>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Pytania, niejasności

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
OStatnio nie mam czasu, wiec jezeli ktorys z userow chce podliczyc pozostale kolejki &quot;moich&quot; lig to zachecam, rozliczenie prosze przeslac na PW.
Dzieki z gory
JAk nie to tzreba beda cierpliwie poczekac z tydzien niestety
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
OStatnio nie mam czasu, wiec jezeli ktorys z userow chce podliczyc pozostale kolejki &quot;moich&quot; lig to zachecam, rozliczenie prosze przeslac na PW.

Dzieki z gory

JAk nie to tzreba beda cierpliwie poczekac z tydzien niestety
Które ogarniasz, bo 4 ligę już podliczam :spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Teraz zauwazylem ze w 18kolejce grupy 8 mam AKO: 0, chciałbym wiedziec jakim cudem jesli trafilem Napoli i Polonie B. AKo powinno wynosic: 2,97 i powinniem wygrac pojedynek.
Prosze o poprwaienie
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
18 kolejka: (by zabold , THX) MA(L)DINI 0 - PiorTek90 0
Mefisto88 10,35 - Robson1416 1,6
bmt 0 - Dudusss 3,25
madek 1,95 - bax33 0
Ted 0 - salgado 0
SimonS 1,76 - cień 1,95
Skrewdriver 5,18 - zabold 24,18
.KB 1,60 - Pietras-pl 2,30
akselek 8,18 - Dorota4u 0
leon92mielonk 7, 06 - szczepek19 3,61
rpg 0 - michau 2,90
Kucharz_TM 7,92 - lencio 4,90
tasiorro 0 - vdv 2,00


nadal tak uwazasz?

 
simons 646

simons

Forum VIP
Pisalem ze mam malo czasu i najszybciej podlcize po 05.10.
Moje ligi to 8 i 6, a ostatnia kolejke 8mej podliczyl zabold i przeslal mi na PW ja tylko wklejalem. ale juz powinno wszystko grac ????
Unibet działa ????
 
jaruone 0

jaruone

Użytkownik
ps. kursy wziąłem z betbraina patrząc na aktualne stawki na unibecie stąd różnica w meczu Bordo - kolega stawiający ok. 9 miał 1.90 teraz jest 2.10 - to tyle w kwestii ewentualnych wątpliwości &quot;skąd to wziąłeś&quot; ;)
 
B 0

boskiwojtek

Użytkownik
Podalem:

19 kolejka 3 października

boskiwojtek - sierhun

Typy: Argoneth

1. Paris SG - Nancy 1 @ 1.53
2. ADO Den Haag - FC Groningen 2 @ 2.50
3. Lens - Lyon 2 @ 1.70
4. Saint-Étienne - Bordeaux 2 @ 2.10
5. Inter - Udinese x2 @ 2.65

Ako:36,19
Kursy:Unibet
Zawsze kopiuje szkielet wiec sory za tego Argoneth;)
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
W dzisiejszej kolejce Ligi podałem typ :

4. Albion R. - East Stirling [Typ: 2 Kurs: 1.90]
Niestety przez pośpiech podałem wyżej wymieniony zamiast tego : Dumbarton - Stirling Typ : 2 Kurs: 1.90. Kurs się zgadzał ;/ Niestety przez przypadek skopiowałem z livesports zły mecz. Wiem i zrozumiem, kiedy Modzi uznają, że nie można tego poprawić, gdyż pisze dopiero jak jest pozamiatane, lecz dopiero teraz to zauważyłem. Zawsze można spróbować.????

Sorry :kwasny4565:

GL.

RObson // żadne szanse na poprawe...
 
rts 55

rts

Użytkownik
Kiedy zostaną podliczone kolejki z ligi nr 1?Poprzednia policzona to była 16 kolejka,więc już trochę tego było dotychczas.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Liga 7
str. 16, ostatni post.
typy bam14. (kolejka 20)
błędnie podliczony typ w meczu Fiora-Lazio.
powinien być -. Grałem na jedno bramkowy win Fiory, bylo 0-0, takze -.

pozd(R)awiam ;-)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Takie małe usprawiedliwienie, nie podałem typów w konkursie na 3. i 4. października ze względu, że miałem pierwsze wykłady na studiach niestacjonarnych, które skutecznie mi uniemożliwiły uczestnictwo w rywalizacji, niestety. Tak więc -6 pkt, ale piszę aby zaznaczyć, że konkursu nie porzuciłem, przyczyną była siła wyższa.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Witam!
Kiedy zostanie zrobione podsumowanie 1 Ligi? Już od 4 kolejek nikt nie podliczył punktów i nie zaktualizował tabeli. A przydałoby się to zrobić, by mieć lepszy wzgląd na sytuację, w jakiej uczestnicy 1 Ligi się znajdują.
Pozdro!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Witam!

Kiedy zostanie zrobione podsumowanie 1 Ligi? Już od 4 kolejek nikt nie podliczył punktów i nie zaktualizował tabeli. A przydałoby się to zrobić, by mieć lepszy wzgląd na sytuację, w jakiej uczestnicy 1 Ligi się znajdują.

Pozdro!
Po następnej kolejce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom