>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności...

tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
może się czepiam, ale...
wiem że nie można podawać tych samych typów co rywal z pary, ale śmieszne jest to że w GRUPIE G, w 11 kolejce 3 osoby z 3 różnych par oddały identyczne typy !!!(
rozumiem jakby chociaż się trochę wysilili i zmienili kolejność albo coś, a te typy są skopiowane od 1 osoby !!!
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
może się czepiam, ale...
wiem że nie można podawać tych samych typów co rywal z pary, ale śmieszne jest to że w GRUPIE G, w 11 kolejce 3 osoby z 3 różnych par oddały identyczne typy !!!(
rozumiem jakby chociaż się trochę wysilili i zmienili kolejność albo coś, a te typy są skopiowane od 1 osoby !!!
pozdrawiam
Najważniejsze ,aby w parach nie były identyczne...Chyba jednak czepiasz się...

Grupy E i F 11 kolejka podliczona ,tabela zaktualizowana .Pietaszek89 z grupy F został zdyskwalifikowamy za 3 kolejki bez typów.Pzdr fox71.W razie niejasności proszę o PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie co jest ?Nie czytacie terminarzy grup?13 kolejka jest 7 stycznia,dziś dzień przerwy!!!

Typy napisane na 6 stycznia kasuję.

Grupy E i F 12 kolejka podliczona ,tabela zaktualizowana
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tabela po 12 kolejkach w grupie C zaktualizowana. W grupie D, aktualizacja nastąpi w dniu jutrzejszym do godzin popołudniowych. Pozdrawiam
 
wujamarcin 0

wujamarcin

Użytkownik
12 kolejka 05.01.2011

wujamarcin vs davido21 4,46 -7,02 (0-1) I


05-01-11 17:30 HC Dukla Jihlava - HC Chomutov - 1 @ 2,40⛔ a tu ma być✅
05-01-11 17:30 Leki - Jukurit - 1 @ 2,95⛔
05-01-11 18:00 HC Slovan Ustecti LVI - Orli Znojmo - 2 @ 5,25⛔
05-01-11 19:30 Straubing Tigers - Iserlohn Roosters - 1 @ 2,00⛔
05-01-11 18:00 HC Olomouc - HC Berounsti Medved - X @ 4,20 ⛔

AKO - 318,73

Bet-at-home

Trafiony kurs 0
proszę poprawić pomyłka dzięki

/poprawione fox71
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f314/grupa-a-51485-5.html#post2035568
Montreal - Pittsburgh było 1:1 i 2:1 po karnych, więc typ X2 jak najbardziej powinien byc zaliczony.
poza tym jak traktujecie te spotkania ze zdyskwalifikowanym Borussią? nie powinny być anulowane wszystkie wyniki spotkań z tym zawodnikiem?
/ Już poprawiam. Sprawa z użytkownikiem Borussia już wyjaśniałem w tym wątku. Po uznaniu go za zdyskwalifikowanego wszyscy uzyskują z nim automatyczne zwycięstwo ale typują aby podbić sobie ogólne AKO. W paru przypadkach on zatypował i jego trafienia do czasu dyskwalifikacji są zliczone i respektowane. Pozdrawiam - Odi
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tabele grupy A i B uaktualnione na dzień dzisiejszy (8.01). W razie pytań, problemów proszę pisać na PW.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
panowie a co jezeli ja bede miał Ako: 0,00 a przeciwnik wogole nie poda typów to wtedy jest remis????
Trafiłeś Zvolen ,więc nie masz ZERA.Wiadomo jednak z regulaminu ,ze za nie typowanie w kolejce - 1pkt ,a z matematyki wiemy ,że ZERO&gt; od -1.
 
Do góry Bottom