>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Jutro Liga Mistrzów , brak tematów oraz podliczenia sprzed dwóch tygodni.
&quot;Konkurs startuje dnia 13 września 2016 roku i będzie trwał do końca pierwszej fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów.&quot;
Nie wiem czy dobrze rozumiem ten zapis, ale dla mnie to wynika że po 3 kolejkach konkurs się zakończył.
Fajnie jakby ktoś kto zarządza tym się wypowiedział ;d
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
3 i 4 kolejka podliczona.
Z uwagi na brak aktywności w działach:
Piłka Nożna - Typy Bukmacherskie lub/i Pozostałe Sporty - Typy Bukmacherskie nagrodę otrzyma tylko jedna osoba. Pozostałe osoby mają nagrody &quot;zawieszone&quot; na okres trwania konkursu. Jeśli do tego czasu Wasza aktywność nie wzrośnie w w/w działach to nagrody przepadną lub otrzymają kolejne osoby z trafionym AKO (pod warunkiem aktywności na forum )
Codziennie podaje typy do typów , dnia po prostu nie kopiuje ich do odpowiednich działów,ale chyba nie można powiedzieć że nie ma mnie na forum lub że nie jestem aktywny skoro ode mnie codziennie minimum 1 typ wpływa na forum, co nawet widać po ilośc napisanych postów....
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Codziennie podaje typy do typów , dnia po prostu nie kopiuje ich do odpowiednich działów,ale chyba nie można powiedzieć że nie ma mnie na forum lub że nie jestem aktywny skoro ode mnie codziennie minimum 1 typ wpływa na forum, co nawet widać po ilośc napisanych postów....
Jesteś aktywny w TD, bo jest szansa wygrać chajs. Tak samo w konkursach. Chyba nie problem ten post z TD skopiować do działu sportowego? Chyba nie problem to po prostu dyskutowanie z innymi graczami na temat typów/analiz?
 
H 902

hank

Użytkownik
Marcinie pisałem Ci PW, kiedy orientacyjnie można się spodziewać dopisania tego bonusu za 3 kolejkę? Nie grywam ostatnio w FORBECIE i bez sensu jest logowanie co dwa dni w celu sprawdzenia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przypomnij się po zakończeniu konkursu to nagrodę dopiszemy. Ogolnie wszystkie nagrody zostaną zaksięgowane po ostatniej kolejce. Ma to związek z tym, że duzo nagród jest zawieszona przez brak aktywności.
 
Do góry Bottom