>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, niezgodności, pogawędki :)

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
3. kolejka podliczona.

Mam taką uwagę co do edycji postów. Korzystajcie z tej możliwości najlepiej tylko w sytuacji, kiedy zaraz po zatwierdzeniu widzicie jakiś błąd i na szybko możecie go poprawić. Wiadomo, że wszystko jest do sprawdzenia, ale jeśli chcecie coś poprawić, najlepiej piszcie w tym temacie. Wtedy nic nie będzie budzić podejrzeń ;) pozdro
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W typie na dzień, czyli na 4 marca (Czwartek) pomyliłem się wpisując złe AKO. Wynosił ono oczywiście 1,50, a nie 4,42. Popraw Leon ????
Leon / Poprawione ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Ale się poorałem dzisiaj... Ale wszystko podliczone, jak coś nie tak piszcie. Godzina taka, że mogłem coś pomylić ;)

Wisła ???? :razz:

Lech ???? ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
6. dzień podliczony, wszystko zostało zaktualizowane. Sytuacja w wielu pojedynkach całkiem ciekawa, po dzisiejszym dniu pojawią się pierwsze tabele.

Pozdro ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Leon kiedy podasz zestaw par na 2 kolejkę ;) Ciekawi mnie z kim przyjdzie mi się spotkać :razz:
Sorry, że się do Ciebie nie odezwałem w sprawie tego loga, ale jakoś zabrakło czasu i pomysłu na dopracowanie go. Może jeszcze w najbliższym czasie coś nad nim pomyślę, ale nie obiecuję.
Pozdro ;)
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
kurde, mogę zmienić typ na Valencie na coś o podobnym kursie? nie zauważyłem że grają jutro :jezora: w ogole, od kiedy Primera Division w poniedziałek? :|
Leon / policzę to po kursie 1,00 po prostu, sam nie wiem co oni wykombinowali...
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Leon kiedy podasz zestaw par na 2 kolejkę ;) Ciekawi mnie z kim przyjdzie mi się spotkać :razz:

Sorry, że się do Ciebie nie odezwałem w sprawie tego loga, ale jakoś zabrakło czasu i pomysłu na dopracowanie go. Może jeszcze w najbliższym czasie coś nad nim pomyślę, ale nie obiecuję.

Pozdro ;)
Spoko, jak będziesz coś miał to daj znać ;)

Nie miałem dzisiaj przez jakiś czas dostępu do kompa, stąd dopiero teraz otwieram temat do 2. kolejki :| sorry za to, ale no niestety nie miałem możliwości.

Podsumowanie 1. kolejki i tabelę zrobię jutro.
Pozdro ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Siemkanko. ;) Przepraszam, ale wczoraj zamuliłem i nie podałem typu. Przyznaję, że on i tak by nie wszedł. Dzisiaj już będzie ok ! ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
No widzę, że wczoraj sporo osób popłynęło na Liverpoolu i Valencii. Rzeczywiście dwa wydawało by się najlepsze typy dnia zawiodły. W Hiszpanii dało się to jeszcze przewidzieć, bo Valencia była lekko osłabiona, ale że Liverpool dostał to sam bym się nie spodziewał :razz:
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Leon pomyliłeś się w sprawdzeniu moich typów za wczoraj. Sunderland wygrał z Boltonem.
Pozdro
Leon/Racja, oczywiście poprawione, sorki ????
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
W moim kuponie poprawiłem przed chwilką Ako, bo najpierw źle wpisałem ;)
Żeby było wszystko jasne ????
 
seewy 16

seewy

Użytkownik
aaa no wlasnie....przeliczajac ostatni typ vdv
2,54*80j to wychodzi 203j....
odejmujac 100j (zainwestowane) to wychodzi zysku 103j a nie 280...chyba ze zle cos licze? ;P
Leon/Zrobione, mój błąd
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Muszę pilnie wyjechać na kilka dni, dlatego wrzucam tu swoje typy na poniedziałek i wtorek. Nie ma jeszcze tematu na nową kolejkę, nawet nie wiem z kim gram, mam nadzieję, że to Leon uznasz.

Poniedziałek 15.03.2010
#1
Atletico Madryt - Osasuna: goście strzelą (1.533 Sportingbet)
Stawka: 100j.

Wtorek 16.03.2010
#1
Chelsea - Inter: gospodarze powyżej 1.5 (1.80 Sportingbet)
Stawka: 100j.
Leon/Ok ;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
A jak to jest w przypadku typów DNB? Tzn. singli, bo w kuponach AKO to wiadomo, w przypadku remisu liczony jako 1,00. A w singlu? Jeśli padnie remis to muszę podać jeszcze jeden kupon? Bo tak na dobrą sprawę 100j będzie wykorzystane ;) Więc jak to z tym będzie?
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
A jak to jest w przypadku typów DNB? Tzn. singli, bo w kuponach AKO to wiadomo, w przypadku remisu liczony jako 1,00. A w singlu? Jeśli padnie remis to muszę podać jeszcze jeden kupon? Bo tak na dobrą sprawę 100j będzie wykorzystane ;) Więc jak to z tym będzie?
Jeżeli ktoś poda singla DNB, to podejmuje ryzyko, że otrzyma zwrot. W tym przypadku za dany dzień/kupon otrzymuje się po prostu 0j. ;)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Wszystko podliczone na bieżąco ;)

W 2. kolejce zrobiły na mnie wrażenie wysokie kursy jakie trafili Arzoo i Belchior89 ???? Co prawda nie przyniosły one jakichś wielkich korzyści, ale gratulacje za nosa ????
 
Do góry Bottom