>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania dotyczace freerolli i turniejow.

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Najlepsze są zagraniczne,prywatne freerolle,ale do takich trudno się dostać,nieuczestnicząc w zyciu zagranicznych for.

Te ktore podaje,też nie są masowo oblegane.

Na dziś polecam :

www.betspace.com
....Nazwa: Beginners (Ipoker)
....Pula: 50€
....Godz: 20:00
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja ściągałem i miałem napisy w kilku językach, że mają jakieś problemy.
No ale soft się ściągnął, konto założyłem na stronie kilka minut wcześniej i się logowałem normalnie, ale na kliencie pokera też się nie mogę zalogować, ale coś jest nie tak, bo w lobby turnieju ciągle przybywa zapisanych.
EDIT: Udało się.
 
chytry87 31

chytry87

Użytkownik
Ja ściągałem i miałem napisy w kilku językach, że mają jakieś problemy.
No ale soft się ściągnął, konto założyłem na stronie kilka minut wcześniej i się logowałem normalnie, ale na kliencie pokera też się nie mogę zalogować, ale coś jest nie tak, bo w lobby turnieju ciągle przybywa zapisanych.
Logujesz sie na ich stronie. Wchodzisz w zakładkę poker. Po prawej stronie masz okienko gdzie tworzysz Poker alias: oraz Username dopiero po stworzeniu Username logujesz się do poker roomu. Tydzień temu bez tego nie mogłem się zalogować Wczoraj i dzisiaj śmiga bez zarzutów
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
TowerGaming po update softu ma jakiś problem, ale zero mailingu w tej sprawie.
W niedzielę zostały odwołane ich cotygodniowe turnieje o 1000$ na bilety. Teraz na tygodniu mają wystawione kolejno: 500$, 1000, 1500 i 2000 w kolejne dni wt,śr,cz,pt i dalej to samo, bilety nie przyznane i w zapisach 0 osób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 0

suchapala

Użytkownik
Dziś o 20:00 w bet24 jest dość ciekawy freeroll z pulą 5000$ w tym 3 miejsca płatne.
1.Jakiś pakiet na jakiś turek
2.1000$
3.400$
Ale nigdzie nie mogę na ich stronie żadnego info o tym odszukać.Więc jakby ktoś coś znalazł lub inaczej mógł mi wytłumaczyć co ta za turek jest nagrodą i jak można odebrać na niego bilet to będę wdzięczny.Z tego co jest napisane w lobby bilet jest niewymienialny na gotówkę i chyba trzeba go odebrać w ciągu 2 dni.
Dlatego się zastanawiam ile energii angażować w niego
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Zarejestrowałem się w tym betIAS i na maila nic nie przyszło, żadnego powiadomienia, potem próbowałem się zarejestrować na ich pokerze PokerIAS, ale również na maila mi nic nie przychodzi a ma przyjść kod potrzebny przy rejestracji, próbowałem wcześniej, teraz też i nic, nawet na innego maila, ale też nic. Gmail, w spamie też nie ma.
Też taki problem mieliście?
O której czasu polskiego ten turniej?
 
T 30

terminatorek

Użytkownik
przepraszam gdzie są te turnieje
www.stanjames.com
...Nazwa: Sunday early bird
...Pula: 125$
...Godz:13:00
wymagane 75 SP
...Nazwa: Sunday 4 oclock Saturday Night
...Pula: 300$
...Godz: 17:00
wymagane 150 SP
...Nazwa: Sunday Masters
...Pula: 750$
...Godz: 21:00
wymagane 250 SP
-------------------------------tych za punkty nigdzie niema grałem ten z pula 700$ i 8000$ to są owszem ale te za punkty u mnie niema?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom