>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Juan Antonio podał typy wczesniej najwidoczniej wiedząc że nie będzie mial jak podac typów więc podał je w jednym poście.
Pojedynek 6kolejki LM z profem wygrał 4,00 - 3,97.

Nie wiem jaki ma to wpływ na awans z grupy.

KONIEC SPORU !
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Juan Antonio podał typy wczesniej najwidoczniej wiedząc że nie będzie mial jak podac typów więc podał je w jednym poście.
Pojedynek 6kolejki LM z profem wygrał 4,00 - 3,97.

Nie wiem jaki ma to wpływ na awans z grupy.

KONIEC SPORU !
Decyzja podjęta czyli teraz osoba prowadząca CL będzie musiała potwierdzić następną decyzję a mianowicie że zwycięzcą Grupy C został user Belchior89 a nie prof. Mają taką samą liczbę punktów (12) ale sumę trafionego AKO zdecydowanie wyższe ma Belchior89. prof 55,12 - Belchior89 114,2
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ligi nr 1 i nr 5 czyli ligi, którymi ja się zamuję zostana podliczone do jutra do godziny 15.
Wtedy też zostaną podane oficjalne wyniki i poznamy userów, którzy zajęli miejsca na podium, a więc te premiowane nagrodą pieniężną.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ligi nr 1 i nr 5 czyli ligi, którymi ja się zamuję zostana podliczone do jutra do godziny 15.
Wtedy też zostaną podane oficjalne wyniki i poznamy userów, którzy zajęli miejsca na podium, a więc te premiowane nagrodą pieniężną.. ;)
Ligi nr 1 i 5 podliczone, zwycięzcy zostali podani w tematach, w których toczył się konkurs.

W razie pytań i błędów zapraszam na PW.

Zwycięzcom gratuluję, wszystkim, którzy dotrwali do końca dziękuje, a &quot;olewaczom&quot;, którzy przed startem konkursu wykłócali się, że miejsc dla nich zabrakło życzę, aby w żadnym innym konkursie na FB.com nie mogli brać udziału.

Pzdr.. :spokodfhgfh:
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Witam,

Na początek chciałbym podziękować wszystkim Moderatorom Uczty Piłkarskiej. ( W szczególności opiekunowi mojej grupy - Assitalii ???? ) Good Job. :spokodfhgfh:

Mam jeszcze parę pytań . Do kogo i kiedy mamy się zgłosić w sprawie nagrody ? Jakie są warunki obrotu bonusu w Unibet ? Czy w tym sezonie odbędzie się inny konkurs piłkarski ?

Aha, jeszcze jedno. Mógłby ktoś zmienić zwycięzce Grupy C w LM ? Żeby nie było potem niejasności. :spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Mam jeszcze parę pytań . Do kogo i kiedy mamy się zgłosić w sprawie nagrody ? Jakie są warunki obrotu bonusu w Unibet ?
Otoz, zostana wyplacone dopiero po zakonczeniu CALEGO konkursu. Czyli jezeli ktos wygral nagrode w lidze i nic poza tym to i tak poczeka conajmniej do zakonczenia LM i LE.
Do tego trzeba dorzucic oczywiscie czas na nadrobienie zaleglosci w podliczaniu i tabelach jak i nieokreslony czas dla sponsora w ktorym wykona &quot;depozyty&quot;
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Unibet.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.40 w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
Aha, jeszcze jedno. Mógłby ktoś zmienić zwycięzce Grupy C w LM ? Żeby nie było potem niejasności. :spokodfhgfh:
zrobione.

:spokodfhgfh:
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Podliczone zostały ligi:
1,5 - Assitalia
6,8 - SimonS
3,7 - bam14
2 - Robson United xD

Zwycięzcy zostali wyłonieni, zapraszamy do ostatniej strony tematu (wykaz podium).
W ligach 3 i 7 krótki opis wydarzeń grupowych.


pozd(R)awiam ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Podliczone LE na 1 stronie napisalem kto przechodzi.
Za brak typu oczywiscie -3 pkt, za zwyciestwo 3 , remisow nie bylo.
Jak ktos wygral przewaga 3 punktow to po strzalce pkt, jak najwiekszym AKO to po strzalce AKO.
Troche czasu na ewneualne niejasnosci i sprawdzenie - mysle do niedzieli, poniedzialku i dalej jedziemy z terminarzami etc ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niestety ale nie widze typow nikiego do 1 kolejki i TBM&#39;a do drugiej wiec po -3 pkt ...
Tylko, że jest źle zaznaczone Klemi - nikifor w ostatniej kolejce, którą to wygrał nikifor ;) Wtedy wszyscy mają po równo, ale nieznacznie lepszy jestem od nikifora.

Nikifor dzięki za rywalizację, emocje były do końca i minimalnie lepszy się okazałem w tej rundzie ;) A przynajmniej tak mi się wydaje, czekam na oficjalne rozstrzygnięcie tej sprawy.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Tak tylko dla formalności:

02.12 pierwsza kolejka
1/2 Ligi Europejskiej


RTS - Tofinek

Hamburger SV - Rapid Wiedeń (0-1) TYP: 1 (2,55)✅
Bate Borisov - Benfica (1-0) TYP: X (3,60) ⛔
Red Bull Salzburg - Lazio TYP: X (3,25)⛔
Levski Sofia - Villarreal (1-0) TYP: X (3,40) ⛔
FC Timişoara - Ajax (1-0) TYP: 2 (2,75)✅

✅7,01

powinno być:

Hamburger SV - Rapid Wiedeń (0-1) TYP: 1 (2,55)✅
Bate Borisov - Benfica (1-0) TYP: X (3,60) ✅
Red Bull Salzburg - Lazio TYP: X (3,25)⛔
Levski Sofia - Villarreal (1-0) TYP: X (3,40) ⛔
FC Timişoara - Ajax (1-0) TYP: 2 (2,75)⛔

ako trafione: ✅ 9,18

to mówiłem ja, Jarząbek:-D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom