>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania i niezgodności - Masters Tennis

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania na temat konkursu oraz zgłaszać problemy i pomyłki.
 
M 9

mesone

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie dotyczące warunku otrzymania nagrody.
&quot;..aktywność na forum jest niedostateczna w trakcie trwania konkursu..&quot; - proszę o wyjaśnienie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam.
Mam pytanie dotyczące warunku otrzymania nagrody.
&quot;..aktywność na forum jest niedostateczna w trakcie trwania konkursu..&quot; - proszę o wyjaśnienie.
To jest prosta kwestia. Osoby nieaktywne na forum, które nie uczestniczą w dyskusjach oraz w ogóle nie udzielają się w działach tematycznych nie mogą otrzymać nagrody. Konkurs prowadzony jest dla aktywnych użytkowników forum.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
nie można by dołożyć jeszcze itf-ów?!
Póki co słaba oferta i ciężko wybrać coś godnego uwagi
Regulamin został już wcześniej stworzony i tak zostanie. To tylko dwa dni z samymi challkami. Później będzie już o wiele większy wybór.
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
czyli jak ktoś dodał mecz z rangi itf to będzie rozliczany po kursie 1? a co w przypadku gdy mecz miał się odbyć dzisiaj a będzie jutro też po kursie 1?
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Teraz zobaczyłem, że zapomniałem dopisać, że dzień 1 na początku mojego posta. Jednak wszystko inne się zgadza, mam nadzieje, że nie zostanę skarcony.
Jeszcze takie pytanie, bo to mój pierwszy konkurs, czy do 3 zwycięskich dni oznacza, że walczę z wielki_gracz przez minimum 3, a maksymalnie 5 dni o to kto awansuje dalej, tak?
Pozdrawiam
 
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
Szybki przykład.
Oficjalne OOP z kwalifikacji do turnieju Indian Wells na temat meczu Y.Y Duan vs Elitsa Kostova pokazuje godzinę 11 am czyli 23:00. Jednak mecz jest wpisany jako trzeci do rozegrania na tym korcie. Według organizatorów ma się zacząć o 23. Ja wiem juz teraz ze ten mecz nie zacznie się pewnie o 23, a dopiero po północy. Czy jeśli podam ten typ jako typ poniedziałkowy (1 dzień) to będzie uznany za prawidłowo zagrany czy nie?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szybki przykład.
Oficjalne OOP z kwalifikacji do turnieju Indian Wells na temat meczu Y.Y Duan vs Elitsa Kostova pokazuje godzinę 11 am czyli 23:00. Jednak mecz jest wpisany jako trzeci do rozegrania na tym korcie. Według organizatorów ma się zacząć o 23. Ja wiem juz teraz ze ten mecz nie zacznie się pewnie o 23, a dopiero po północy. Czy jeśli podam ten typ jako typ poniedziałkowy (1 dzień) to będzie uznany za prawidłowo zagrany czy nie?
Mecz musi rozpocząć się danego dnia. Jeżeli był zaplanowany na np. 22.00, a rozpoczął się do 30 minut po zakończeniu dnia, to możemy się umówić, że taka sytuacja zostanie jeszcze zaakceptowana. Jeżeli mecz rozpocznie się później, to liczymy po kursie 1.
 
avdm20 324

avdm20

Użytkownik
Mecz musi rozpocząć się danego dnia. Jeżeli był zaplanowany na np. 22.00, a rozpoczął się do 30 minut po zakończeniu dnia, to możemy się umówić, że taka sytuacja zostanie jeszcze zaakceptowana. Jeżeli mecz rozpocznie się później, to liczymy po kursie 1.
Bezsens. Co to znaczy &quot;musi&quot;? Jest zaplanowany na poniedziałek, to go wpisuję w typach na poniedziałek, teraz mam jeszcze przewidzieć, ile będą trwać mecze na danym korcie? Nie wspominając już o tym, że całkiem przypadkowo może padać deszcz
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Bezsens. Co to znaczy &quot;musi&quot;? Jest zaplanowany na poniedziałek, to go wpisuję w typach na poniedziałek, teraz mam jeszcze przewidzieć, ile będą trwać mecze na danym korcie? Nie wspominając już o tym, że całkiem przypadkowo może padać deszcz
Nie &quot;masz przewidzieć ile będzie trwał mecz na danym korcie&quot;, a po prostu wziąć to pod uwagę. Krótka piłka i tyle.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
A co w przypadku, gdy mecz zostanie przerwany z powodu deszczu i odbędzie się następnego dnia?
 
Do góry Bottom