>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności...

Status
Zamknięty.
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam pytanie czy rewanze na rewanze do pierwszej rundy dajemy mecze tylko z 23-11-09 , bo widze , ze kilku typerow podaje mecze ze szwajcarii ktore sa we wtorek.
 
maldini-25393 0

maldini-25393

Użytkownik
Prośba do moderatora konkursu o usunięcie mojego pierwszego posta w temacie: 2 dzień eliminacji -&gt; 23.11.2009, gdyż pojawiły się tam mecze, które odbędą sie we wtorek 24.11.2009.
Z góry dzięki ????
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Witam
Mam małe pytanie?
Czy by nie można dodać jakiegoś jeszcze buka bo SportingBet ma strasznie zacofaną ofertę co uniemożliwia składanie typów w kupon. Np na mecze KHL trzeba czekać co najmniej do 13.00, a to umożliwia podanie spotkań z NHL.
Pozdrawiam
 
porky 104

porky

Użytkownik
Wątpię żeby była taka możliwość, bo w końcu Sportingbet jest sponsorem tego konkursu i na pewno warunkiem jest to, że kursy podawane są z ich oferty. Takie moje zdanie.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Prośba do moderatora konkursu o usunięcie mojego pierwszego posta w temacie: 2 dzień eliminacji -&gt; 23.11.2009, gdyż pojawiły się tam mecze, które odbędą sie we wtorek 24.11.2009.
Z góry dzięki ????
Nie jestem modem konkursu, ale nie licz na to. Trzeba patrzeć co się podaje w kuponie.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
bam14 no przecież to jest tak oczywiste jak to, że jutro jest poniedziałek.
niby tak, ale chyba źle sformułowałem pytanie.
chodziło mi o to czy wygrywam już cały pojedynek ?
nawet jeśli jutro poda typy i nawet wygra rewanż?
po prostu czy dostaje -3 za dzisiaj. jeśli tak to przy podaniu przeze mnie typów jutro już wygrywam.

dziękuję ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
niby tak, ale chyba źle sformułowałem pytanie.
chodziło mi o to czy wygrywam już cały pojedynek ?
nawet jeśli jutro poda typy i nawet wygra rewanż?

po prostu czy dostaje -3 za dzisiaj. jeśli tak to przy podaniu przeze mnie typów jutro już wygrywam.

dziękuję ????
To ja sie wypowiem mimo, ze konkursu nie prowadze, ale jak już zacząłem to skończę.. ;)
Moim zdaniem nie wygrywasz calego pojedynku. Jest po prostu 1-0 dla Ciebie, ale caly czas mozesz przegrac 1-2.
Ale ostatecznie odpowiedzą modzi tego konkursu.

Edit: Benek, jak zwykle - błyskawica ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
***** jakie oszustwo?

Wiesz jakie...Spójrz na swój typ w 1 dniu,coś często zawsze się mylisz,tylko na swoja korzyść w licznych konkursach ,następnym razem wykluczenie z konkursu ,plus w promocji czasowy ban.
 
adrianoss 30

adrianoss

Użytkownik
Mam prośbę o zmianę mojego typu Vancuver ML na CHI Blackhawks ML @ 2.10. Mój post jest na ostatniej stronie. Z góry dziękuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom