>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Nie trafiają do mnie tłumacznia kolegi. Ja podając swoje typy zawsze je sprawdzam kilkukrotnie i gram zawsze fair play. Biorąc udział w takich konkursach trzeba się liczyć z tym, ze popełnienie błędu może być odebrane jako próba oszustwa. W konkursie obowiązuje regulamin i chciałbym aby się do niego odniesiono.

P.S a co do screenów ja moge załatwic ze Kubota stawiali jako faworyta w meczu z Djoko...

Pozdrawiam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podaję na wszelki wypadek typ zastepczy w moim poscie http://forum.bukmacherskie.com/f320/1-8-finalu-59091-4.html#post2224415
za Azarenka - Sharapova
13.05.2011 21:30 Soderling - Djokovic DW 0:2 @ 1,50 Bet365
Haha, kolego nie ośmieszaj sie. Jaki typ zastepczy ? W ogóle nie wchodzi to w gre!
A z tym zarzutem fair play to weź już nawet mnie nie rozśmieszaj.
Nie wiem w ogóle kto Cię dopuścił do udziału w tym konkursie.
Zobacz na swoje posty, 3 posty masz w ciagu roku w dziale sportowym, a reszta to konkursy + Hyde Park czyli jesteś jednym z tych co czekaja tylko na konkursy i nic od siebie nie dają.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Haha, kolego nie ośmieszaj sie. Jaki typ zastepczy ? W ogóle nie wchodzi to w gre!

A z tym zarzutem fair play to weź już nawet mnie nie rozśmieszaj.

Nie wiem w ogóle kto Cię dopuścił do udziału w tym konkursie.
Zobacz na swoje posty, 3 posty masz w ciagu roku w dziale sportowym, a reszta to konkursy + Hyde Park czyli jesteś jednym z tych co czekaja tylko na konkursy i nic od siebie nie dają.
1. Podałem typ zastępczy, bo kreczowała Azarenka. Djoko wygrał jest 3:2 dla mnie.

2. To, że nie udzielam się już na forum wynikło z braku czasu. Zostaliśmy przyjęci do konkursu na tych samych zasadach.

Ze swojej strony czekam na decyzje adqs bądź kogoś innego.
Pozdrawiam.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tomek, krecz miał miejsce w drugim secie, więc Twoj typ na Maszę na plus.
/Fakt, grane w bet365, dlatego zwrot i typ zastępczy ma tu swoją moc.
Panowie, grajcie fair! Co Wy wyczyniacie? Jakieś kłótnie, teksty o grze niefair. Jesteś tenisowym kozakiem, to wygrasz nawet z największym oszustem. Spokojnie, bez ciśnień, to tylko zabawa.
Pozdro.
E: Wczorajszy dzień podlczony. Błędy bardzo możliwe, dlatego proszę o ich wskazanie na PW bądź w tym temacie.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Typy mozna podawac z wszytskich turniejów czy tylko z tych które są w pierwszym posice tematu 1/8 finału?
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
info od adqsia, który póki co nie ma dostępu do neta:
pary 1/4 zostaną rozlosowane jutro rano na 99%.
przepraszam za problemy techniczne, ale to nie ode mnie zależy.
Chyba, że nikifor albo Krzysztofix zrobią losowanie.
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Zapytaj sie go jak możesz czy Robson jest zdyskalifikowany ? Czy po raz kolejny &quot;kolesiostwo&quot; będzie góra? ????
 
G 35

gesio

Użytkownik
mysle ze losowanie moze tu kazdy zrobic...
albo chociaz zwyciezcow z par 1 i 2 dac razem , 3 i 4 .. itd ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tomek, zachowujesz się jak baba, za dużo PW w Twojej sprawie otrzymałem, żeby się tym teraz zajmować. Ja osobiście jestem bardziej skłonny uwierzyć nawet na słowo modowi z kilkuletnim stażem niż osobie, która na forum przez rok nie napisała żadnego praktycznie posta w dziale itp.
Przed losowaniem rozstawieni:
panas89 (4.01)
Kuba86 (3.89)
robson_United xD (3.48)
porugalia (3.37)
Pozostali czterej ćwierćfinaliści będą dolosowani do w/w.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Nie wiem jak zostanie rozliczony typ Andjuara, w razie czego podaje typ zastępczy:

16/05/2011 15:45 Hantuchova, D v Larsson, J | Hantuchova 2:0 @ 1.66 Bet365

W przypadku zmiany typu, obecne AKO - 8.26
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dla rozwiania wszelkich wątpliwości zapodaje obiecany screen

tomekbdg @
dzięki za rywalizacje
Pozdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
panas89 95

panas89

Użytkownik
podaje typ zastępczy ponieważ mecz Lu z Cuevasem odwołany,
17.05.11 14:00 Rodionova - Jankovic over 17.5 gemów 2.00 @ bet365
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Przepraszam bardzo ale w 1/4 finału popełniłem błąd i źle umiejscowiłem typ zastępczy. Czy można byłoby to poprawić byłbym bardzo wdźęczny
 
P 195

porugalia

Użytkownik
podaje typ zastępczy ponieważ mecz Lu z Cuevasem odwołany,
17 Maj 17:50 Marcos Baghdatis v Julien Benneteau Typ:2 Kurs:2,25 Bet365
/3 razy wklejałeś swoj typ zastepczy w temacie z typami, mało razy Cię upominałem:?:
 
Do góry Bottom