>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

gras197 0

gras197

Użytkownik
Mam pytanie jeśli przeciwnik podawał typy na 20 marca a jedne podał na 21 marca (mecz miał być od początku rozegrany 21 marca) to czy typ mógł zostać zaliczony na plus? Czy powinien być zaliczony na minus?
Zadałem pytanie wczoraj ale nie zyskałem odpowiedzi
 
gras197 0

gras197

Użytkownik
Mój przeciwnik podał takie typy:

Dzień 6
gras197 - Kuba86
20. 3. 10 / 21:15 Roddick Andy (USA) vs. Soderling Robin (SWE) 2 1.60⛔
21. 3. 10 / 19:00 Jankovic Jelena (SCG) vs. Wozniacki Caroline (DEN) 2 1.70✅
20. 3. 10 / 13:00 Granollers-Pujol Marcel (ESP) vs. Nieminen Jarkko (FIN) 1 1.75⛔
AKO 4,90
Doxxbet

1.70
Grupa 7. Teraz pytanie czy tak powinno być? Bo to przesądziło o wygraniu pojedynku przez mojego Przeciwnika.
 
gelo89 0

gelo89

Użytkownik
Regulamin mówi że z powodu opadów deszczu spotkanie zostanie rozliczone później choćby nawet jeden dzień.

A co w przypadku spotkania Melzer J./Petzschner P. vs. Aspelin S/Hanley P które według OOP-u miało odbyć się wczoraj 26 marca, a obecnie z powodu wczorajszego deszczu został przesunięty aż o dwa dni na 28 marca.

Dziękuję za odpowiedź
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Regulamin mówi że z powodu opadów deszczu spotkanie zostanie rozliczone później choćby nawet jeden dzień.
A co w przypadku spotkania Melzer J./Petzschner P. vs. Aspelin S/Hanley P które według OOP-u miało odbyć się wczoraj 26 marca, a obecnie z powodu wczorajszego deszczu został przesunięty aż o dwa dni na 28 marca.
Dziękuję za odpowiedź
oczywiście rozliczymy po zakończeniu spotkania
Czy któryś z moderatorów może poprawić to co podałem 2 posty wyżej? Jeśli tak to bardzo dziękuje ????
Napisz do tego, który podlicza Twoją grupę. Ja tylko na sekundę wpadłem na forum.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Nie miałem na myśli tego, że nie ma spotkań, tylko to, że niektórzy wyjeżdżają po prostu. ;)

No ale jak nie to trzeba wziąć laptopa. :cool:
 
salva 22

salva

Użytkownik
Uważam, że został popełniony błąd i policzono mi ten mecz:
30. 3. 10 18:30 Fish Mardy - Youzhny Mikhail Typ: 2 @ 1,75 ZWROT
a powinno być zaliczone że wygrał Youzhny i powinienem wygrać ten dzień a nie mieć w nim remis
 
tomiangelo 26

tomiangelo

Użytkownik
Uważam, że został popełniony błąd i policzono mi ten mecz:
30. 3. 10 18:30 Fish Mardy - Youzhny Mikhail Typ: 2 @ 1,75 ZWROT
a powinno być zaliczone że wygrał Youzhny i powinienem wygrać ten dzień a nie mieć w nim remis
no niestety Mój przeciwnik ma rację ????
jeżeli jest krecz a ktoś typował 1 lub 2 to uznaje się wynik ;)
zwroty są przy underach... itp...
 
salva 22

salva

Użytkownik
no niestety Mój przeciwnik ma rację ????
jeżeli jest krecz a ktoś typował 1 lub 2 to uznaje się wynik ;)
zwroty są przy underach... itp...
dzieki za poparcie, za przyznanie mi racji, widze ze jestes w porzadku, ale poprostu to jest pojedynek o awans i musialem sie upomniec , inaczej bym to zostawil
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Powitać! Zauwazyłem,że mój przeciwnik w tej kolejce podał na dzień dzisiejszy spotkanie,którego nie ma w OOP i jest chyba planowane na jutro,ale wole sie upewnić od któregoś z Moderatorów bo nie wiem jak dobrać typy i czy typ będzie zaliczony czy nie.dzięki za odp!

Chodzi o spotkanie deblowe - Raymond L./Stubbs R. vs Dulko G./Pennetta F????
 
Do góry Bottom