>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności, pogawędki :)

pokerface 69

pokerface

Użytkownik
Wszystko podliczone na bieżąco ;)

W 2. kolejce zrobiły na mnie wrażenie wysokie kursy jakie trafili Arzoo i Belchior89 ???? Co prawda nie przyniosły one jakichś wielkich korzyści, ale gratulacje za nosa ????
A moje kursy po 4.xx nikt nie docenia ? ????

Madowi chciałbym podziękować za remis w pojedynku, jak już tutaj posta napisałem ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Teraz tak patrzę na typy i widzę, że źle wpisałem. Miało być na Cibalie DNB, a nie na Varteks. Wiem, że trochę późno to zauważyłem, ale żeby nie było... w momencie pisania tego posta jest 1-1 ;) Kurs również sugeruje to, że się pomyliłem. Sorry...
Leon/ ok, luzik zdarza się ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Cała Faza Grupowa została podliczona, mam nadzieję, że nie ma błędów, bo się powieszę ;)

Wszystko zostało opisane w temacie &quot;Tabele i drabinki&quot;

Gratuluję tym, którzy przeszli dalej i życzę powodzenia w kolejnych rundach, a tym którym się to nie udało, tj.

bufu
Belchior89
Szczypio1990
gras197
kudłaty089
Olo_13
Ramzesa
seewy

dziękuję bardzo za udział w turnieju, już zapraszam do wystartowania w kolejnej edycji i zapewniam, że zostaniecie uwzględnieni w klasyfikacji końcowej ;)


Pozdrawiam ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Jak Ty to zrobiłeś, że miałem -372,5 dostałem za niedzielę +379 i mam nadal minus??
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Jak Ty to zrobiłeś, że miałem -372,5 dostałem za niedzielę +379 i mam nadal minus??
Po kolei:
Pon -100j
Wt -100j
Śr +27,5j
Czw -100j
Pt -100j

Sob
-100j
Ndz +379j
suma:
379 + 27,5 - 500 = 406,5 - 500 = -93,5
Chyba się zgadza wszystko
e: Już wiem w czym problem. Wyniki jeszcze dzisiaj były zapisane po 5. dniu, może nie zwróciłeś uwagi na to po prostu. ;) Wczoraj nie miałem jak za bardzo tego uaktualnić. Czyli w 6. dniu miałeś jeszcze -100 i dopiero dzisiaj +379 i wyszło na lekki minus. :p
5. dzień -372,5
6. dzień -472,5 (-100)
7. dzień -93,5 (+379)
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Leon powinienem mieć chyba -945,5 a nie -1117,5 wez popraw;)

Leon/Wyszło mi, że -936,5j nawet, bo coś źle wpisałem z tym ostatnim dniem (-254 zamiast -245) . Oczywiście poprawię, na szczęście nie ma to żadnego wpływu na rozstawienie ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Leon musisz dopracować regulamin pod względem tego punktu o powtarzaniu typów. Moi przeciwnicy już 2 razy podali kiedyś tam taki sam typ jak ja, akurat się tak złożyło, że typ nie wszedł. A co jeżeli by wszedł? Mojemu przeciwnikowi byłby policzony po kursie 1,00, czy -100j?
Sorry, jeżeli czegoś w regulaminie nie zauważyłem, bo takiej możliwości nie wykluczam ;)

E: Ok Leon ;) Teraz już wszystko jasne ;)
W tym poście nie chodziło mi o to, że ci coś zarzucam - to tak dla jasności ;) Bo chyba tak wyszło ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Leon musisz dopracować regulamin pod względem tego punktu o powtarzaniu typów. Moi przeciwnicy już 2 razy podali kiedyś tam taki sam typ jak ja, akurat się tak złożyło, że typ nie wszedł. A co jeżeli by wszedł? Mojemu przeciwnikowi byłby policzony po kursie 1,00, czy -100j?
Sorry, jeżeli czegoś w regulaminie nie zauważyłem, bo takiej możliwości nie wykluczam ;)
No racja, rozumiem. Jeżeli typ zostanie powtórzony i wejdzie, to osobie, która podała go jako druga zostanie podliczony po kursie 1,00. Jeżeli nie wejdzie, to sprawa jest oczywista.

Przy okazji do wszystkich:
Zwracajcie na to uwagę. Jeżeli się zdarzy taka sytuacja, że nie zauważę przy podliczaniu powtórzonego typu i policzę go normalnie to proszę o PW i zaraz to się poprawi. Każdy jest człowiekiem ;)

Pozdrawiam
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
W zasadzie mamy już komplet typerów, którzy dostali się do Fazy Mistrzowskiej. Czekamy jedynie na zamknięcie ostatniego kuponu Kuby86. Nie ma to wpływu na awans, ale jest ważne w kontekście rozstawienia typerów w kolejnej fazie. W tej chwili jedna z drużyn jest już o włos od porażki, dlatego pozwoliłem sobie policzyć (bardzo nieprofesjonalnie ;) ) na wyrost :] Po prostu bez sensu czekać do zakończenia i wtedy wszystko opracować, skoro mogę teraz. Jak zdarzy się cud to biorę wszystko na siebie i poprawiam ???? A zatem..
Do dalszej rundy awansowali:
cień
Kuba86
vdv
leon92mielonka
MadAngel
Arzoo

Pozostałym:
kacmon
Lorenzz
kuboslaw
PokerFace
Gijom
radzio_xp

Bardzo dziękujemy za udział w turnieju, gratulujemy dojścia do tak dalekiej rundy i zapewniamy, że zostaniecie uwzględnieni w klasyfikacji końcowej ;)
Szczegóły w &quot;Tabele i drabinki&quot;
Pozdrawiam wszystkich ????
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Leon zostało nas mało dodałbyś sondę(o ile masz taką moc:razz ????

Leon/Niestety nie mam takiej mocy ????

trzeba do Vadera podbić on ma moc???? ja wam pokrzyżuje szyki i będe w finale:razz:
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
coś leon tak tymi tabelkami zakręciłeś jakbyś chciał mnie uniknąć :p
gratulacje tym co odpadli do tej pory ????
Cwaniak :p
Od początku jak prześledzisz przykład to tam tak samo zrobiłem. Taki był plan od początku, ale zapomniałem to uregulować. Do zobaczenia w finale ???? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Zakończyliśmy Fazę Mistrzowską ;) gratuluje wszystkim szczególnie świetnych rezultatów. Szczególne graty dla vdv, który przebojem wdarł się do finału, stawiając świetnie w ostatniej kolejce. Życzę wszystkim powodzenia w ostatnim tygodniu!
Dostałem też opcję ankietowania, zatem postanowiłem to wykorzystać ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Dzięki Leon ;) I również gratulacje za awans do finału z super wynikiem ;) Muszę przyznać, że miałem sporo farta...
Teraz pojedynek z ojcem turnieju ???? Tak się składa, że jeszcze ze sobą nie rywalizowaliśmy w parze, więc będzie bardzo ciekawie ???? Od razu mówię, nie odpuszczę, mam zamiar skończyć ten turniej z 7 zwycięstwami ???? A serio pisząc, to powodzenia ;) ????
 
Do góry Bottom