>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

duo 303

duo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f353/liga-nr6-64134-10.html#post2454092 - mam pytanie odnośnie posta Flamastra. Piszę on, że &quot;Grający z powyższymi osobami mają 3 punkty za zwycięstwo.&quot; Czy to oznacza, że każdy za mecz z nimi dostaje 3 punkty?
podbijam
adqs: mam pytanie do Duo. Pisze on, &quot;Legia dziś wygrywa&quot;, czy to oznacza, że Legia nie przegrywa?
W każdym razie, jest tak jak piszesz, dostaliście 3 punkty za wygrane ze zbanowanymi, w innych grupach stosowano też taktykę usuwania punktów za pojedynki z banitami, ale to tak naprawdę jeden uj, a i więcej roboty dla modów przy usuwaniu jest.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
pokerface i TBM prosze o szybka odpowiedz na PW.
Incubus7 podaj jeszcze ID, najlepiej wraz z loginem wyslij na PW do Marcina-Odry.
No cóż, chyba przyjdzie mi poczekać, bo zarówno do Ciebie ani do Marcina-Odry nie mam możliwości wysłania PW. Może by mnie tak odblokować, raczej jestem już grzeczny :grin:
 
duo 303

duo

Użytkownik
podbijam
adqs: mam pytanie do Duo. Pisze on, &quot;Legia dziś wygrywa&quot;, czy to oznacza, że Legia nie przegrywa?
W każdym razie, jest tak jak piszesz, dostaliście 3 punkty za wygrane ze zbanowanymi, w innych grupach stosowano też taktykę usuwania punktów za pojedynki z banitami, ale to tak naprawdę jeden uj, a i więcej roboty dla modów przy usuwaniu jest.
Tak tylko chodzi dokładnie o to że telprzem na początku w kilku kolejkach wziął udział i z nim przegrałem więc pytam czy każdy czy tylko od kiedy przestał typować
 
simons 646

simons

Forum VIP
Żeby była jasność z tymi którzy zostali wywaleni i umieszczeni na czarną listę konkursową za brak aktywności.
WSZYSTKIE pojedynki z osobami, które &quot;olały&quot; konkurs są rozliczane albo +3 dla rywala, albo +0 dla rywala. Tym samym nie wpływają one (pojedynki z &quot;olewaczami&quot;), na miejsce w tabeli, gdyż wszyscy dostają jednakową ilość punktów.
Tzn. albo wszystkie z danym graczem +3 , albo wszystkie z danym graczem +0 .
Czasem szybciej sie robi tabele dajac +3 a czasem +0 kwestia wygody a tabeli nie zmienia
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
UWAGA UWAGA ???? :!:

Ligi numer 4 i 8 podliczone i aktualne tabele. Wyłoniło się podium , ba dodatkowo są miejsca premiowane awansem ;) Więc polecam sobie wszystko sprawdzić od I kolejki ;)
Dzięki wszystkim za fajną zabawę. Z innymi może się jeszcze spotkam w LE , reszcie z mojej grupy (po za sieku ) dziękuje za fajną , twardą i ambitną walkę do samego końca ;)
Pozdro i powodzenia w dalszych fazach :!: Pokażcie że grupa 4 to była grupa śmierci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
duo 303

duo

Użytkownik
Żeby była jasność z tymi którzy zostali wywaleni i umieszczeni na czarną listę konkursową za brak aktywności.

WSZYSTKIE pojedynki z osobami, które &quot;olały&quot; konkurs są rozliczane albo +3 dla rywala, albo +0 dla rywala. Tym samym nie wpływają one (pojedynki z &quot;olewaczami&quot;), na miejsce w tabeli, gdyż wszyscy dostają jednakową ilość punktów.

Tzn. albo wszystkie z danym graczem +3 , albo wszystkie z danym graczem +0 .
Czasem szybciej sie robi tabele dajac +3 a czasem +0 kwestia wygody a tabeli nie zmienia
To w takim wypadku wydaje mi się iż powinienem mieć 3 punkty więcej. Liga numer 6
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Proponuję od przyszłej Uczty zawrzeć w regulaminie punkt, że w mmencie, gdy typy są podane za wcześnie z góry przegrywa się pojedynek. Przez takie coś nie awansowałem dalej. Brakło pkt. Mój przeciwnik podał typy za wcześnie i dostał 0 pkt. Nie szczęśliwie tego nie zauważyłem i zagrałem dość ryzykowny kupon, żeby wygrać i niestety ako trafione 0. I po 1 pkt...Skoro są podane za wcześnie to powinna być z góry porażka jeśli przeciwnik poda prawidłowo, a nawet nie trafi nic. Chyba Ci, którzy podają prawidłowo powinni być uprzywilejowani, a nie są, bo dostają tyle samo pkt co Ci co podali typy za wcześnie jeśli nic nie trafią. Troszkę to bezsensu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Proponuję od przyszłej Uczty zawrzeć w regulaminie punkt, że w mmencie, gdy typy są podane za wcześnie z góry przegrywa się pojedynek. Przez takie coś nie awansowałem dalej. Brakło pkt. Mój przeciwnik podał typy za wcześnie i dostał 0 pkt. Nie szczęśliwie tego nie zauważyłem i zagrałem dość ryzykowny kupon, żeby wygrać i niestety ako trafione 0. I po 1 pkt...Skoro są podane za wcześnie to powinna być z góry porażka jeśli przeciwnik poda prawidłowo, a nawet nie trafi nic. Chyba Ci, którzy podają prawidłowo powinni być uprzywilejowani, a nie są, bo dostają tyle samo pkt co Ci co podali typy za wcześnie jeśli nic nie trafią. Troszkę to bezsensu.
Kluczowa część wypowiedzi.
Pewność, że przeciwnik ma 0 to już duży przywilej.
 
duo 303

duo

Użytkownik
pojedynki ze zbanowanymi się nie liczą.
Ponawiam moje zapytanie. Pojedynki ze zbanowanymi się nie liczą więc każdy kto grał z taką osobą powinien mieć +0 lub +3, a ja mam 0 za porażkę z telprzemem, a potem, gdy on odszedł wszyscy dostawali +3 więc wydaje mi się że ja też powinienem mieć +3 (podobnie jak nikifor)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Końcowa tabela 5 ligi gotowa! Jak pomyłki są to zgłaszać od razu! Sory, że teraz, ale a to mecz, a to przeprowadzki i dziś dopiero miałem chwile wolnego, dzięki za I faze konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Handicapu w 2. stronę nie było nawet, więc pomylenie kursu odpada.
Był tylko handicap 1-0 i 2-0 kursy odpowiednio 2.10 i 4.00 w chwili, gdy podawałem typy, c o z resztą mogę spokojnie udowodnić przedstawiając 1. lepszą stronę z historią kursów, więc proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy z ew. wcześniejszym poprawieniem ewidentnej literówki, bo jak można wywnioskować z mojego wcześniejszego postu, do tej chwili nie zauważyłem, iż źle wpisałem handicap...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom