>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania na tematy związane z koszykówką

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tutaj pytajcie o wszystko czego chcecie się dowiedzieć na temat koszykówki ... Dział powstał aby nie zaśmiecać innych tematów ...
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Mam propozycje dla moderatorow i adminow. Moze zorganizujecie turniej typer koszykówki? Widze ze duzo osob na forum obstawia ta dyscypline sportu. Orgnanizowaliscie juz turnieje teniosowe, hokejowe i inne ale jeszcze nie bylo takiego turnieju... Moze warto zorgnizowac taki turniej? co o tym myslicie? :-D
 
O 0

ooraii

Użytkownik
nie wiem czy dobry temat wybralem w kazdym razie po udzieleniu odpowiedzi prosze o usuniecie posta

co znaczy First Half Spread ??
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
nie wiem czy dobry temat wybralem w kazdym razie po udzieleniu odpowiedzi prosze o usuniecie posta
co znaczy First Half Spread ??
Nie jest to nic innego jak handicap na pierwszą połowę meczu ... Mówiąc prościej .... Po 2 kwartach do wyniku dodaje się hadicap do jednej z drużyn ... Zależy jak postawisz to do takiej drużyny dodajesz ... Tłumacząc to wręcz łopatologicznie :jezora: To tak jakbyś postawił w meczu piłki hadicap do połowy .. Na przykład mecz Barcelona - Real (Hcp 0:0,5 do 1 połowy) i postawiłbyś na 2 ... Zakład byłby wygrany bo dodajesz 0,5 gola dla Realu a jak wiadomo ostatnio do przerwy nawet już prowadzili ... Może trochę zagmatwałem, ale mam nadzieję, że zrozumiesz ... Jeszcze raz ... Jest to handicap tylko z tą różnicą, ze dodaje się go po 2 kwartach spotkania ...
 
E 0

elolve

Użytkownik
witam a wytłumaczy mi ktoś co oznacza &quot;Spread&quot;
np mamy takie zdarzenie
Real Madrid - Brose Basket Bamberg (-17.5/+17.5) (Spread) i dałem tu &quot;2&quot; a jednak okazało się ⛔
a real wygrał więcej niż 17.5 ounkta wiec o co w tym chodzi?
z góry thx za odpowiedź
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Skoro dales 2 to dales ze Bamberg NIE PRZEGRA wyzej niz 18 punktow, jakbys dal 1 to dalbys, ze real WYGRA POWYZEJ 18.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom