>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ale co to ma do rzeczy? Swój pierwotny kupon mogłem i o 23:00 zagrać, kto powiedział że te wysokie kursy bym trafił, kiedy już mniej meczy zostaje do gry. Czytaj ze zrozumieniem, masz 1-0 i się ciesz, ale nie lubię takiego cwaniactwa.

Jakby Bellotti mi siadł to byś wtedy na gwałt szukał kursu zastępczego &gt; 3 ? Mimo że pierwotnie miałeś 1,98 i gdyby nawet grali i siadło to byś nie wygrał?

Podaję zastępczy mecz to o zbliżonym kursie +/- 0,5

re down: Boże co za kretyn ????
 
Z 582K
W tym typie oczywiscie 2 prosze poprawić ma być tak
3. 10.05.2017 16:30 Sorana Cirstea - Misaki Doi +3,5 gema 2//1,91

3. 10.05.2017 16:30 Sorana Cirstea - Misaki Doi +3,5 gema//1,91
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Proszę o poprawę mojego postu:
Ma być
1/2 finału
Dzień 6
Slawgo - zwyciestwo1960

1. 13.05.2017 04:05 Duck Hee Lee - Soon Woo Kwon @ 2 @ 1,95
2. 13.05.2017 04:05 Jia Qi Kang - Fang Ying Xun @ 2 @ 1,90
3. 13.05.2017 05:05 Cako Jacqueline - Plipeuch Peangtarn @ 2 @ 2,00
AKO: 7,41
Ako traf:
Unibet
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dziś, post 9: https://forum.bukmacherskie.com/f579/final-i-pojedynek-o-3-miejsce-145714.html#post6417435
podałem tylko jeden typ z prostej przyczyny: obowiązki nie pozwoliły na więcej, a typ jest prawidłowo oddany, nie widzę przeciwskazań
a druga sprawa: finał, pojedynek o tablet, a jezier zapomniał o oddawaniu typów: (zdziwienie)
mogę wejść za niego do finału? ????

Nie ma takiej możliwości. Jeżeli dany użytkownik wszedł do finału po normalnej, regularnej walce, to zasłużył na to minimum drugie miejsce. Jeżeli od razu go to zadowala i nie podejmuje walki to już tylko jego sprawa./Macko18
 
jezier 79

jezier

Użytkownik
Juz wrocilem. Troszke zalatany bylem. Mam nadzieje ze oddanie dwoch typow zamiast 3 nie robi problemow.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dziękuję za organizację konkursu, dobrym wysoki poziom, rywalizacja zacięta do ostatnich dni rywalizacji, bez zarzutów do prowadzącego, zawsze wszystko jasno wytłumaczone, oby do następnej edycji, a zajęte przeze mnie czwarte miejsce najbardziej boli ;)
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Witam. Czy miał ktoś problem z odebraniem nagrody? Wygrałem ten konkurs, ale że miałem niską aktywność na forum nagroda ta została zawieszona. Organizator konkursu (Macko18) w ostatnim czasie poinformował mnie że poprawiłem ją, ale na kolejne wiadomości już nie odpisał, podobnie Marcin-Odra nie raczył odpisać. Co z tym zrobić?
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Witam. Czy miał ktoś problem z odebraniem nagrody? Wygrałem ten konkurs, ale że miałem niską aktywność na forum nagroda ta została zawieszona. Organizator konkursu (Macko18) w ostatnim czasie poinformował mnie że poprawiłem ją, ale na kolejne wiadomości już nie odpisał, podobnie Marcin-Odra nie raczył odpisać. Co z tym zrobić?
Ja mam taki sam problem z wygraną Ligą Mistrzów sprzed 2 sezonów miałem mniejszą aktywność i zawieszoną nagrodę potem poprawiłem aktywność i nagroda miała być wysłana a przez błąd sprzedającego nie została wysłana i potem dostałem info że muszę znowu poprawić aktywność jak już mi odwiesili nagrodę.
Od września bardzo ją poprawię bo dopiero sezon normalny się zaczyna i zobaczymy czy dadzą mi tą zaległą nagrodę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam. Czy miał ktoś problem z odebraniem nagrody? Wygrałem ten konkurs, ale że miałem niską aktywność na forum nagroda ta została zawieszona. Organizator konkursu (Macko18) w ostatnim czasie poinformował mnie że poprawiłem ją, ale na kolejne wiadomości już nie odpisał, podobnie Marcin-Odra nie raczył odpisać. Co z tym zrobić?
Otrzymałeś stosowną wiadomość, poza tym tajemnicą nie jest, że nagrody wysyłane są do dwóch tygodni po tym, jak Administracja Forum otrzyma dane do wysyłki. Podałeś je pod koniec lipca, więc mogę jedynie doradzić spokój i cierpliwość ????
 
Do góry Bottom