>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności...

Status
Zamknięty.
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Mam nadzieję, że przymkniecie na to swe łaskawe oko. W swoich typach podałem w dwóch ostatnich meczach
23/11/2009 19:00 Sodertalje v Rogle 1.tercja 1 @ 2.00
23/11/2009 19:00 Timrå v Djurgården 1.tercja 1 @2.20
Kursy są wzięte z typu na cały mecz i tak miało być. Nie wiem czemu wkradła mi się tam &quot;1.tercja&quot;. Mogę prosić o poprawkę? ????

ted // poprawione
 
blaster 0

blaster

Użytkownik
Bardzo bym prosil o usuniecie mojego pierwszego postu z 2 dnia rywalizacji , ktory znajduje sie na 5 stronie, podalem tam mecze nie dzisiejsze, nastepny post z meczami napisalem juz poprawny jeszcze przed ich rozpoczeciem. Pozdrawiam

ted // ok, ostatni raz
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Jeżeli dzisiaj osiągnąłem &#39;cudowne&#39; AKO, równe 0 :jezora:, a mój rywal drugi dzień z rzędu nie podał typów to ja wygrywam dzień czy jest remis?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ci, którzy wygrali 2-0 nie muszą już podawać typów na dodatkowy dzień rozstrzygający (trzeci) ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ci, którzy wygrali 2-0 nie muszą już podawać typów na dodatkowy dzień rozstrzygający (trzeci) ?
nie muszą, gramy do dwóch

Jeżeli dzisiaj osiągnąłem &#39;cudowne&#39; AKO, równe 0 :jezora:, a mój rywal drugi dzień z rzędu nie podał typów to ja wygrywam dzień czy jest remis?
w tym przypadku wygrywasz

czy jest możliwość awansu z rezerwy do konkursu?
damy znac niebawem

Jak ktoś podał mecze z 24.11.09 zamiast dzisiejszych to jak bedą rozliczane?
oczywiscie jako 0
 
mc11 0

mc11

Użytkownik
mam pytanko. rywalizuje w 27 parze z Lebron 44 - niestety przegapiłem pierwszą kolejkę i nie podałem typów, przeciwnik podał a ze względu na próbę oszustwa am zaliczoną na zero. Dziś lepszy okazał się Lebron44 - jaki jest stan rywalizacji???Bo nie wiem czy podawać typy na 3 dzień???
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
w jego przypadku to jest dalsza kara wiec wynik 1:1
niby z jakiej racji jest 1-1? Jak juz to powinno byc 1-0 dla mnie. Kara po prostu wczorja skopiowalem ten typ od innego gracza i nie zwracalem ktora jest godzina. Nie oszukuje:/
A z prawnego punktu widzenia powinno byc 1-0. Bo jak uznales ze tamta kolejka mam na 0 to powinno byc albo 2-1 dla mnie albo 1-0. Czemu? Bo tamta kolejka w takim razie zakonczyla sie &quot;remisem&quot; 0-0 :d Wielka mi tu logika...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom