>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania na tematy związane z koszykówką

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Tutaj pytajcie o wszystko czego chcecie się dowiedzieć na temat koszykówki ... Dział powstał aby nie zaśmiecać innych tematów ...
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Mam propozycje dla moderatorow i adminow. Moze zorganizujecie turniej typer koszykówki? Widze ze duzo osob na forum obstawia ta dyscypline sportu. Orgnanizowaliscie juz turnieje teniosowe, hokejowe i inne ale jeszcze nie bylo takiego turnieju... Moze warto zorgnizowac taki turniej? co o tym myslicie? :-D
 
O 0

ooraii

Użytkownik
nie wiem czy dobry temat wybralem w kazdym razie po udzieleniu odpowiedzi prosze o usuniecie posta

co znaczy First Half Spread ??
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
nie wiem czy dobry temat wybralem w kazdym razie po udzieleniu odpowiedzi prosze o usuniecie posta
co znaczy First Half Spread ??
Nie jest to nic innego jak handicap na pierwszą połowę meczu ... Mówiąc prościej .... Po 2 kwartach do wyniku dodaje się hadicap do jednej z drużyn ... Zależy jak postawisz to do takiej drużyny dodajesz ... Tłumacząc to wręcz łopatologicznie :jezora: To tak jakbyś postawił w meczu piłki hadicap do połowy .. Na przykład mecz Barcelona - Real (Hcp 0:0,5 do 1 połowy) i postawiłbyś na 2 ... Zakład byłby wygrany bo dodajesz 0,5 gola dla Realu a jak wiadomo ostatnio do przerwy nawet już prowadzili ... Może trochę zagmatwałem, ale mam nadzieję, że zrozumiesz ... Jeszcze raz ... Jest to handicap tylko z tą różnicą, ze dodaje się go po 2 kwartach spotkania ...
 
E 0

elolve

Użytkownik
witam a wytłumaczy mi ktoś co oznacza &quot;Spread&quot;
np mamy takie zdarzenie
Real Madrid - Brose Basket Bamberg (-17.5/+17.5) (Spread) i dałem tu &quot;2&quot; a jednak okazało się ⛔
a real wygrał więcej niż 17.5 ounkta wiec o co w tym chodzi?
z góry thx za odpowiedź
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Skoro dales 2 to dales ze Bamberg NIE PRZEGRA wyzej niz 18 punktow, jakbys dal 1 to dalbys, ze real WYGRA POWYZEJ 18.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom