>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

wuzet 0

wuzet

Użytkownik
W takim układzie ja też rezygnuję ze swoich nagród i proszę o przekazanie ich następnemu na liście (A W OGÓLE NIE PODOBA MI SIĘ ŻE W TRAKCIE KONKURSU ZMIENIA SIĘ ZASADY)
pozdrawiam WUZET
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
To nie nasza wina, że w strukturach spółki bwin.com zostały wprowadzone poważne zmiany, które dotyczą m.in nagród w konkursach.
Nie wiem dlaczego tak masowo rezygnujecie? Uważam, że to nie jest duży problem dla &quot;przeciętnego&quot; typera wpłacić depozyt i zrobić kilkukrotny obrót. Bwin ma bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać.
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Rezygnacja dla zasady, nie postępuje się w taki sposób w jaki postąpiło bwin ( z tego co zrozumiałem teraz to zwykły bonus od depozytu). Moją nagrodę za 2 miejsce w 9 kolejce i 41 w klasyfikacji generalnej, jeśli jest taka możliwość, niech bwin przekaże jakiejś fundacji dla osób uzależnionych od hazardu.
 
J 0

jurandos80

Użytkownik
Zauważ że &quot;przecietny&quot; typer nie zawsze wygrywa. Obrócenie kwota wplacona &quot;na sile&quot; w moim przekonaniu mija sie z celem. I po co? Żeby odebrać nagrode? Poprostu podziekuje a Ty możesz tego nie rozumiec. A wracajac do regulaminu to nie mam do Bwin a tym bardziej do Ciebie zadnych pretesji. Wiem że organizatorzy potrafia zmienic regulamin w trakcie zabawy chociaż nigdy sie z tym nie spotkałem. Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Depozyt jest konieczny tylko gdy gracz nic nie wpłacał w ostatnich 6-8 miesiącach. Jak ktoś grał na realną kasę powiedzmy 4 miesiące temu to nagrodę naturalnie otrzyma.
Niech osoby, które rezygnują z nagród jeszcze się zastanowią. Mimo wszystko warto spróbować wysłać login, wpłacić depozyt (nawet minimalny) i dokonać kilku zakładów.
Pozdro.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Cytat:
&lt;table border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td class=&quot;alt2&quot; style=&quot;border:1px inset&quot;&gt; Napisał Tiger32 -&gt;

Witam. Jeśli grałem wielokrotnie na Bwin i dokonałem tam kilka depozytów w ciagu ostatnich lat to musze teraz też dokonywać depozytu aby dostać nagrode?

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Tak
Depozyt jest konieczny tylko gdy gracz nic nie wpłacał w ostatnich 6-8 miesiącach. Jak ktoś grał na realną kasę powiedzmy 4 miesiące temu to nagrodę naturalnie otrzyma
To jak to w końcu jest. Ja dokonałem depozytu 100 zł w listopadzie zeszłego roku, a teraz w lidze typerów wygrałem 75zł więc rozumiem że jednak nie musze nic wpłacać by dostać ten bonus? Pozdrawiam
 
Z 0

zbyszu1962

Użytkownik
p.s bukmacherzy sa ogrywane przez graczy i coraz mniej kasy na na nagrody beda przyznawac a jak juz beda przyznawac w konkursach zrobia schody tak ze ciezko bedzie od nich wydoic kasiore , bo zrobia takie kursy minimalne i obroty zeby jak najmniej graczy zyskalo z konkursow , bylo tak z kasynami free najpierw obroty byly takie ze mozna bylo uskrobac troche kasy a potem wymagania ``kosmiczne obroty`` i juz jest mniejsza szansa uzyskac jakies dobre wygrane, ale zycze wszystkim co obstawiaja zeby wchodzilo i zeby skubali `buczki``
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które chcą odebrać nagrodę za listopad muszą wysłać do mnie na PW informacje, iż dokonaliście obrotu i chcecie odebrać nagrodę za ten miesiąc. Przy okazji dopisać login z bwin.
Nagrody nie są dopisywane z &quot;automatu&quot;.
 
B 0

belmondo

Użytkownik
Zdecydowałem, że złożę depozyt równy wartości nagrody wygranej w Lidze Typerów (410 zł). Przelew poszedł juz ponad tydzień temu (Przelew bankowy iPKO). Pieniążków do dzisiaj nie ma na koncie. Napisałem do nich już 2 maile. Zero odpowiedzi z ich strony.
Nie polecam bukmachera !! Oczywiście to mój pierwszy (o ile pieniądze dojdą) i ostatni depozyt u tego buka.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam,
Twoje dane mam.
Najwięcej problemów stwarzają osoby, które nie napisały w tytule Liga Typerów. Od rana przeglądam i szukam w skrzynce wszystkich zgłoszeń.
Jedną listę mam prawie na ukończeniu. Druga będzie do 2h i wieczorem wysyłam.
 
Do góry Bottom