>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, niezgodności...

bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f314/grupa-a-51485-4.html#post2004136

chodzi o mecz z udziałem Dornbirn w poście moim i Vadera.
Gospodarze przegrali 0-3, więc powinien być minus.
Poprawcie AKO

/ Z tego co ja widzę to wygrali 5:3 http://www.ecdornbirn.com/index.php?id=118&amp;amp;uid=597 ;) - Odi

http://liveticker.laola1.at/eishockey/oeehv_livescores/livescores/13298.html -fox71
ok, mój błąd.

W takim razie BAH miał pomyłkę w wynikach, bo przez dłuższy czas trzymali 0-3.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tabela grupy G zrobiona. Proszę uczestników konkursu z w/w grupy o podawanie stanu rywalizacji z pierwszego pojedynku :!: Jeśli nie to od kolejki 11 mogą wyniknąć niepotrzebne konsekwencje.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś powstanie aktualna (do 10 kolejki) tabela grup A i B.
Tabela grupy G zrobiona. Proszę uczestników konkursu z w/w grupy o podawanie stanu rywalizacji z pierwszego pojedynku Jeśli nie to od kolejki 11 mogą wyniknąć niepotrzebne konsekwencje.
O to samo proszę uczestników grup A i B. Od 11 kolejki będę wyciągał konsekwencje.
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Tabela grupy G zrobiona. Proszę uczestników konkursu z w/w grupy o podawanie stanu rywalizacji z pierwszego pojedynku :!: Jeśli nie to od kolejki 11 mogą wyniknąć niepotrzebne konsekwencje.
a My prosimy opiekuna w/w grupy o uzupełnienie terminarza w wyniki !!!
// Sami również powinniście wiedzieć jaki wynik osiągnęliście w pierwszej turze, chyba nie jesteście dziećmi :?: B.
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Prosze sprawdzic wynik meczu Zm Olimpija - Pasut VSV wedlug oficjalnej strony wygrali gospodarze 5-2 a zaliczyliscie typ trafiony mojemu serdecznemu rywalowi otherowi ( on stawial na Pasut Vsv) .
Grupa d other- ziomal99 sprawdzcie wynik tego meczu dz.
 
other 60

other

Użytkownik
Prosze sprawdzic wynik meczu Zm Olimpija - Pasut VSV wedlug oficjalnej strony wygrali gospodarze 5-2 a zaliczyliscie typ trafiony mojemu serdecznemu rywalowi otherowi ( on stawial na Pasut Vsv) .
Grupa d other- ziomal99 sprawdzcie wynik tego meczu dz.
To fakt. Ljublana wygrała, do poprawki podliczenie;) ziomal99 wygrał.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Prosze sprawdzic wynik meczu Zm Olimpija - Pasut VSV wedlug oficjalnej strony wygrali gospodarze 5-2 a zaliczyliscie typ trafiony mojemu serdecznemu rywalowi otherowi ( on stawial na Pasut Vsv) .
Grupa d other- ziomal99 sprawdzcie wynik tego meczu dz.
To fakt. Ljublana wygrała, do poprawki podliczenie;) ziomal99 wygrał.
Rzeczywiście, mój błąd. Wszystko już poprawione. Tabela zaktualizowana. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hama 11

hama

Użytkownik
Witam.
W grupie A mam za małe AKO podliczone w tabeli, o 64 (w ostatniej kolejce takie trafiłem i nie zostało uwzględnione.
Pozdrawiam.
/ Done - Odi
 
Z 0

ziomal99

Użytkownik
Siemanko moj szanowny rywal luniu podal ten sam typ co ja a mianowicie 04-01-11 19:45 Rapperswil Jona Lakers - ZSC Lions over 5.5 @ 1.7 i ma zaliczone mozecie sprawdzic grupa d pozdrawiam
nikifor// Poprawione.
 
Do góry Bottom