>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

W 38

wojtek_odra

Użytkownik
Proszę o porawienie:
Grankin Sergey
Wlazly Mariusz
Muserskiy Dmitriy
Plinski Daniel
Endres Murilo
Leon Venero Wilfredo
Da Silva Pedreira Junior Mario
Chodzi tylko o polskie litery w nazwiskach naszych graczy.
Z góry dzięki.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
Witam !
Mam pewien problem a mianowicie najpierw podałem typy długo terminowe a pozniej swoj skład druzyny czyli niezgodnie z regulaminem. Czy jest mozliwość aby moj post z typami dlugoterminowymi zostal usuniety?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam !
Mam pewien problem a mianowicie najpierw podałem typy długo terminowe a pozniej swoj skład druzyny czyli niezgodnie z regulaminem. Czy jest mozliwość aby moj post z typami dlugoterminowymi zostal usuniety?
Ale co w tym jest niezgodne z regulaminem?
@wojtek_odra
Podaj link to ktoś poprawi wtedy. Przecież nikt nie będize szukal kiedy post napisałes.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
a ten mecz dnia - można go podawać każdego dnia? i ma być to typ na zwycięzce, czy można również o/u, zwyc 1-seta, DW itp?
i czy można podać najpierw typy podstawowe i ew. później ten mecz dnia? oferta sportingbet na siatke zazwyczaj pojawia się dopiero w dniu meczu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a ten mecz dnia - można go podawać każdego dnia? i ma być to typ na zwycięzce, czy można również o/u, zwyc 1-seta, DW itp?
i czy można podać najpierw typy podstawowe i ew. później ten mecz dnia? oferta sportingbet na siatke zazwyczaj pojawia się dopiero w dniu meczu
Ten typ dnia można podawac podczas każdego dnia uczestnictwa w konkursie.
Może to byc under/over itp. Cokolwiek z oferty Sportingbet
Ważne jednak by typ ten znajdował się w tym samym poście co typy na wszystkie spotkania w danym dniu.
Pozdrawiam
 
czort 31

czort

Użytkownik
Robson, może mam dwóch atakujących i dwóch rozgrywających ale nic z tym nie zrobię bo jak jeszcze w polskim składzie mniej więcej wiem kto ma jaką pozycję to w reprezentacjach innych państw nie mam pojęcia kto na jakiej pozycji gra.
Mecz dnia podałem w osobnym poście mam nadzieję że nie ma problemu. DZIĘKI.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Robson, może mam dwóch atakujących i dwóch rozgrywających ale nic z tym nie zrobię bo jak jeszcze w polskim składzie mniej więcej wiem kto ma jaką pozycję to w reprezentacjach innych państw nie mam pojęcia kto na jakiej pozycji gra.
Mecz dnia podałem w osobnym poście mam nadzieję że nie ma problemu. DZIĘKI.
W takim razie po co bierzesz udział w takim konkursie? skoro nie masz nawet małego pojęcia o siatkówce? , raczej nic nie ugrasz jeśli nie wiesz nawet kto gra na jakiej pozycji.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Poprawcie mi w temacie na mój skład

Vermiglio Valerio
Soto Hector
Mastrangelo Luigi
Volkov Alexander
Godoy Filho Gilberto
Leon Venero Wilfried
Samardzic Marko
 
V 0

volleyball

Użytkownik
Mam takie pytanie czy typy długoterminowe, czyli atakujący, przyjmujący itp. to liczy się procent ataku i przyjęcia czyli tak jak na stronce fivb?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie uważacie że punktowanie jest troche nie sprawiedliwe? Bo np. wytypuje najlepszego atakującego i przyjmującego prawidłowo to mam 100 pkt, a za nietrafiony typ dnia jest -100 pkt.
 
Do góry Bottom