>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

jaca 0

jaca

Użytkownik
Więc z powodu głupoty Jacy które doszukuje się żę chce przegrać ale dobra niech będzie po jego myśli a więc gramy z jedną osobą która otrzyma wolny los w losowaniu pozdrawiam następna kolejka ŚRODA - Czwartek
Jaki wolny los? Teraz przechodzi 22 osoby i jest 11 par (nie ma żadnego wolnego losu). Dopiero w kolejnym etapie będzie 11 osób i potrzebne będzie uzupełnienie, ale osoba która uzupełni stawkę powinna być wyłoniona z pośród przegranych z etapu 1/11 a nie z tego etapu. Szkoda, że usunąłeś posty, bo z nich widać by było u kogo można szukać &quot;głupoty&quot;. Chcesz robić dogrywkę? ok, ale po następnej rundzie, bo wówczas będzie nieparzysta liczba (a nie teraz).
Cóż, gdybym ja napisał o &quot;głupocie&quot; kogokolwiek dostałbym pewnie karteczkę ;) (szczególnie gdy się nie ma racji).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spoko Jaca próbuj dalej działać na nerwy a otrzymasz zakaz pisowni tutaj , Będzie wszystko jak ma być i będzie w następnym etapie dogrywka ????
Pozdrawiam
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Analizując mecze można nie znając przeciwnika...kolejka i tak zaczyna sie w środę a dziś dopiero poniedziałek ...więc pełny luzzzz ????
 
F 0

fcbarca123

Użytkownik
Moj przeciwnik postawil typ:
Bolzano Foxes - Renon Coyotes typ 1 kurs 2.00 hokej Włochy

A w wynikach bet-at-home typ jest podany tak:
Renon Coyotes - Bolzano Foxes 1:3
Czy to nie jest istotna pomylka jak sie napisze mecz, bo rownie dobrze mozna stwierdzic ze to nie jest ten mecz, bo druzyna gospodarzy sie pisze pierwsza i jaka pewnosc ze kolega sie nie pomylil z kursem w tym momencie, bo zapisal na odwrot a kurs wzial z pierwszej pozycji?
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Moj przeciwnik postawil typ:

Bolzano Foxes - Renon Coyotes typ 1 kurs 2.00 hokej Włochy

A w wynikach bet-at-home typ jest podany tak:

Renon Coyotes - Bolzano Foxes 1:3

Czy to nie jest istotna pomylka jak sie napisze mecz, bo rownie dobrze mozna stwierdzic ze to nie jest ten mecz, bo druzyna gospodarzy sie pisze pierwsza i jaka pewnosc ze kolega sie nie pomylil z kursem w tym momencie, bo zapisal na odwrot a kurs wzial z pierwszej pozycji?
Panie Kolego nie szukaj dziury w całym.Typ podałem prawidłowo ,mecz zaczął sie dopiero jak pisałeś ten post.Gospodarzy nie zamieniłem miejscami.Wynik ,który Ty podałeś jest z dnia 8 kwietnia i brzmiał 3-1 dla Lisów ,grali wtedy na wyjeździe.Typ ,który podałem jest do meczu z 10 kwietnia.Wynik 5-1 .Poniżej link do meczu.Mecze Serie A zaczynają się zazwyczaj w godzinach 20-20:30.Tym sposobem Bolzano zdobyło 17 tytuł mistrzowski w historii.Proszę o sprawdzenie wpierw prawidłowego wyniku,a nie siania zamętu na Forum.Starajmy sie wygrać w uczciwy sposób ,a nie szukajmy kruczków i stosowania ciosów poniżej pasa!!!!Pozdrawiam fox71.

http://www.hcb.net/default.asp?seite=17%B0+scudetto+per+l%92HC+Interspar+Bolzano%21&amp;idsp=2&amp;idnews=474

 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
dlaczego montreal nie został zaliczony wszedzie byla data 23.50 w fortunie a w bet at home 23.00 wiec sie wtedy zaczyna mecz chyba powinno byc zaliczone nie? ????
Bo mecz się odbył o 1 w nocy następnego dnia. A że do tej godziny bukmacherzy przyjmowali zakłady to już inna sprawa.
 
M 0

misiu_

Użytkownik
Mam pytanko ....
Jeśli postawiłem zdarzenie Shapova - Davenport i mecz nawet sie nie zaczał i Sharapova wygrywa walkowerem ,to czy mogę dać typ zastępczy ,czy zdarzenie bd liczone po kursie 1,0 .
 
M 0

misiu_

Użytkownik
Wg mnie jak w innych konkurach to są reguły takie jak w buku któy sponsoruje nagrody .Wg mnie powinienem podać typ dodatkowy ,ale nie mam tutaj prawa głosu :p
 
Do góry Bottom