>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Pytania dotyczące konkursu, propozycje i niezgodności

M 363

mlnklnpo

Użytkownik
Dlaczego uważasz, że takie zakłady są beznadziejne?
Choćby ze względu na to, że niskie kursy cechuje bardzo mała rentowność i nie powinno się tego promować na takim forum, a w przypadku takich kursów np @1,16 żeby zarobić dwukrotność stawki grając płaską stawką trzeba mieć serię około 50 takich trafionych typów z rzędu grając single w fortunie. 1597242667731.png
Ktoś ma w ogóle skuteczność na poziomie 98%?
(Tak wiem, że w tym konkursie do wyników nie uwzględniamy podatku, ale uważam, że podawanie takich typów z których i tak nikt nie skorzysta jest beznadziejne i dałem taką propozycję, aby coś zmienić od następnego etapu).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wydaje mi się, że nie powinno się ograniczać uczestników konkursu. Każdy ma swoją taktykę. Jeśli ktoś postanowi zaryzykować 100 punktów dla zdobycia 13 lub 15 to jego sprawa. Równie dobrze ktoś mógłby zaproponować podobne ograniczenie w drugą stronę twierdząc, że kursy rzędu 8-10 są beznadziejne, bo nie mają prawa wejść. Jako ciekawostkę dodam, że swego czasu próbowałem kilka razy pograć metodą all in (pięć kroków do podwojenia stawki) kursy około 1,15 - 1,2 zakładając się na bramkowe undery w hokeju właśnie i przyznam, że nie mogę powiedzieć, że nie byłem zadowolony. Może ktoś z pozostałych uczestników się wypowie. Jeśli znaczna większość będzie "za" zastanowimy się nad zmianami zasad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Czy w PO można podawać np dwa typy z jednego spotkania? Bo z tego co pamiętam to w RS nie można było. A widzę że jeden z biorących udział w konkursie tak podaje.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czy w PO można podawać np dwa typy z jednego spotkania? Bo z tego co pamiętam to w RS nie można było. A widzę że jeden z biorących udział w konkursie tak podaje.
Wyjątek można zrobić tylko w przypadku punktacji kanadyjskiej, bo domyślam się że o to chodzi. Wydaje mi się, że z punktacją nie można kombinować tak jak z innymi zakładami dotyczącymi tego samego spotkania.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Wyjątek można zrobić tylko w przypadku punktacji kanadyjskiej, bo domyślam się że o to chodzi. Wydaje mi się, że z punktacją nie można kombinować tak jak z innymi zakładami dotyczącymi tego samego spotkania.
Właśnie o punktację chodziło. Jeżeli tak to OK, nie ma problemu. Dobrze wiedzieć na przyszłość 😁.
Pozdrawiam
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Proszę o dodanie moich typów:

#3 Tampa Bay - Columbus
Columbus powyżej 1,5 gola
@1.43

#4 Las Vegas - Chicago
handicap (0:2.5) typ: 2
@1.35

Pokaż załącznik 2125

Link do postu:
Dlaczego nie możesz wpisać ich do tematu sam? Coś nie tak?
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Mogę ale chciałem, żeby było bardziej przejrzyście dla ciebie przy podliczaniu danego dnia i żeby typy były jednym w poście. Ale skoro wolisz inaczej to nie widzę problemu ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mogę ale chciałem, żeby było bardziej przejrzyście dla ciebie przy podliczaniu danego dnia i żeby typy były jednym w poście. Ale skoro wolisz inaczej to nie widzę problemu ;)
Nie przeszkadza mi jak posty są oddzielnie, więc śmiało możesz dodawać sam. Postaram się żeby do jutra edycja postów dla użytkowników została włączona i będzie po problemie. Powyższe typy za chwilę przeniosę.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Jak z meczem Calgary - Dallas, który został przeniesiony z 20.08 na 21.08? Jeśli kto podał typ na ten mecz na 20.08 to będzie rozliczany po kursie 1.00 i można wstawić nowy typ na 21.08 na ten mecz? Czy automatycznie typ który się dodało na 20.08 przechodzi na 21.08?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jeśli ktoś podał typ dzień wcześniej to może zostać. Będzie aktualizacja w tabeli. Jeśli ktoś nie podał to może podać w kolejnym temacie.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Kiedy zostanie założony temat na typowanie nocnych spotkań? Czy użytkownicy mogą sami założyć taki temat jeśli nie został on utworzony, np. do 20h przed rozpoczęciem spotkania?
 
Do góry Bottom