>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niejasności - Uczta Piłkarska 2011

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
wydaje mi sie ze jedna z tych nagrod otrzymalem ja gdyz mam wlasnie &quot;za duzo&quot; o 75zl
nie, kolega L nino nie mógł z pewnych powodów otrzymać nagrody i ją przejąłeś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
al_capone 29K

al_capone

Gangster
wydaje mi sie ze jedna z tych nagrod otrzymalem ja gdyz mam wlasnie &quot;za duzo&quot; o 75zl
L nino został zdyskwalifikowany z powodów podejrzeń o multikonto, dlatego przejąłeś jego nagrodę.
Wyniki losowania:
- robson United xD
- krzysztofix
- czilout
- Mad Angel
- Diuq85
Sprawa nagród.
Z uwagi na to, iż firma po raz 4 z rzędu dała nagrody, w tej edycji to 4000zł to prosiłbym o obrócenie choć raz tego bonusu. Mamy wówczas większą szansę na 5 edycję z podobną pulą nagród.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
L nino został zdyskwalifikowany z powodów podejrzeń o multikonto, dlatego przejąłeś jego nagrodę.
Wyniki losowania:
- robson United xD
- krzysztofix
- czilout
- Mad Angel
- Diuq85
Sprawa nagród.
Z uwagi na to, iż firma po raz 4 z rzędu dała nagrody, w tej edycji to 4000zł to prosiłbym o obrócenie choć raz tego bonusu. Mamy wówczas większą szansę na 5 edycję z podobną pulą nagród.
ok nie ma problemu
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
u mnie tez
A mam jeszcze pytanie, mialo byc losowanie 5 x 75zł sposrod osob ktore podaly wszystkie typy, sa gdzies wyniki tego losowania?
Pozdro i dzięki za konkurs
Nie to że jestem pazerny czy coś, w sumie wylosowano mnie ale dostałem 60 zł. Nie mniej jednak dzięki i za to, opłacało się nie olewać żadnej kolejki w typowaniu ???? Bardzo fajny konkurs
 
ste 21

ste

Użytkownik
Rowniez potwierdzam.Pieniadze na koncie .Dzieki opiekunom za prowadzenie konkursu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom