>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania i niejasności dotyczące konkursu

Status
Zamknięty.
S 269

sztywny

Użytkownik
Myślę że nie zostanie mojemu przeciwnikowi uznany typ zastępczy za domachowską gdyż to chyba było logiczne że po kreczu w deblu skreczuje również singla,a poza tym jest wyraźnie napisane że nie można podawać typów zastępczych
pozdrawiam
 
julez 27

julez

Użytkownik
Takie &quot;logiczne&quot; to to nie było po 24 że będzie mi dziś kreczować. Zresztą modzi tutaj decydują, a nie ty i twoje komenatarze - &quot;logiczne&quot;
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Nie potrafię zrozumieć dlaczego u yoji typ zastepczy zostal normalnie sprawdzony. Podobno nie wolno zmieniać typów.. być może po prostu jestem zbyt ograniczony żeby to zrozumieć :wink:
A na marginesie, mój rywal zawyżył kurs na Srebotnik o 10 groszy. Wynosi on 1.65, a nie 1.75 i jest taki od południa więc tłumaczenia, że zmienił się przed chwilą niech sobie krycha odpuści :wink:
Po wczorajszej awanturze czytałem regulamin 3 razy i jeśli dobrze pamiętam zawyżania kursów = dyskwalifikacja.
Pozdrawiam :smile:

Ty chyba jesteś jakiś smieszny .Człowieku poatrzałem w oferte doładnie o po godzinie 22 , a dokładniej po L.M i był kurs na Srobotnik 1.75 , a na jej przeciwniczke 1.85 . Wiec człowieku nie wiem o co Ci chodzi . Ludzie nie wem , zrobcie cos modzi bo ten człowiek mnie wykończy wiecznie jest cos nie tak ;/ , cały czas mu coś nie pasuje . Batigol to jest tylko zabawa ! A ty sie zachowujesz tu jakbyć grał o jakieś życie ! Naprawde człowieku zajmij sie swoimi typowaniami a nie sie wiecznie wypowidasz i piszesz głupoty !
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Nie potrafię zrozumieć dlaczego u yoji typ zastepczy zostal normalnie sprawdzony. Podobno nie wolno zmieniać typów.. być może po prostu jestem zbyt ograniczony żeby to zrozumieć :wink:

A na marginesie, mój rywal zawyżył kurs na Srebotnik o 10 groszy. Wynosi on 1.65, a nie 1.75 i jest taki od południa więc tłumaczenia, że zmienił się przed chwilą niech sobie krycha odpuści :wink:

Po wczorajszej awanturze czytałem regulamin 3 razy i jeśli dobrze pamiętam zawyżania kursów = dyskwalifikacja.

Pozdrawiam :smile:

Ty chyba jesteś jakiś smieszny .Człowieku poatrzałem w oferte doładnie o po godzinie 22 , a dokładniej po L.M i był kurs na Srobotnik 1.75 , a na jej przeciwniczke 1.85 . Wiec człowieku nie wiem o co Ci chodzi . Ludzie nie wem , zrobcie cos modzi bo ten człowiek mnie wykończy wiecznie jest cos nie tak ;/ , cały czas mu coś nie pasuje . Batigol to jest tylko zabawa ! A ty sie zachowujesz tu jakbyć grał o jakieś życie ! Naprawde człowieku zajmij sie swoimi typowaniami a nie sie wiecznie wypowidasz i piszesz głupoty !
18-09-08 04:30 Srebotnik K. - Schiavone F.1 @ 1,75 uzytkownik Akselek grupa 6 grał ten mecz o godzinie 22.19 i dał ten sam kurs wiec prosze dowód. A Ciebie Batigol czy jak tam masz powinni wywalić , za niesportowe zachownie , za kłamianie , i za niepotzrzebnie robienie zamieszania w tym konkursie , bo cały czas tylko ty masz coś do uwagi !!
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
W przypadku odwołania meczu możemy podać typ zastępczy, bo to nie jest nasza wina. Jest to nie krecz a walkower/ mecz odwołany. Tak było już od pierwszej rundy więc nie rozumiem niektórych pretensji.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
naucz sie czytac ze zrozumieniem, co innego mecz NIE ODBYTY z co innego zmiana dla wlasnego kaprysu, to jest JEDYNY przypadek w ktorym mozna zmienic typ, faktycznie trudne do rozumienia.

a batigola to ja wywale lada chwila, wczorajszy jego wpis udowodnil, ze ma ewidentnie zla wole, tylko obrazanie innych i czepianie sie wszystkiego, nie pasuje to zrezygnu, to jest konkurs dla WAS a zachowujecie sie jakby ktos wam łaske robil ze typy podacie zgodne z reg.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Można na piątek podać typy na zwycięzców spotkań między krajami w pucharze Davisa,których wynik będzie znany zapewne dopiero w niedzielę???
pozdro
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
Witam wpisalem zle ako bo z rana ???? mozna zmienic wpisalem 9,35 a powinno byc 9,59 :p i sorki z góry na 6 o roboty i ychlo trzeba wstac
 
sting 0

sting

Użytkownik
witam. w grupie 7 w meczu Sting - grzeg232 wpoisany jest wynik 1:3 a poprawny to 2:2
prosze o zmiuane
poprawione/Prasa
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
uwaga!!!
W ZwiĄzku Ze Zmianami W SkŁadach ZespoŁÓw W Pucharze Davisa, Robimy Zwroty Za Typy Ze Zmianami. MoŻna, WrĘcz Trzeba PodaĆ Typy ZastĘpcze, Bo Inaczej BĘdĄ Typy Liczone Po Kursie 1.
 
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
Grupa 6 nie zostaly wpisane punkty za 2 kolejke.
1. czempion6 3pkt. (12-0)
2. radek03 3pkt. (8-5)
3. posępny_Jan 0pkt. (3-9)
4. fabregas 0pkt. (2-10)
 
batigol 41

batigol

Użytkownik
co w sytuacji kiedy po 3 kolejkach w grupie sytuacja bedzie wygladala tak:

user a - 4 pkt 9:9
user b - 4 pkt 9:9

i beda to miejsca 2 i 3, to kto awansuje?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Awansuje osoba, która wygrała w bezpośrednim pojedynku. Jeśli i tu będzie remis, to w niedziele dodatkowa kolejka.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Mam takie pytanie:
Wszystkie jutrzejsze mecze rozpoczynają się o 4:00, czy można podać typki na jutro już dzisiaj ? To znaczy zaraz ?
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Nie będę pisał do każdego z osobna. Trwa 3 kolejka, a masa osób typów nie podała.
Aha, ostatni raz też przypominam. 5 tydzień konkursu a nadal nie patrzycie na OOP przed podaniem typów. Stąd 50% minusów dziś to typy na inny dzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom