>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Playoff Tennis

tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Losowanie par kolejnej rundy odbędzie się jutro, jak rozstrzygną się losy wszystkich pojedynków, a z 2 rundą startujemy w Poniedziałek!​
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Wszystkie typy zostały podliczone, zwycięzcy pojedynków zostali wyłonieni. Wątpię, aby pojawiły się jakieś błędy, ale proszę być czujnym i ewentualnie pisać. Losowanie odbędzie się po zmroku, a druga runda rusza już jutro.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Losowanie par 2 rundy zostało przeprowadzone. Zachęcam do zapoznania się z poszczególnymi ćwiartkami rywalizacji. 2 runda konkursu startuje od poniedziałku 16.03. Nie muszę przypominać, że mecze rozgrywane w nocy w ramach turnieju Indian Wells nie będą brane pod uwagę.​
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f480/turniej-glowny-ii-runda-iii-cwiartka-119668.html

Dostałem minus za niepoprawny kurs bo o 20:02 się zmienił jednak gdy pisałem post z typami była godzina 17-18 o 21 zobaczyłem że mod napisał pod postem żebym poprawił typy bo podałem to samo spotkanie więc zamieniłem jedno ze spotkań na mecz Ivanovic więc czy napewno należy mi się minus za to spotkanie

/// Moi drodzy, zwracajcie uwagę na typy, które podajecie, ogólnie my jesteśmy głównie tutaj od przeprowadzenia konkursu, liczenia typów, a nie pisania do każdego z osobna, który się pomylił, żeby zmienił swoje typy ( a nie musimy tego robić, bo to jest w interesie uczestnika), a przypomnę, że edycji postów nie ma. Zawyżanie kursów automatycznie grozi minusem, i o tej porze, której poprawiałeś swoje typy i dodawałeś nowe, na ten właśnie mecz była już zupełnie inna linia. Robimy wyjątki, ale juz nie w takich sytuacjach. Mam nadzieję, że każdy rozumie o co Nam chodzi. Jeszcze raz proszę, zwracajcię uwagę na to, co dodajecie do swoich typów, i sprawdzajcie kursy na Unibecie.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
1. Zakłady typu „Mecz” zwykle obejmują awans w turnieju lub wygranie turnieju, w zależności od tego,
którą fazę danego turnieju obejmuje zakład typu „Mecz”. Uczestnik (zawodnik lub drużyna), który
przejdzie do następnejrundy, lub wygra turniej, jest uznawany za zwycięzcę zakładu, niezależnie od
długości meczu, wycofania się zawodnika lub zawodników, dyskwalifikacji itd. Aby zakłady te były ważne, musi zostać rozegrany przynajmniej jeden set.
2. Wszystkie zakłady typu „Ponad/Poniżej” i „Handicap” obejmujące nieukończone mecze, których
rozstrzygnięcie jest znane przed przerwaniem i/lub kontynuacja meczu/wydarzenia nie przyniosłaby
innego rozstrzygnięcia,zostaną rozstrzygnięte na podstawie rezultatu osiągniętego przed przerwaniem
meczu/wydarzenia. Aby obliczyć wartościrozstrzygniętych zakładów,minimalna liczba powtórzeń
niezbędnych do normalnego rozstrzygnięcia danej oferty może zostać dodana, jeśli jest taka potrzeba,
w zależności od liczby zaplanowanych setów. Jeśli tego typu kalkulacja doprowadzi do sytuacji, w
którejżadne inne zmiany nie mogą wpłynąć na rezultat danego zakładu, w taki sposób zostanie on
rozstrzygnięty. Mogą to zilustrować następujące przykłady:
Przykład 1 – Ponad/poniżej: Zawodnik rezygnuje z meczu, który miał być rozegrany w trzech setach,
aktualny wynik to 7-6, 4-4. Zakłady: „Całkowita liczba gemów w 2. secie – 9,5” (lub dowolne linie
poniżej tej liczby) i „Całkowita liczba gemów w meczu – 22,5” (lub dowolne linie poniżej tej liczby)
zostaną rozstrzygnięte jako zwycięskie w przypadku zakładu „Ponad” i przegrane w przypadku zakładu
„Poniżej”. Zakłady na wyższe linie zostaną unieważnione.
Przykład 2 – Handicap: Zawodnik rezygnuje z gry na początku 3. seta w meczu, w którym ma być 5
setów. Wynik jest 1-1. Zakłady na +2,5/-2,5 sety zostaną rozstrzygnięte odpowiednio jako przegrane i
wygrane. Zakłady na niższe linie zostaną unieważnione.
3. W przypadku wszystkich ofert typu „Dokładny wynik” (a konkretnie zakłady na set i na gem), typu
„Parzyste/Nieparzyste” i tych, które odwołują się do zwycięzcy konkretnej części gry (np. „Który
zawodnik wygra pierwszego seta?” i „Set 2, gem 6: Zwycięzca”), dana część meczu musi dobiec końca.
4. W przypadku wszystkich ofert niewymienionych powyżej, aby zakłady był ważne, musizostać
rozegrany przynajmniej jeden set, za wyjątkiemtych ofert, których rozstrzygnięcie jest znane przed
przerwaniem gry i jej kontynuacja nie przyniosłaby innego rozstrzygnięcia.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Przypominam, że w przypadku zwrotów, nie podajemy typów zastępczych. Mecz jest tutaj traktowany i rozliczany jako zwrot, czyli można powiedzieć przegrana.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Co sie dzieje w przypadku gdy obaj nie trafiliśmy żadnego ako ? Gramy dalej czy jak ?
Nikt z Was nie dostaje pkt, i gracie dalej. W przypadku remisu po dzisiejszym dniu o awansie będzie decydowała suma trafionych AKO.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
TUTAJ w ostatnim typie oczywiście 20/03. Poza tym mecz jest poprawnie podany, wiadomo kiedy rozgrywany. Przepraszam za pomyłkę, wynikającą z kopiowania dat..
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
proszę o poprawienie daty w moim poście rozpędziłem sie i wpisałem 21.03 zamiast 20.03 jestem w grupie 2
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
jak spotkanie sie nie odbylo bo zawodnik oddal jako walkower co wtedy a ja stawialem na over gemowy ?
Walkower
Williams S. (Usa)
-

Halep S. (Rou)
 
Do góry Bottom