>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i problemy związane z konkursem

Status
Zamknięty.
muszeq 0

muszeq

Użytkownik
doberman chyba źle podałeś te typy, bo najpierw podałeś z całego meczu, a później z 3 części, a tu chyba trzeba podać tylko te 3 części, a to na górze to tylko numerki odpowiadające danym typom. ????
 
H 0

herrena

Użytkownik
Dodatkowy typ na &quot;ile padnie goli w grupie A ?&quot; jest na daną kolejkę w grupie A czy wszystkie 6 spotkań grupy A?
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
witam
mam pewne pytanko. czy istatniałaby jeszcze możliwość zapisu do konkursu? wcześniej tego nie zrobiłem ponieważ od paru dni męczyłem się z zepsutym komputerem więc nie miałem jak to zrobić;/
jeśli nie to trudno, zrozumiem ;)
pozdrawiam
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeżeli jest to tylko na 1 kolejkę grupy A to powiem Wam że baaaaaaaardzo wysoko jest linia ustawiona, tak moim zdaniem przynajmniej :]

pozdROWienia ????
W sumie to ja zle napisalem, jest to typ na cala grupe.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Czy jets podane ze wszystko zostalo podliczone ? NIE , wczoraj dopiero wszystko po meczu sie wposiywalo czyli dochodzi do tego zmeczenie itp a dzis dopiero bedzie wszystko dokladnie sprawdzane , cierpliwosci
pozdro
Edit: a za post nr 10 jest 3 pkt poniewaz zapomnialem dac minusa w pierwszej czesci ze Czechy beda mieli wiecej kartek
Edit: a za poost nr 11 rowniez nie 14 pkt a 13,5 poniewaz niew stawilem minusu.
Od razu wyjasnie dlaczego tak jest : poneiwaz zrobilem sobie kartke i mam na niej wypisana ilosc plusow i obok ile to bedzie pkt wiec wczoraj nie sprawdzalem minusów , pozdro
 
vistol 0

vistol

Użytkownik
wszystko rozumiem, po prostu policzyłem sobie plusiki i minusiki i wyszło mi inaczej, więc dałem znać, na drugi raz będę bardziej cierpliwy, więc spokojnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom