>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności

ramzi 0

ramzi

Użytkownik
jeśli chodzi o nagrodę ???? po konkursie po prostu nie będę odwiedzał tematów, nowych typerów ???? dziękuję za takie vip typy ???? bo zdobyć rangę w ten sposób jest bardzo łatwo...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dlaczego tak uważasz ?? Skoro trzeba wykazać się nie tylko przez 1 spotkanie lecz kilkanaście więc daj szanse tej osobie :!:
 
zany 0

zany

Użytkownik
Swoja drogą moglibyscie dawać te tematy z meczami trochę wczesniej a nie w ten sam dzień albo wieczorem w dzień poprzedni, bo nie wszyscy siędzą tyle co niektórzy na kompach a tez chcieli by miec szanse na oddawanie typów. Przez takie cos niestety omineła mnie jedna kolejka ???? i napewno strace swoje dobre miejsce w pierwszej piątce. Mam nadzieje ze te tematy po moim poscie będą troszke szybciej się ukazywały (np. 2 dni wcześniej) a nie tak jak to ma miejsce teraz i nie tylkio ze wzgledu na mnie, ale myślę że większość tych co biorą udzial w konkursie jest tego samego zdania.
 
amairgen 0

amairgen

Użytkownik
Zgadzam się z poprzednikiem, dopiero teraz jestem na komputerze, 10min przed meczem ale oddać typu na mecz nie moge, bo za poźno, powinna być możliwośc oddania typy 5min przed rozpoczeciem meczu, albo tematy powinny być zakaldane z dziennym wyprzedzeniem, POZdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Postaram się to zrobić , Jutro mamy dzień przerwy na podliczanie itd. :!:

Pozdrawiam ,
PS. Temat na Pon. pojawi się dziś w nocy bądź jutro rano.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Czemu tak uwazam? ???? Puchar Narodów Afryki się skonczy ... osoba ta może dobrze typować rozgrywki tego pucharu, ale czy poradzi sobie z ligami? NBA? czy tez NHL?
 
pablo1ch 0

pablo1ch

Użytkownik
no Ramzi ja uważam że jeśli ta osoba będzie miała 1 miejsce to znaczy że ma pojęcie w piłce nożnej napewno. No a przecież nie można być ekspertem w każdej lidze i dyscyplinie. No a najbardziej mnie wkurza jak ktoś podaje w tym temacie typy kolidujące ze sobą. Rozumiem że zależy na punktach no ale typy powinny być poprawne a nie że ktoś daje w połowie wynik 1:0 i daje X. To jest bez sensu moim zdaniem:/ no bo jak ktos ma dostac tą rangę typera to chyba nie przez takie odwalanie:/
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Jeszcze raz wtrącę swoje zdanie - jak najbardziej typerem będzie ten, kto najtrafniej wytypuje te kilkaset zdarzeń, nie chodzi o to CO typujesz, byle WYGRYWAĆ. Natomiast druga sprawa, to to, ze w tej chwili robi się cyrk, licytacja, najlepiej na każde pytanie dać inną, sprzeczną odpowiedź, a nuż kilka punktów się zarobi. W moim odczuciu zwycięstwo na takiej &quot;zasadzie&quot; robi różnice.
Ja traktuję to dalej jako zabawę - szacunek dla tych, którzy rywalizują typując mecze PNA a nie kombinując.
 
zany 0

zany

Użytkownik
Ja mam taką sugestie dotyczącą prowadzenia tabeli by oprucz tego że każda tabela jest podpisana po której kolejce jest sporządzona to żeby było jeszcze dodatkowo ujete po jakim meczu jest sporządzona co według mnie by spowodowało że by o wiele bardziej oddawała do jakiego fragmentu/stanu konkursu zostala sporządzona.
 
drago 108

drago

Użytkownik
Czemu tak uwazam? ???? Puchar Narodów Afryki się skonczy ... osoba ta może dobrze typować rozgrywki tego pucharu, ale czy poradzi sobie z ligami? NBA? czy tez NHL?
Jak tak łatwo to wygraj... zapewniam, że będę odwiedzał twój temat w VIP T... więc może weź się do roboty, a nie gadasz, że łatwo konkurs wygrać :|
 
zany 0

zany

Użytkownik
Jezeli kilka osób ma tyle samo punktów to co decyduje o tym że ktoś jest wyżej??
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Narazie nie trzeba tego wyłaniać ponieważ do końca typera zostało kilka kolejek. Później pewnie zostanie zoorganizowana dogrywka jeżeli będzie tego typu sytuacja.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom