>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie nie wymagajcie żebym każdego gracza sprawdzał przy podliczaniu.
Został podliczony, do klasyfikacji i żadnych nagród nie dostaję.
Tylko i wyłącznie traci na tym podliczający, napewno nie wy, więc nie musicie troszczyć się o mój czas.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
no ja wiem ale sie w pore obudzili nie
czekam na nowa tabele.... mozesz powiedziec w przyblizeniu kiedy bedzie
Nie wiem, tabelą zajmuje się TBM, ale po wczorajszym dniu dużego problemu zaktualizowania tabeli samemu nie ma, bo mało punktów wpadało, nawet bardzo mało...
Pozdrawiam
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
no ja wiem ale sie w pore obudzili nie
czekam na nowa tabele.... mozesz powiedziec w przyblizeniu kiedy bedzie
Witam!

wyszedłem z domu ok 9 rano i dopiero co kilkadziesiąt minut temu wróciłem... jak znajdę chwilę to postaram się wykonać tabelę.

Pozdrawiam
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mozecie mi poprawic jeden typ? Nie wiedzialem ze dzis nie zagra van persie... a dałem ze strzeli bramke. Mozecie mi zmienic na van nistelrooy?
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
dobrze jak wiem ty nie jestes modem? wiem ze nie ma poprawiania ale spytac sie nie zaszkodzi- wkoncu to wyjatkowa sytuacja, bo van persie nie zagra.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
dobrze jak wiem ty nie jestes modem? wiem ze nie ma poprawiania ale spytac sie nie zaszkodzi- wkoncu to wyjatkowa sytuacja, bo van persie nie zagra.
Niby dlaczego Van Persie ma nie zagrać? Za kartki nie pauzuje, a nikt jeszcze nie powiedział, że nie wyjdzie w pierwszym składzie ani, że nie wejdzie z ławki.

Gdyby miał pauzować za kartki to najprawdopodobniej pozwoliłbym na zmianę, ale Van Persie jak najbardziej może zagrać to niestety, ale zmiany dokonać nie mogę.
 
Do góry Bottom