>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, niezgodności

G 277

geryx

Użytkownik
przepraszam, moze jestem ślepy ale czy gdzieś są podliczane, poszczególne dni rywalizacji, powinny byc chyba w tym miejscu, pzdr
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
przepraszam, moze jestem ślepy ale czy gdzieś są podliczane, poszczególne dni rywalizacji, powinny byc chyba w tym miejscu, pzdr
Poszczególne dni są w tematach, jak będzie robiona tabela to będziesz wiedział. Poszczególne dni poznawac będzie tylko zwycięzce
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
skoro typy maja byc logiczne, to dlaczego niektorzy uzytkownicy podaja do przerwy X a dokladny wynik do przerwy 0-1 ?
w regulaminie jest odnosnik co w takich wypadkach następuje... rozliczany jest tylko pierwszy typ od gory bez wzgledu na jego wynik. Drugi nie jest uwzgledniany.

---

Jesli chodzi o poprawianie typów... na prawdę, ale jak piszecie posta to skupcie się nad tym. W pierwszej kolejce otrzymalem multum wiadomosci na priv aby poprawic typy itp. i doszlismy do wniosku, ze juz nic nie poprawiamy. Raz oddane typy się liczą, moderatorzy ich nie poprawiają, o czym mowa w regulaminie.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
czy bedzie sporządzona jakaś tabela na półmetku fazy grupowej? chodzi mi o te 20 osób które mają awansować do dalszek części konkursu ????
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
ja mam zrobioną tabele i aktualizuje ją, może sie zdarzyć kilka błędów ale jest... chciałem ją wrzucić na strone jako &quot;tabela nieoficjalna&quot; ale dowiedziałem sie że nie ma to sensu....
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
ja mam zrobioną tabele i aktualizuje ją, może sie zdarzyć kilka błędów ale jest... chciałem ją wrzucić na strone jako &quot;tabela nieoficjalna&quot; ale dowiedziałem sie że nie ma to sensu....
czemu nie ma sensu? moze wyslisze mi mailem? ????
 
krist69 0

krist69

Użytkownik
ciekawostka, podczas tworzenia tabeli zauważyłem że są typerzy którzy którzy w jednym temacie typują dwa razy! co z nimi będzie?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Napisz mi nicki tych osób które typują dwa razy, Ci którzy typowali dwa razy w jednym dniu będą oczywiście wykluczeni z konkursu
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Z dnia na dzień typuje coraz mniej osób, tendencja spadkowa ???? .
A co do tabeli to miałem nadzieję, że będzie ona co parę kolejek się pojawiała. Ale widać, że roboty przy podliczaniu typów dużo, bo konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc nie ma co narzekać.
Tę nieoficjalną bym poprosił na PW. Dzięki.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ja mam dwa typy podane... na 11. Ale to przez nieuwagę ???? To mi wcale dnia nie liczcie ale nie wykluczajcie z zabawy. Nie chciałem oszukać tylko chyba ciut zapiłem... teraz sprawdziłem, po tym co pisaliście i wyszło że 9.06 typowałem a potem jeszcze raz wczoraj...

EDIT: Będzie liczony pierwszy post, drugi już usunąłem ale uważaj następnym razem
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Najprawdopodobniej jutro wieczorem albo w sobotę do południa. Na prawdę bardzo duzo pracy przy robieniu całej tabeli jest bo konkursowiczów sporo, ale powinienem do tego czasu dac rade podliczyc w tabeli wszystko co bedzie podliczone.
 
Do góry Bottom