli to jest liczone jak &quot;brak aktywnosci&quot; to dziekuje bardzo ...
Ok, widocznie źle spojrzałem, mój błąd. Nagrodę otrzymasz.
Mój brak aktywności na forum to 45 postów od początku listopada w tematach z analizami oraz w moim temacie z typami, który co miesiąc przynosi dodatni yield na poziomie około 8%.
Nie widzę tych analiz. Typy w KzS to owszem podajesz, ale pisałem stronę wcześniej na co zwracam uwagę.
i jak z tą aktywnością w moim przypadku ??
Jest ok, nagroda trafi na konto.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@Xavy
Konkurs zakończył się 7 grudnia (ostatnia kolejka), a Twoje analizy są pisane PO konkursie, a nie w trakcie jego. Dostrzegam Twoją poprawę, ale to jeszcze za mało aby dopisać nagrodę. Jeśli utrzymasz taką aktywność to może na Święta dostaniesz bonus.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Żart jakiś z tą aktywnością. Tyle lat ma forum i tyle postów a teraz wychodzi że jestem użytkownikiem &quot;konkursowym&quot;. To od dziś będę pisał jakiekolwiek posty tylko jak będę brał udział w konkursach jak takiej aktywności oczekujecie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Źle spojrzałem tak jak w przypadku KrisBarca_92. Nie zmienia to faktu, że stać Cię na więcej. Nagrodę otrzymasz i bez fochów.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie fochy, tylko jak się traktuje użytkowników którzy są wiele lat na forum i mają grubo ponad 2 tysiące postów, na równi z typowymi &quot;konkursowiczami&quot; to trochę słabo...
 
Do góry Bottom