>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar UEFA - Pierwsza runda

Status
Zamknięty.
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
W tym temacie typujemy, analizujemy i dyskutujemy na temat spotkań Pierwszej Rundy Pucharu UEFA ;)

Oto pary pierwszej serii spotkań wraz z notowaniami u bukmachera Expekt ;)






Jakie są Wasze opinie na temat tych spotkań? Zapraszam do dyskusji ;)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Spotkanie: Larissa FC - Blackburn Rovers FC
Typ: 2

W czwartkowym spotkaniu Pucharu UEFA spotkają się, zespół z Grecji - Larissa i Anglii - Blackburn. Postanowiłem zagrać na Blackburn ! Dlaczego tak zrobiłem ? Odpowiedź jest prosta.
Mianowicie:

Drużyna z Grecji rozegrała zaledwie jedno spotkanie ligowe z beniaminkiem ? Asteras Tripolis, które wygrała zaledwie 1-0. Nie są więc w toku meczowym i trudno im będzie grać mecz z &quot;rozpędzonymi&quot; Rovers FC. Zespól z Anglii natomiast, rozegrał już 5 meczy z czego żadnego nie przegrał. Ostatnio zanotował cenny remis z Chelsea. Uważam, że Blackburn nie będzie miało największych problemów z pokonaniem ekipy z Grecji. Myślę, że ustrzelą 2-3 bramki i mój typ się sprawdzi !

Prawda, że proste i logiczne ? ????


ps. sorry za dwa wpisy pod rząd, ale jak dałbym jeszcze typ w pierwszym poście to zajęło by to dużo miejsca, a tak to jest porządek. ;-)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Larissa - Blackburn 2 1,65
Polecam ten typ.Zespół Blackburn prezentuje bardzo angielski styl bardzo siłowa gra, która powinna wystarczyć na Greków.W lidze Blackburn nie zaznało porażki.W zespole Hughesa jest tylko jedna kontuzja obrońca Samba został kopnięty w głowę przez Shevchenke.Martwić może mała ilość strzelanych bramek ale na 10 drużynę ligi greckiej wystarczy to w zupełności.

Everton - FC Metalist Kharkiv
Odradzam grać Everton.Tacy piłkarze jak:Andrew Johnson, Mikel Arteta, Thomas Gravesen Steven Pienaar i Tim Howard mogą nie wystąpić.Są to czołowe postacie tego zespołu i odradzam ten typ.

Rabotnicki Kometal - Bolton 2 1,60
Bolton czeka ciężka przeprawa w Macedonii.Rabotnicki przystąpi do tego spotkania bez 5 podstawowych piłkarzy:Sasko Lazarevski, Željko Kovaèeviæ, Stojan Ignjatov , Bojan Mihajloviæ i Blaze Ilioski.W drużynie z Premiership nie wystąpi tylko obrońca O&#39;Brien.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: NK Dinamo Zagreb - AFC Ajax - over 2.5 gola wynik [0-1]
typ: over 2.5 gola
kurs: 1.9
⛔ nie postarały się chłopaczki...
expekt
analiza: Dinamo od 8 meczy nie stracił punktu w lidze i gra bardzo ofensywny futbol. Ajax odpadł z LM i musi się rechabilitowac w UEFA. Dinamo strzela 3.5 bramki na mecz Ajax to tez bramkostrzelna druzyna. Wyniki ostatnich spotkań Dynama - 4-0, 1-3, 2-3 przegrana [LM z Werderem], 3-1, 1-3 oczywiście wszystkie wygrane przez Dinamo w lidze i porażka [też overowa] z Werderem 2-1. Wyniki Ajaxu - 0-1 [wyjazd z Heraclesem] 2-2, 2-1 [uefa z Slavią] 4-1, 8-1! Obie drużyny strzelają strasznie dużo bramek i to nie tylko w lidze ale też w UEFA Cup. Wiadomo ze to puchary ale kurs 1.9 na over wg. mnie wart ryzyka. Wg mnie 2-1, 2-2 ????
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
FC Sion - Galatasaray

W pierwszej kolejce pucharu UEFA na szwajcarskie boisko drużyny FC Sion przyjeżdża tureckie Galatasaray Stambuł. Pojedynek zapowiada sie niezwykle ciekawie, jak każdy z udziałem Galatasaray. Zespół gości w tym meczu jest faworytem i moim zadaniem słusznie. W lidze tureckiej zajmuje pierwsza lokatę z dorobkiem 13 punktów. Ich bilans spotkań wygląda bardzo dobrze ( 4 wygrane i 1 remis !!! ). Turecki zespół jest obecnie w świetnej formie. Potwierdza to ostatnie ligowe zwycięstwo nad Konyaspor aż 6-0. Zespól ten posiada bardzo dobre trio: dwóch napastników Nonda i Hakan oraz pomocnika Karana, co owocuje taka ilością bramek. Bilans bramkowy w lidze to 10:2 !!! Gospodarze w tym sezonie sa niewidoczni. W lidze spisują sie poniżej oczekiwań. W ośmiu meczach drużyna ta zanotowała 3 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki, co jest zdecydowanie słabym rezultatem jak na ta drużynę i jej możliwości. Warto zwrócić uwagę na zdarzenie jakie miało miejsce w szóstej kolejce rozgrywek ligowych. Wtedy to zespól FC Sion przegrał na własnym stadionie aż 0:5 z FC Zurich. Na arenie międzynarodowej dzisiejsi gospodarze nie maja zbyt wielkiego doświadczenia w przeciwieństwie do gości. W eliminacjach mieli łatwego przeciwnika jakim był Ried. Myślę, że Galatasaray chce zajść wysoko w tych rozgrywkach. z obecna formą maja bardzo realne szanse i myślę, ze w dzisiejszym spotkaniu wygrają, a później na swoim stadionie w rewanżu stworzą piekło Szwajcarskim piłkarzom.


Mój typ:2 kurs:2,15


Kopiowaniei rozpowszechnianie bez zgody autora surowo wzbronione!!!
 
krelian 0

krelian

Użytkownik
Larisa - Blackburn under 2.5 ✅

Blackburn to jak na razie drużyna w tym sezonie w szczególności underowa (w lidze 4/5 meczy padł under, w pucharze Uefa 2/2). Dzisiaj także prawdopodobny jest under bo przeciwnikiem anglików jest Larisa, a jak wiadomo greckiej zespoły strzelają mało bramek. Larisa gra do tego na własnym stadionie, a jak wiadomo w Grecji gra się bardzo ciężko. Blackburn jednak jest dobrze zorganizowany i myślę że może być to mecz na 0-0.

Tampere - Bordeaux 2 ✅

Tampere w lidze fińskiej spisuje sie u siebie bardzo dobrze (bilans 8-1-0), ale w starciu z zespołami spoza ligi, jest już gorzej, 0-3 z Rosenborgiem w kwalifikacjach Ligi Mistrzów u siebie. Bordeaux jak na razie w lidze francuskiej jest niepokonane na wyjeździe (bilans 2-2-0), do tego jedzie do Finlandii w prawie najmocniejszym składzie (brak Diarry, Alonso i Chalme),a w Tampere zabraknie 3 zawodników: Sakari Saarinen, Jussi Kuoppala, Juska Savolainen. Francuzi powinni jednak spokojnie ten mecz wygrać.

Sarajevo - Basel 2 ✅

Sarajevo to mistrz Bośni i Hercegowiny ale w tym sezonie po 6 kolejkach zajmuje dopiero 13 miejsce. Basel to obecnie wicelider ligi szwajcarskiej. Są oni dla mnie faworytem tego meczu ponieważ są zespołem który lubi grę ofensywną, a do tego w poprzedniej rundzie puchary Uefa wygrali na wyjeździe z Mattersburgiem 4-0. Dzisiaj też nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.

Anderlecht - Rapid 1 ⛔

Anderlecht wprawdzie nie gra może tak efektownie jak w poprzednim sezonie (w ostatniej kolejce 2-2 u siebie z Waregem) co nie zmienia faktu że faworytem tego spotkania. Rapid ostatnio przegrał dwa razy w lidze ze Sturmem, w tym 1-5 u siebie i możliwe że zespół ma kryzys. Anderlecht powinien ten mecz wygrać bo będzie miał przewagę własnego boiska, a Rapid raczej na wyjazdach spisuje się przeciętnie.

Heerenveen - Helsinborgs 1 ✅

Heerenveen to zespół który dużo goli strzela ale i też dużo traci (5-2 z Excelsiorem, 3-3 z Spartą), ale dzisiaj gra u siebie i powinien wygrać. To zespół w którym zawsze grali świetni napastnicy i teraz też ich nie brakuje (Miralem Sulejmani czy Gerald Sibon). Helsinborg zajumuje dopiero 9 miejsce w lidze, a od 3 spotkań nie odniósł zwycięstwa. Wygrać więc powinni gospodarze którzy mają atut własnego boiska.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Spotkanie: Larissa FC - Blackburn Rovers FC
Typ: 2

W czwartkowym spotkaniu Pucharu UEFA spotkają się, zespół z Grecji - Larissa i Anglii - Blackburn. Postanowiłem zagrać na Blackburn ! Dlaczego tak zrobiłem ? Odpowiedź jest prosta.
Mianowicie:

Drużyna z Grecji rozegrała zaledwie jedno spotkanie ligowe z beniaminkiem ? Asteras Tripolis, które wygrała zaledwie 1-0. Nie są więc w toku meczowym i trudno im będzie grać mecz z &quot;rozpędzonymi&quot; Rovers FC. Zespól z Anglii natomiast, rozegrał już 5 meczy z czego żadnego nie przegrał. Ostatnio zanotował cenny remis z Chelsea. Uważam, że Blackburn nie będzie miało największych problemów z pokonaniem ekipy z Grecji. Myślę, że ustrzelą 2-3 bramki i mój typ się sprawdzi !

Prawda, że proste i logiczne ? ????
jak widac prostota i logika ne zawsze sa dobrymi doradcami.
nie wiadomo czy blackurn &quot;lekko podszedl&quot; do tego spotkania czy po prostu slabsza dyspozycja.
grecy nie sa juz druzyna do bicia.
i nawet mal oznana larissa jak widac moze wygrac.
w rewanzu oczywiscie anglicy sa faworytami ale beda sie musieli niezle nameczyc aby awansowac dalej.
grecy beda chcieli utrzy,mac dwubramkowa zalicze i sprobowac awansowac dalej
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
podsumowujac powoli ta kolejke pucharu uefa (ostatnie mecze juz dobiegaja konca) zaznaczyc nalezy bardzo dobra postawe druzyn greckich :

Larisa 2 - 0 Blackburn R. (to nelezy uznac za niespodzianke bo faworytem byli wyspiarze)

AEK Athens 3 - 0 SV Salzburg (tu juz ne bylo niespodzianki, stoleczna druzyna pewnie awansuje do fazy grupowej, rewanz ,mysle ze to tylko formalnosc)

Sochaux 0 - 2 Panionios (tu tez mozna okreslic mianem niespodzianki biorac pod uwage wyjazdowe zwyciastwo dwubramkowe z wyzej chyba notowana druzyna fransucka)


Petrzalka 1 - 2 Panathinaikos (najbardziej utytulowana grecka druzyna sposrod wystepujacych w pucharze uefa, tez pewnie zmierza do fazy grupowej, bo wyjazdowe zwyciestwo z mocno druzyna artmedii daje ogromne szanse na awans i przypieczetowanie go w rewanzdu w atenach

Aris Saloniki 1 - 0 Zaragoza ( tu oczywiscie tez mala niespodzianka, mimo iz wygrana u sibie to jednak z e znacznie wyzej notowana druzyna hiszpanska)


Wiec jak widac grecy zaprezentowali sie barzo dobrze, tracac tylk ojedna bramke w pieciu meczach !!!!!
Z tych 5 druzyn 2 juz mozna teraz wpisac w faze grupowa (AEK, Panathinaikos zagraja rewanz jedynie dla formalnosci).Natomiast z pozostalych 3 druzyn Laris i Panionos maja tez szanse awansu (obie maja 2 bramkowe zaliczki)W lepszej sytuacji jest Panionios ktory na wyjezdzie pokonal Sochaux i u siebie w rewanzu nie powinni zaprzepascic zaliczki i awansowac dalej.
Larissa niespodziewanie wygrala u sibue z Blackburn 2-0 i w rewanzu zachowala pewnie szanse ale bedzie drudno wygrac na wyspach tym bardziej ze blackburn bedzie chcial odrobic straty i awansowac.
W najgorszej sytuacji jest chyba aris ktory wygra &quot;tylko&quot; 1-0 z zaragossa i w rewanzu w zaragossie raczej wiekszych szansa nie ma na awans chociaz pilak w grze wszytsko mozliwe...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami rewanżowe spotkania pierwszej rundy Pucharu UEFA. Naszą uwagą zwraca przede wszystkim pojedynek Crvenej Zvezdy Belgrad z Dyskobolią Grodzisk, w którym to wielu skazało już Polaków na pożarcie, ale ja tam nadal wierzę w sukces naszej drużyny ???? A jakie są Wasze opinie na ten temat ? ????

Z pozostałych spotkań polecam zagrać na wygrane Realu Saragossa i Blackburn, które przegrały swoje pierwsze spotkania z klubami greckimi. Do tego liczę na pewne zwyciestwo Fiorentiny nad holenderskim Groningen ;) Jeśli chodzi o drużyny, które są już blisko awansu a będą chciały wygrać po raz drugi to wydaje mi sie, że takimi są Bayern Monachium i Atletico Madryt, dlatego też skusiłem się na postawienie na ich zwyciestwa ;)

Typy:
Saragossa - Aris 1 S: 9/10
Blackburn - Larisa 1 S: 9/10
Fiorentina - Groningen 1 S: 9/10
Belenenses - Bayern 2 S: 7/10
Erciyes - Atletico 2 S: 7/10
Crvena Zvezda - Dyskobolia Grodzisk 2 S:4/10
 
beau 1

beau

Forum VIP
Myślę,że Blackburn stać na awans.Spotkanie w Grecji było spowodowane spadkiem formy,z którego podopieczni Marka Hughesa już sie podnieśli.Ostatnio w lidze wygrali z Sunderlandem 1-2.Dziś w składzie zabraknie tylko Ryana Nelsena.Jest to osłabieenie obrony ale Anglicy nie zamierzają sie bronić.Napór na bramkę Larissy będzie ogromny i liczę na zwycięstwo gospodarzy 2-0. Typ: 1 z handi 1,55 Betgun
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
v s
FC Twente &#39;65 vs Getafe CF
FC Twente &#39;65/FC Twente &#39;65
4.00
Betsson
Rewanżowe spotkanie Pucharu UEFA pomiędzy holenderskim Twente a hiszpanskim Getafe. W pierwszym spotkaniu na boisku Getafe wygrali gospodarze 1:0 strzelając gola w 91 minucie (Uche). Jednak w tym spotkaniu The Tukkers grali od 60 minuty w 10, po drugiej żółtej kartce dla Edson&#39;a Braafheid&#39;a. W lidze Getafe spisuje się fatalnie, zajmuje przedostatnie miejsce z dwupunktowym dorobkiem za 2 remisy. Pozostałe 4 spotkania przegrali, strzelając w sumie tylko 3 gole (średnio gol co 2 spotkanie), tracąc aż 9. Fakt, grali z 3 klasowymi zespołami - Real, Sevilla, Valencia, ale nie potrafili poradzić sobie z Huelvą czy też La Coruną. The Tukkers natomiast w lidze jeszcze nie przegrali. 3 zwycięstwa i 3 remisy dają im 4 lokatę. 10 strzelonych goli i tylko 3 stracone, to dobry wynik. A aż 5 goli jest autorstwa Blaise N&#39;Kufo, który formą zachwyca już 2 sezon. Wg mnie to holenderski zespół dzisiejszego wieczoru zwycięstwem zapewni sobie start z fazie grupowej Pucharu UEFA. Twente w poprzednim sezonie na 17 spotkań w Eredivisie na Arke Stadion przegrało tylko raz (Ajax), 13 razy zwyciężając. Twente u siebie jest naprawdę groźne i przy wypełnionym po brzegi stadionie (tylko 13 tyś :wink: ale będzie to 12 zawodnik) powinno zwycięstwo zapewnić sobie już w pierwszej połowie. Dość ryzykowny typ, ale zaryzykowałem za drobne w naziemnym ????
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
⚽ Odense BK - AC Sparta Praha, kurs 1.30, typ: 12 ⛔

analiza: w pierszym meczu padł bezbramkowy remis. Lecz to nie dziwi, ponieważ od wielu lat istnieje niemoc Sparty z duńskimi drużynami. Dziś czas na rewanż. Idę również tym tropem, obstawiam każdą ewentualność poza remisem ????
Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom