>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

kartonik 132

kartonik

Użytkownik
WITAM , PROSZĘ O USUNIĘCIE POSTU NR 75 Z TYPAMI NA DZIEŃ DZISIEJSZY ,POPEŁNIŁEM BŁĄD W ILOŚCI GOLI W MECZU WŁOCHY - NOWA ZELANDIA WPISAŁEM OVER A POWINNO BYĆ UNDER , POPRAWIŁEM TO W POŚCIE 77 KTÓRY JEST POPRAWNY.DZIĘKI
 
A 0

artur2012

Użytkownik
Witam
Czy mogę prosić o zmianę nazwiska strzelca bramki dla drużyny Francji w meczu z RPA./Anelka wykluczony z kadry Francji/.Z góry dziękuję.To jest jedyna zmiana .

Pierwsze spotkanie: Meksyk - Urugwaj

1. Kto wygra (1x2) ? - X
2. Wynik do przerwy (1x2) - X
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - Under 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - brak
5. Dokładny wynik - 1:1
6. Dokładny wynik do przerwy - 0:0
7. W której połowie padnie więcej bramek ? -równo

Drugie spotkanie: Francja - RPA

1. Kto wygra (1x2) ? - 1
2. Wynik do przerwy (1x2) - 1
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - over 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - Ribery
5. Dokładny wynik -3:1
6. Dokładny wynik do przerwy - 2:0
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - równo
Trzecie spotkanie: Grecja - Argentyna

1. Kto wygra (1x2) ? - 2
2. Wynik do przerwy (1x2) - 2
3. Under 2,5 czy Over 2,5 - under 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - Messi
5. Dokładny wynik - 0:2
6. Dokładny wynik do przerwy - 0:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - równo

Czwarte spotkanie: Nigeria - Korea Południowa

1. Kto wygra (1x2) ? - 1
2. Wynik do przerwy (1x2) - X
3. Under 2,5 czy Over 2,5 -over 2,5
4. Strzelec jednej z bramek - Yakubu
5. Dokładny wynik - 2:1
6. Dokładny wynik do przerwy - 1:1
7. W której połowie padnie więcej bramek ? - w pierwszej
Lukas// latwiej byloby, gdybys wkleil link a nie typy
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
kurcze dopiero zobaczylem ale 14 czerwca na 2 stronie jest mój typ i powinienem miec chyba 10pkt. sprawdze jutro wszystkie i jak cos to bede pisac...
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pomyliłem dokładny wynik z pierwszej połowy z całym meczem w typach na poniedziałek, na 3 stronie. Powinno być jap-kam: HT 0-0 i FT 0-1 oraz ita-par HT 0-0 i FT 0-1. Sorki za kłopot i proszę o poprawienie.
Znowu popełniłem ten głupi błąd: wpisałem odwrotnie typy na dokładne wyniki w HT i FT w meczu Anglia-Algeria. Tu link: http://forum.bukmacherskie.com/f283/18-czerwca-2010r-piatek-45901.html#post1679790
proszę o korektę i sorry
Sorry, popełniłem głupi błąd w typach: http://forum.bukmacherskie.com/f283/23-czerwca-2010r-sroda-46066.html#post1689747
w meczu Australia - Serbia miało być FT - 2 i HT - X. Proszę o poprawę.
tym samym wykorzystales swoj limit pomylek..mozna raz, mozna dwa, ale po trzech razach nie ma innej opcji - nauczysz sie sprawdzac post przed zatwierdzeniem albo typy pozostana nielogiczne
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
???? zasadniczo racja ale i tak mi jeszcze nic nie poprawiono, to chyba jeszcze limitu nie mogłem wykorzystać ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
zasadniczo zgodnie z regulaminem nie ma poprawiania..
no to skoro na mnie akurat robicie wyjątek i trzymacie się regulaminu to jaki miał sens twój pierwszy post?? to już łatwiej poprawić niż się wykłócać, tak?
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
no to skoro na mnie akurat robicie wyjątek i trzymacie się regulaminu to jaki miał sens twój pierwszy post?? to już łatwiej poprawić niż się wykłócać, tak?
taki sens, ze poprawianie zalezy od dobrej woli moderatora..przeczytanie postu przed jego zatwierdzeniem nie jest niczym trudnym, dlatego polecam skorzystac z takiej opcji przy nastepnym wklejaniu typow
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
taki sens, ze poprawianie zalezy od dobrej woli moderatora..przeczytanie postu przed jego zatwierdzeniem nie jest niczym trudnym, dlatego polecam skorzystać z takiej opcji przy nastepnym wklejaniu typow
dziękuję za podpowiedzenie fajnej opcji, na pewno skorzystam.
A dobra wola kończy się tam, gdzie zaczyna się nierówne traktowanie ale spoko - łatwiej ci było przez trzy posty rozpisywać się o niepoprawianiu typów niż poprawić trzy typy - podziwiam.
Temat chyba zamknięty.
Pozdro Moderatorze

Lukas// poprawilem Ci, zebys nie plakal..sprawdzaj przed zatwierdzeniem
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Przed konkursem rozmawialiśmy z moderatorami, jak reagować na ewentualne prośby o poprawianie błędów. Zdecydowaliśmy, że w drodze wyjątku od regulaminu przez pierwsze dni będziemy poprawiać błędy z racji tego, że to początek konkursu. Minęło kilkanaście dni i okres przejściowy się skończył. Od tej chwili trzymamy się sztywno regulaminu:
&quot;Nie przyjmuję próśb o zmienienie typów. Uważajcie co piszecie ponieważ My moderatorzy nie będziemy później nic poprawiac. &quot;
 
Do góry Bottom