>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Odwołajcie nas wszytkich i powolajcie siebie nawzajem i robcie konkursy , ciekaswe czy ktos uzbiera kase na chociazby jeden konkurs.
I caly czas te same teksty , gdzie tabela itp , kiedy podliczycie ;] zalamc sie mozna.
Assitalia dostal bana za caloksztalt , Wajda chyba nie dostal Oscara za pojedynczy film a za caloksztalt bodajze jakby porownujac [chyba niewiem na pewno].
Grosz do grosza a bedzie kokoszka.
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Admin moze zrobic takie rzeczy ze sie nie kapniesz co i kiedy.
ban na 30 dni , ale Admin mzoe mu przedluzyc.
ZNASZ TAKĄ STRONE JAK Betexplorer.com ???????? - polecam !!!!
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A więc asitalla dostał bana Slander wchodzi w jego miejscu dziękuje za uwagę jeżęli się komuś nie podoba może zrezygnować z konkurs no proszę gdzie ci odważni do krytykowania to pierwsi a sami nic nie pokazują tylko w konkursach cwaniakują odważni :?: co bo moderator ? Już szkoda na was nerwów i pozytywnych komentarzy mówię o niektórych Moderatorzy nie mogą brać udziału w konkursach a to dlaczego bo user z niecałymi 100 postami tak powiedział żałosne niech kilka osób sobie to przemyśli bo robicie tutaj z siebie obrońców a prawda taka że patrzcie konkursu itd. a nie mieszajcie się w nie swoje sprawy :!: Jeżęli ktoś ma coś do dodania zapraszam na PW
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Uściślę wypowiedź słuszną Dobermana -Assitalia przegrał pojedynek w dogrywce 1,4 do 2,62 -a dopiero później otrzymał bana,żeby nie było że przez ban wyleciał -przegrał pojedynek i wówczas nas opuścił.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po co sie tłumaczysz Bodi :?: Przegrał ale nie którzy nie potrafią przegrywać. Skończyło się miłe i dobre bycie jak ktoś dla ciebie tak ty dla innych ja wyznaje taką zasadę.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
doberman90, wiem ze nie chcesz tu juz poruszania tego tematu, ale przeczytaj prosze... a potem to juz... masz wladze zrobic z tym postem cokolwiek zechcesz...

Po co sie tłumaczysz Bodi :?: Przegrał ale nie którzy nie potrafią przegrywać. Skończyło się miłe i dobre bycie jak ktoś dla ciebie tak ty dla innych ja wyznaje taką zasadę.
mysle ze poruszenie na forum jakie wywolal ban dla Assitalii warte jest wyjasnienia o co poszlo, bo sytuacja jest taka ze mozna sie domyslac wielu &quot;dziwnych&quot; scenariuszy, Assitalia to ciekawa osobowosc i nie raz mial spiecia z moderatorami, nie twierdze ze dlatego dostal bana, ale sprawa pozostawila niesmak
no i nie ukrywam ze sam tez chetnie dowiedizalbym sie co sie stalo ;)
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
fcbarca123 -odwołaj sie do wyniku! Koubek przegrał bez dwóch zdań.I Jak Doberman stwierdził koniec dyskusji na ten temat-niektórzy nie umieją przegrać.Pokory troszkę Panowie pokory.
 
pascal791 28

pascal791

Użytkownik
mogę podać mecz Atlanta Hawks -Chicago Bulls?/ u baha pisze, że mecz zaczyna się o 23:30, a na livesports.pl że o 00:30
ostatnio zaliczyliście mecz, który skończył sie 20 minut po 24:00 ost. dnia typowania, więc może na ten tez pozwolicie?/ proszę o szybką odpowiedź.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
No właśnie -coś słabe rozstawienie , bo o tym samym pomyślałem po losowaniu.Coś dużo tych par od 1 rundy moder-moder....
 
Do góry Bottom