>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

K 0

kosi50000

Użytkownik
3 tickety mona wygrac po 22 $ na razie 50 osob mysle ze max 7 dyszek zagra a ma ktos haslo freeroll foropoker? ta sama stronka Paf spade na haslo
 
K 0

kosi50000

Użytkownik
panowie wspomozcie haselkiem na Paf spade jest dzis freeroll na haslo o 1000$ jak na razie 3 osoby mysle ze bedzie max 50 zaczyna sie o godzinie 20 jak mozecie to pomozcie pozdro
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nawet 1$ bys z tego turnieju nie wyplacil wiec mozesz sobie oszczedzic czasu na szukanie.Proponuje czasem poczytac info o turnieju
 
K 0

kosi50000

Użytkownik
Ok tak wlaasnie skumalem jak zobaczylem 10 $ w puli a jakies haselka dobre macie jak cos ja z facebooka mam pokerstars i full tilta jak by ktos chcial to piszcie
 
N 0

nitjan

Użytkownik
pointpoker.com
Room: pointpoker
turnament name: bonusprofi freeroll
prize: 50
date start:19:00 CET 20/02/2011


siema, ma ktoś hasło do tego turnieju?
 
davido21 0

davido21

Użytkownik
Witam,
Wczoraj udało mi się wygrać trochę kasy w „SPECIAL EXCLUSIVE FREEROLL” na BlackRoomPoker i mam takie pytanie, czy może ktoś zlecał już wypłatę z tego room-u? A dokładniej chodzi mi o to, czy jak wpłacę kasę i zweryfikuję konto (wyślę dokumenty) to kasę wypłacą bez problemu, czy trzeba jeszcze wyrobić jakąś określoną ilość Poker Points?
Napisałem do Nich na e-mail, ale nie odpisują, na Ich stronie też nie ma żadnej informacji na ten temat.
 
davido21 0

davido21

Użytkownik
Sieć Everleaf Gaming więc na 99% wypłacą bez problemu.
Pytałeś na LiveChat ?
Odpisali na e-mail, z tego co napisali wynika, że są dwa wyjścia, albo złożę depozyt i wtedy wypłacają kasę bez problemu, albo nie składam depozytu i muszę wtedy zdobyć określoną ilość punktów (nie pamiętam ile...) przed wypłatą, więc wszystko wygląda ok.
Dzięki za info o wczorajszym turnieju.
Pozdrawiam.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Zna ktoś hasło na dzisiejszy freeroll talkSport rozgrywany w PaddyPower?
---------edit-------------
znalazłem, hasło do turnieju &quot;talkSport Second Chance&quot; o godz 21:30 brzmi &quot;1gray1&quot;
takie samo hasło jest do turnieju &quot;talkSport FR Invitional&quot; rozgrywanego tez dzisiaj o godzinie 21:00
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom