>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy związane z konkursem

Status
Zamknięty.
freyas 0

freyas

Użytkownik
Sorry za post pod postem ale tabela powinna wyglądać następująco:
1.Krzysztopis: 10 pkt.
2.Easy: 7 pkt.
3.Lebron44: 4 pkt.
4.Vistol: 2,5 pkt.
4.Freyas: 2,5 pkt
4.Amairgen: 2,5 pkt
5.Szypul:1 pkt.
6.Successor: 0,5 pkt.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Tradycyjnie w podliczaniu moich typów znów wystąpił błąd otóż powinienem mieć 2,5pkt. ponieważ w 2 części była żółta kartka dla Turcji i nie mam jej wliczonej i w 3 części również była kartka dla Turcji w 90 minucie za co nie mam pkt. Również inne osoby mają za dużą liczbę punktów więc jeżeli ma być to sprawiedliwy konkurs bardzo proszę o ponowne podliczenie punktów
sorry ale bralem staty odrazu po meczu z livesports.pl i na 100 % nie byly one do konca uzupelnione, zaraz wszystko poprawie, dzieki.
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
mam propozycje... mianowicie taką, aby czkać do piątku czyli jutra na wysłąnie swoich danych do moderatorów odpowiedzialnych za konkurs bądź aministratora. Kto nie wyśle to przepada mu nagroda, po co ma więkoszoć uczestników czekać na jakiegoś &quot;śpiocha&quot; ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dziś lista nagrodzonych została wysłana do Doxxbet. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to na początku przyszłego tygodnia pieniądze będziecie mieć na koncie.
 
freyas 0

freyas

Użytkownik
Wszystko fajnie pięknie tylko mogło być napisane w regulaminie na początku zabawy że kasę dostaniemy do 30 dni bo można poczekać te 30 dni tylko że zaraz się okaże że coś nie pasuje i kasy nie będzie wcale
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom