>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

rasijskij 16,1K

rasijskij

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Podlasie
Mam pytanie - czy Dzień I oznacza 1. sierpnia, dzień II - 2. sierpnia i tak dalej? Chcę się upewnić czy będę podawał typy za prawidłowe dni sierpnia w danym poddziale konkursowym.
W każdym poście jest wklejona cześć terminarza którą należy typować w danym dniu. Ze względu na różnicę czasu między kontynentami uznałem że takie wyjście będzie odpowiednie.

maer 6K

maer

Użytkownik
Miasto
Swidnica
@rasijskij i jak z regulaminem na fazę Play Off bo chyba już się eliminacje kończą?
Z niedzieli na poniedziałek jest ostatnie spotkanie 1/16.
A od nocki z poniedziałku na wtorek zaczyna się 1/8 finału Play Off.
Do tego chciałbym jeśli to możliwe abyś w tematach zamieszczał nie takie malutkie herby klubów tylko np: screen tak jak miało to miejsce w 1 fazie konkursu.

rasijskij 16,1K

rasijskij

ModTeam
Członek Załogi
Miasto
Podlasie
@rasijskij i jak z regulaminem na fazę Play Off bo chyba już się eliminacje kończą?
Z niedzieli na poniedziałek jest ostatnie spotkanie 1/16.
A od nocki z poniedziałku na wtorek zaczyna się 1/8 finału Play Off.
Do tego chciałbym jeśli to możliwe abyś w tematach zamieszczał nie takie malutkie herby klubów tylko np: screen tak jak miało to miejsce w 1 fazie konkursu.
Zasady się nie zmienią. Uczestnicy będą mieli możliwość typowania wszystkich spotkań danego dnia z minimalną liczbą dwóch typów dziennie. Jutro do południa maksymalnie (najpewniej rano) pojawi się lista zakwalifikowanych do 1/8 finału i niezbędne instrukcje.

C 885

cobi1989

Użytkownik
To eliminacje się kończą już? To niedobrze
Post automatycznie złączony:

Dodasz kolejkę nr 10 eliminacjii na jutro bo chciałem dać na noc mecz Toronto columbus

Ostatnia edycja: