>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsza i następna kolejka zostanie odwołana. Jeśli tak się stanie odpowiednie tematy zostaną usunięte. Proszę się również wstrzymać z typowaniem kolejnych kolejek i zaglądać do tego tematu, gdzie będę zamieszczał informacje na bieżąco.
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Czemu wszystko odwołują
Post automatycznie złączony:

Narazie tylko dzisiejsza odwołana, ale pewnie następne też beda
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Myślę że nie będzie tak źle, nie po to tyle pracy wszyscy włożyli w powrót żeby teraz z powodu nie związanego z hokejem i sportem rezygnować z rozgrywek. Koszykarze już dzisiaj ustąpili
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
W tabeli po siódmym dniu mam za dużo o 100 pkt. Błąd pewnie wyniknął z faktu nie odjęcia 100 pkt za brak podania drugiego typu w siódmym dniu.
Pozdrawiam:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dzięki wszystkim za wspaniałą rywalizację, i tobie modzie za super konkurs, niestety odpadłem w 1/4 i tak daleko zaszlem dziękuję jeszcze raz i powodzienia dalej którzy przeszli pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Możliwe, że dzisiejszej nocy odbędzie się ostatni mecz w tej fazie. Punktacja w tabeli jest bardzo mocno wyrównana. Przypominam o istnieniu funkcji ukrywania tekstu za pomocą ikonki "przekreślonego oka" w edytorze. Jeśli użyjecie tej opcji wasz typ nie będzie widoczny dla innych użytkowników dopóki sami nie odpowiedzą w temacie. Pozdrawiam i powodzenia.​
 
Do góry Bottom