>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności...

other 60

other

Użytkownik
Podpisuję się pod powyższym. Oby VI edycja była dla mnie bardziej wyrozumiała :razz::razz: Za to podliczanie fox71 to bym z tobą browar wypił :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Podpisuję się pod powyższym. Oby VI edycja była dla mnie bardziej wyrozumiała :razz::razz: Za to podliczanie fox71 to bym z tobą browar wypił :razz:
Other przyjedź na Zlot ,to napewno się napijemy!!!????
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Kiepski pojedynek 1/8 miedzy mna a Krisem. Niby 5 dniowy ale uzytkownik Kris nie wykazal za bardzo inwencji tworczej. Tak czy siak wygral 3:2, dzieki za zabawe i gratuluje.

PS: Zostal niedosyt ale moze w VI edycji bedzie lepiej
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
6 kolejka 1/8 podliczona ,bez względu na wyniki meczy ,które jeszcze zostały nierozstrzygnięte Awans uzyskał panmam2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hama 11

hama

Użytkownik
Czy ci którzy załapali się na nagrody mają swoje nicki wysłać do admina już czy po zakończeniu ? ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
wogole widze ze wynik został jakos rozliczony jeszcze zanim sie mecz zakonczyl i to u kazdej osoby bioracej udział w konkursie
Pomyliłem się?Potrafię liczyć ,kto nawet przy pozostałych meczach wygra dany pojedynek.Nazwa tematu brzmi niezgodności i pytania...
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
2 kolejka 1/4 podliczona do końca.Nie kasztanić mi tutaj ,dopóki oficjalnie nie wpiszę formułki podliczenia.
 
Do góry Bottom