>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Playoff Tennis

macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Wszystko okej, ale z drugiej strony jeśli na ten dzień turniejowy w Stanach mam 4 fajne bety. 3 będą 10.03 przykładowo, a jeden 11.03 i chciałbym go wykorzystać w kolejny dzień do dwóch innych, to co? Zrobiliście uległość w jedną stronę, ale w drugą też to może nie pasować.
Nie ma uległości w drugą stronę i wszystko pasuje. Dodatkowy zapis w regulaminie nie może być wykorzystany w taki sposób, jaki opisałeś wyżej.

TYP Z POPRZEDNIEGO DNIA TURNIEJOWEGO NIE MOŻE BYĆ WYKORZYSTANY W KOLEJNYM DNIU TYPOWANIA W KONKURSIE. NIE MA ZNACZENIA, ŻE MECZ JEST ROZGRYWANY TEGO SAMEGO DNIA WEDŁUG CZASU POLSKIEGO.
 
K 538

kopciu

Użytkownik
Dziś jest mecz Arruabarrena-Rybarikova. W rozpisce jest to 3 pojedynek na korcie 9. 1 mecz na tym korcie jest o 20:30 Hanfmann-Roger Vasselin a pozniej zaplanowany jest Bazilashvili-Hanescu, także nie wiem czy panie zmieszczą sie w ramach czasowych 11.03 w Polsce. Czy mogę ten typ podać na 11.03 ?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Przypominam, że spotkania rozgrywane w Stanach po godzinie 00:00 czasu polskiego tj w Indian Wells, czy potem w Miami, są/będą zaliczane do typów dnia poprzedniego, więc proszę nie podawać ich na kolejny dzień, jak wskazuje data i godzina czasu polskiego! Spotkania w Indian Wells w kolejnym dniu zaczynają się o godzinie 19stej!
.
Przykład:
Dzień 1
28/07/2008, 19:00 Maria Kirilenko – Dominika Cibulkova 2 @ 1.85
28/07/2008 13:15 Michał Przysiężny – Dawid Olejniczak 1 @ 2.10
29/07/2008, 1:00 Roddick/Fish – Nestor/Zimonjic 2 @ 1.30 - tego typu nie podajemy na kolejny dzień typowań, czyli w tym przypadku 2 dzień!
 
bruksel1990 948

bruksel1990

Użytkownik
dzień 2

2. bruksel1990 - Doberman

Doberman


11/03/2015, 18:00 Knapp - Wickmayer 2 @@ 1.85
11/03/2015, 18:00 Chirico - Vekic 2 @@ 2.10
11/03/2015, 18:00 Lucic - Riske 2 @@ 1.67

AKO : 6.48

Nie dość, że złe godziny to Wickmayer jutro, więc proszę o usunięcie i chcę walczyć fair, żeby oddał drugi typ, poprawnie, gdyż wczoraj nie typował, a dziś już ma ⛔ bez gry. Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Sorry za te zawyzanie kursu na Vekic ale mam awarie laptopa a z tela to problem wogole cokolwiek napisac, nie mialem na celu oszustwa, pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Dzien 2
19.
szymon1989 - Darg

11.03.2015 19:00 Dancevic F. - Petzschner P. 1 @ 1.60 ✅
11.03.15 19:00 Duckworth J. - Ram R. 2 @ 1,60 ✅
11.03.2015 22:00 Melzer J. - Russell M. 1 @ 1,87

Ako: 4.78
Unibet
Nie wiem czy ktoś usunął post czy go sam nie dodałem.
Ram rozliczony jako wygrana a przegrał. Poza tym coś jest nie tak z kursem... Oczywista pomyłka przy podawaniu zwycięzcy, którą można wywnioskować po kursie. Poprawione. //macias00
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś usunął post czy go sam nie dodałem.

Ram rozliczony jako wygrana a przegrał. Poza tym coś jest nie tak z kursem... Oczywista pomyłka przy podawaniu zwycięzcy, którą można wywnioskować po kursie. Poprawione. //macias00
Może się czepiam ale w takim razie to powinno być ujęte w regulaminie bo równie dobrze mógł chcieć postawić rama i popatrzył źle na kurs a nie na odwrót.

Teraz to już lotto ale takie rzeczy wg. mnie warto ująć w regulaminie bo trochę za duża dowolność w rozstrzyganiu tego typu sytuacji.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Może się czepiam ale w takim razie to powinno być ujęte w regulaminie bo równie dobrze mógł chcieć postawić rama i popatrzył źle na kurs a nie na odwrót.

Teraz to już lotto ale takie rzeczy wg. mnie warto ująć w regulaminie bo trochę za duża dowolność w rozstrzyganiu tego typu sytuacji.
Informację o złym podaniu zwycięzcy w meczu dostaję w postaci PW. Staram się poprawiać na bieżąco, jednak nie zawsze jestem w stanie to zrobić. Proszę patrzeć na końcowe podliczanie w dniu następnym, bo na bieżąco czasem pojawiają się błędy wynikające z pośpiechu.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Informację o złym podaniu zwycięzcy w meczu dostaję w postaci PW. Staram się poprawiać na bieżąco, jednak nie zawsze jestem w stanie to zrobić. Proszę patrzeć na końcowe podliczanie w dniu następnym, bo na bieżąco czasem pojawiają się błędy wynikające z pośpiechu.
Spoko. Czyli rozumiem w razie nie podania przez PW albo w tym temacie rozliczane jest jako przegrana ?
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Spoko. Czyli rozumiem w razie nie podania przez PW albo w tym temacie rozliczane jest jako przegrana ?
Jeśli ktoś pomylił się i zauważy swoją pomyłkę lub zrobi to ktoś inny, to typ jest poprawiany. Nie jesteśmy w stanie weryfikować wszystkich typów i sprawdzać czy są prawidłowe. Sporo osób po prostu pisze PW z prośbą o poprawę. Czasem dopisujemy adnotację o pomyłce i prosimy o zmianę danego zdarzenia.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Witam, jeśli do tej pory ani ja ani przeciwnik nie oddaliśmy typów i oddałem w 4 dniu, to mimo wszystko awansuję do turnieju głównego?
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Witam, jeśli do tej pory ani ja ani przeciwnik nie oddaliśmy typów i oddałem w 4 dniu, to mimo wszystko awansuję do turnieju głównego?
Niestety, od kilku tygodni było wiadomo, kiedy startuje konkurs i z drugiej strony musimy przestrzegać regulamin! Podanie przez 4 dni tylko raz swoich typów to lekka przesada, więc dajemy szansę innym, którzy walczą od początku i podają swoje typy. W tym przypadku żaden z Was nie awansuje, a do kolejnej rundy załapią się dwie osoby jako lucky loser
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Niestety, od kilku tygodni było wiadomo, kiedy startuje konkurs i z drugiej strony musimy przestrzegać regulamin! Podanie przez 4 dni tylko raz swoich typów to lekka przesada, więc dajemy szansę innym, którzy walczą od początku i podają swoje typy. W tym przypadku żaden z Was nie awansuje, a do kolejnej rundy załapią się dwie osoby jako lucky loser
Niby dlaczego? Wynik meczu 1-0 dla mnie po 4 dniach i w 5 podam typy na 2-0 dla mnie. Inne pojedynki też się toczą jeszcze.
 
B 123

bambino21

Użytkownik
Poza tym w regulaminie nie ma nic o opusczonych spotkaniach/walkowerach.
Wynik meczu po 5 dniach będzie 2-0 dla mnie i powinienem awansować do turnieju głównego, w którym na pewno nie opuszczę żadnej kolejki
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
PKT 9 Regulaminu:
&quot;Jeśli danego dnia nie podamy typów, punkt otrzymuje przeciwnik. W wypadku, kiedy żaden z rywali nie poda typów, punktów nie dostaje żaden z nich. Dwukrotne nie podanie typów w ciągu rundy/kolejki, automatycznie oznacza porażkę.&quot;
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
tak, bo 1 runda została już zakończona.

Pytanie odnosnie losowań kolejnych par. Będą znane dzisiaj/jutro - jakieś konkrety bym prosił.
 
Do góry Bottom