>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

rpg 1K

rpg

Użytkownik
tabela nie jest jeszcze ostateczna, przeczytaj regulamin, wyraźnie jest napisane, że do dwóch wygranych. nawet specjalnie przytoczyłem ten fragment przy tabeli. Przy fatalnym zbiegu okoliczności jeśli będziecie mieć w 3ciej kolejce kolejny remis, to aż do skutku, do 21 stycznia.
Wiem, wiem. Pytam na wszelki wypadek, ale do 21 stycznia to miała się rozstrzygnąć II faza a my jeszcze w połowie nie jesteśmy.
cerber, od II fazy można typować wszystko z oferty Expekt i Sportingbet
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
modzi rozstrzygnijcie,fanwz dał typ na Ghane, natomiast poźniej Dobreman wrzucił PW od Dudusss&#39;a z 11:00 z takim samym typem.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Witam jestem szybciej w domu, do meczu zostało 20 minut, musze podać inny typ w takim razie? Jeżeli tak to stawiam w tym samym meczu na:
Burkina Faso- Ghana
liczbę bramek powyżej 2,5
Kurs:2,20
Stawka: 100j
Expekt
Pozdr
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
modzi rozstrzygnijcie,fanwz dał typ na Ghane, natomiast poźniej Dobreman wrzucił PW od Dudusss&#39;a z 11:00 z takim samym typem.
Proszę abyś poprawił tabelkę gdyż stan rywalizacji będzie nadal 1:0. W takim przypadku DWAJ TYPERZY: Duduss i fanzw podają dziś po 4 typy. Po II na jedną kolejkę. ;)
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
male wyjasnienie z mojej strony
wiem ze nie podalem dzis typu do decydujacej rundy ale temat zostal zalozony dzis o 13 z groszami a ja bylem w szkole od rana do 19 i nie ogarnalem ze oba mecze sa o 17 :sad:
przy okazji dzis w dzien zostala podjeta decyzja ze to ostateczna kolejka... wezcie pod uwage ze niestety nie kazdy moze byc caly czas w domu...
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
A ja proszę o szybsze reagowanie modów, bo już pisałem żeby dopisać do regulaminu kto awansuje w przypadku remisu. Gramy 3 kolejki i jak jest remis to przechodzi osoba z lepszym bilansem, a tak to dzisiaj trzeba było dogrywki robić, za tym idą opóźnienia i regulaminowo miała się jutro kończyć całkiem druga faza a dopiero się zacznie.
Troszkę więcej czasu poświęcać na coś czemu się zadeklarowało. Wystarczy, że np. temat byłby podany wczoraj. Wiem, że macie swoje obowiązki i czasem coś można zawalić, ale jak tutaj userzy wychodzą z inicjatywą żeby coś poprawić to można to rozpatrzeć.
Wasz wkład oczywiście doceniam i liczę, że jutro zaczynamy kolejną drugą część II fazy
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
chyba sie nie doczekamy dzisiejszej kolejki:] mam wrazenie, ze organizatorom wraz ze swoim odpadnięciem opadł zapał do kontynuacji tematu:]
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Przepraszam. :!:
Ten tydzień miałem peeeełen roboty. Nie było czasu na spanie, nie mówiąc o działalności na forum. Od jutra się wszystkim zajmę.
 
fanwz 0

fanwz

Użytkownik
Witam niestety nie będzie mnie dzisiaj w domu .
To jest mój typ na dzisiaj :
krzosz1987 - fanwz
Expekt
Zambia - Nigeria
25/01/2010 20:30
Typ: 2
Kurs. 1,70 @ 100j
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
AKTUALNY STAN RYWALIZACJI

I Para
davido 21 0:0 rpg
(⛔100j vs ⛔100j)
II Para
Screwdriver 0-0 princeAS
(⛔100j vs ⛔100j)
III Para
krzosz1987 2-0 fanwz
(✅ 110j vs ⛔100j)​
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
AKTUALNY STAN RYWALIZACJI

I Para
davido 21 0:0 rpg
(⛔ 200j vs ⛔200j)
II Para
Screwdriver 0-0 princeAS
(⛔200j vs ⛔200j)
III Para
krzosz1987 2-0 fanwz
(✅ 185j vs ⛔200j)

Awans do finałowej rundy otrzymuje krzosz1987-gratulujemy !
Pozostałe dwie pary walczą w III rundzie III fazy, do kolejnej rundy przejdzie ta osoba która uzyska więcej punktów ;)
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
skrewdriver - princeAS

Algieria - Egipt
28/10/2010
Typ: Gospodarze lub goście wygrają
kurs: 1.727 @ 47j

Sportingbet

W tym typie chodzi o pierwszą połowę. Kolega zapomniał tego dopisac.
 
Do góry Bottom