>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A tabelka będzie sie ukazywała co jakiś czas czy dopiero na zakończenie konkursu??
Na pewno nie będize jej po każdym dniu rozgrywania konkursu. Jak będzie możliwośc to ktoś podliczy i wrzuci tabelke. Nie pytajcie kiedy i w ogóle;)
Marnik lista o którą prosiłeś. Proszę o podmiankę. http://forum.bukmacherskie.com/f299/sklad-twojego-zespolu-48670-3.html

Grankin Sergey
Mikhaylov Maxim
Mozdzonek Marcin
Vissotto Neves Leandro
Kurek Bartosz
Grbic Nikola
Da Silva Pedreira Mario
Po pierwsze nadal masz problemy z podziałem na pozycje zawodników więc nie można tego nawet zmienic, a po drugie i tak czas składania poprawek już minął więc przykro Nam. MŚ już trwają więc żadnych zmian nie przewidujemy już.
Tak samo jeżeli prosicie o dopisanie do swoich typów tzw Meczu Dnia. Otóż nie będziemy tego dopisywac. Jeżeli chcecie go podac to czekajcie na oferte SPortingbet. Nic w tej sprawie nie da się zrobic niestety.
Pozdrawiam.
To jest ostateczne zdanie organizatorów tego konkursu.
Powodzenia życzymy;)
 
czort 31

czort

Użytkownik
Na pewno nie będize jej po każdym dniu rozgrywania konkursu. Jak będzie możliwośc to ktoś podliczy i wrzuci tabelke. Nie pytajcie kiedy i w ogóle;)

Po pierwsze nadal masz problemy z podziałem na pozycje zawodników więc nie można tego nawet zmienic, a po drugie i tak czas składania poprawek już minął więc przykro Nam. MŚ już trwają więc żadnych zmian nie przewidujemy już.
Tak samo jeżeli prosicie o dopisanie do swoich typów tzw Meczu Dnia. Otóż nie będziemy tego dopisywac. Jeżeli chcecie go podac to czekajcie na oferte SPortingbet. Nic w tej sprawie nie da się zrobic niestety.
Pozdrawiam.
To jest ostateczne zdanie organizatorów tego konkursu.
Powodzenia życzymy;)
Robson to jest tylko zmiana kosmetyczna ponieważ w składzie napisałem pierwsze imiona a lista do podmianki jest taka że pierwsze nazwiska. Marnik prosił o taką listę zawodnicy są ci sami na tych samych pozycjach jak było więc nie ma tu żadnych nieczystych zagrań.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Prosze o skreślenie mnie z konkursu, ponieważ będę miał przerwy w dostępie do internetu przez najbliższy tydzień i nie chcę robić niepotrzebnej pracy modom w podliczaniu ????
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f299/sklad-twojego-zespolu-48670-4.html#post1858316
Zagumny Pawel
Gruszka Piotr
Simón Aties Robertlandy
Muserskiy Dmitriy
Amaral Dante Guimaraes
Kaziyski Matey
da Silva Pedreira Junior Mario
Nie wiem czy to mozliwe ale chcialbym podmienic sklad mojego zespolu poniewaz przez niedopatrzenie wstawilem 3 srodkowych a pominalem atakujacego
Niestety nie ma już możliwości zmian. Z chwilą rozpoczęcia pierwszego meczu wszelkie modyfikacje nie są już możliwe. // Marnik
 
D 0

duraj

Użytkownik
Czy nie mozna bylo w temacie &quot;sklad twojego zespolu&quot; dodac ze mozna tylko 2 zawodnikow z jednej druzyny? W regulaminie to jest, ale w temacie nie ma. Czy wazniejsze bylo pisanie w temacie o procentowym udziale zespolu w ogolnym wyniku? Wystarczylo dopisac ten punkt regulaminu i wszyscy by sie zastosowali, a tak ja i kilka innych osob ma 5 punktujacych zawodnikow. Gdyby nie to nie bylbym 27 tylko w pierwszej trojce. Moj blad, ale mogloby to byc troche czytelniejsze.

Jest to napisane w temacie o składzie zespołu również. Czytanie nie boli. // Marnik
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Jestem ciekaw czy mozna prosic o poprawienie atakujacego poniwaz jest blad literowy
Był na to czas wcześniej. Konkurs sie rozpoczął, niestety trzeba ponosić konsekwencje swoich błędów. // Marnik
 
czort 31

czort

Użytkownik
W takim razie po co bierzesz udzia�w takim konkursie? skoro nie masz nawet ma�go poj�ia o siatkówce? , raczej nic nie ugrasz je�i nie wiesz nawet kto gra na jakiej pozycji.
No napewno nie ugram skoro walisz mi za wszystko 0pkt. Marnik prosi�zeby wys�c poprawiona liste sk�du skoro zrobilem to juz po rozpoczeciu konkursu to nie zmienilem sk�du tylko poprawilem zeby nazwiska byly pierwsze meczu dnia pierwszego tez mi nie zaliczyles bo w osobnym poscie wiec ciezko zebym cos ugral i to nie chodzi o moja znajomosc tylko ty sie uwzioles.
Był na to czas wcześniej. Konkurs sie rozpoczął i wszelkie zmiany zostały zablokowane, niestety trzeba ponosić konsekwencje swoich błędów. // Marnik
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Prosze o dopisanie do mojego dzisiejszego meczu dnia buka Sportingbet - zapomnialem ;) Zreszta to jasne ze ze Sportingbetu bierzemy kursy ;)

Redwitz // Dlatego nie trzeba dopisywać nazwy Bukmachera.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Panowie przygotawałem tabelkę aby spojrzeć na którym miejscu jestem i postanowiłem się nią z wami podzielić. Jeżeli są jakieś błędy walcie na priv a poprawie je. Może nawet się przyda modom ????
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f299/dzien-4-czwartek-30-wrzesnia-2010r-48870-2.html#post1868546

W tym poscie nie zostaly mi podliczone moje typy z niewiadomej przyczyny.

http://forum.bukmacherskie.com/f299/dzien-5-piatek-1-pazdziernika-2010r-48931-4.html#post1872490


A tu ok rozumiem troche sie spoznilem i nie bede sie dochodzil o te punkty ale chyba o godz 17:06 to nawet hymnow nie skonczyli grac. Poprostu tak przyszedlem do domu nawet tv nie wlaczylem

Redwitz // Najmocniej przepraszam. Już podliczone.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dzień 9 - środa 6 października post nr 19

Prosze zmienic jedna mala rzecz w moim poscie.Napisalem Typ dnia zamiast Mecz dnia...

Redwitz // Poprawione.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ludzie oddaja juz typy na dzis ale tylko na 2 mecze, a spotkan jest 6... Wiec jak to oddajemy tylko na polfinaly czy na reszte spotkan rowniez?
 
G 35

gesio

Użytkownik
no chyba ci co juz oddali typy tylko na 2 mecze to sami zrobili sobie strate punktow, bo skoro jest6 meczy to sie typuje 6 meczy
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kolega, który założył temat wpisał tylko spotkania półfinałowe, więc mógł zmylić pozostałych użtkowników.

STE
madek
pawelek78
MKAlvarez
ukasher
cl9vius

Wyżej wymienione osoby mogą wkleić Typy na spotkania :
Bułgaria - Niemcy
Hiszpania - Francja
Argentyna - Czechy
Rosja - USA

Typy wklejamy tutaj. Osobiście przeniosę je do odpowiedniego tematu. Meczu Dnia już nie dodajemy.
 
Do góry Bottom