>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar UEFA - Faza grupowa - 2 kolejka

Status
Zamknięty.
A 0

agent51

Użytkownik
Na kogo stawiacie ????
Ja Dinzamo Zagrzeb- FC Basel 1
Kurs: 1,95
Co o tym myślicie? Czy wiecie na jakiej stronie mógłbym znalejźć tabelę z większością lig np. Serbską. Dzięki za pomoc. pzr
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Na kogo stawiacie ????
Ja Dinzamo Zagrzeb- FC Basel 1
Kurs: 1,95
Co o tym myślicie? Czy wiecie na jakiej stronie mógłbym znalejźć tabelę z większością lig np. Serbską. Dzięki za pomoc. pzr
Ja bym się skłaniał bardziej ku remisowi bądź wygranej Basel. ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Spotkanie : Bayern - Bolton
Typ : 1, Bayern [-1]
Kurs : 1.7
Buk : expekt
Analiza: Bawarczycy to faworyci calych rozgrywek - maja niesamowicie mocny sklad ktory w tym meczu nie bedzie praktycznie oslabiony - nie zagra jedynie Sagnol. Bayern to aktualnie lider Bundesligii ktory pewnie zmierza po mistrza i nie zanotowal jeszcze porazki. W o wiele gorszej sytuacji jest Bolton ktory okupuje przedostatnie miejsce Premiership i gorszy od niego jest tylko Derby. Bolton na 12 meczy ma 7 punktow i bilans 11-18. Do tego w tym meczu wystaapi bardzo oslabiony brakiem swojego najlepszego strzelca Nicolasa Anelki, a także El Hadji Dioufa, Abdoulaye Meite, Joey&#39;a O&#39;Briena, Nicky&#39;ego Hunta, Christiana Wilhelmssona i Ricardo Vaz Te. W tej grupie to Bolton i Bayern sa faworytami do awansu wiec mecz ten bedzie mial duze znaczenie dla obu ekip. Mysle ze Bawarczykom nie zabraknie motywacji i wygraja to pewnie.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Na kogo stawiacie ????
Ja Dinamo Zagrzeb- FC Basel 1
Kurs: 1,95
Co o tym myślicie? Czy wiecie na jakiej stronie mógłbym znalejźć tabelę z większością lig np. Serbską. Dzięki za pomoc. pzr
Dinamo jak i Basel to zespoly ktore notuja bardzo wysoka forme w swoich ligach. Z tego co kojarze to Dinamo 6 zwyciestw a Basel chyba 5 i remis - staty na 6 ostatnich meczy. W tym meczy wg. mnie moze stac sie wszystko - ja sklanialbym sie ku 1x.
 
S 0

szyszek

Użytkownik
Hapoel T.A.-Tottenham
Typ: 1x
Kurs:2.14
Hm.. Bardzo ciekawy mecz..!! Mam wiele wątpliwości co do tego meczu.. Tottenham bardzo słaba forma w lidze i w pucharach. Ale czy przyjscie nowego trenera pozwoli piłkarzą z Londynu pokonać bardzo niewygodny zespół z Izraela..?? Co wy na ten temat sądzicie..??
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Hapoel Tel Aviv- Tottenham Hotspur
Typ: 2 ✅ 9/10
Ilość goli: 1 ✅ 7/10
Goście strzelą gola: Tak 10/10 ✅
Gospodarze strzelą gola: Nie ✅ 6/10
Dokładny wynik: 0:2 3/10 ✅:-D

Drużyna z Izraela w swojej lidze spisuje się wręcz katastrofalnie.Na 8 meczy przegrali 5 i 3 zremisowali! Co się stało z tym zespołem,że nie potrafił do tej pory wygrać ani jednego meczu?Co ciekawe 3 mecze, które rozegrali u siebie przegrali, z liderem i dwoma średniakami.(0:2;0:2;1:2).3 punkty, które udało im sie zdobyć,wywalczyli stosunkowo dawno temu(ostatni remis 1:1 29.09), później już tylko seria 4 porażek z rzędu.W 6 meczach był under 2,5, a w dwóch kiedy padał over był on minimalny (1:2, 2:1).W meczach u siebie Hapoel zdołał strzelić tylko jedną bramkę.Dzisiaj również nie powinni trafić do siatki.

Drużyna Tottenhamu natomiast w lidze spisują się poniżej oczekiwań.Wygrała do tej pory tylko jeden mecz w lidze! Na wyjazdach zdołali jedynie zremisować 4 spotkania z tylko teoretycznie jak się później okazało słabszymi drużynami.Jest to zespół raczej overowy(średnia bramek 3,58 , u siebie 4,6!).Na wyjazdach strzelają mniej chociaż średnią zdobytych bramek mają 2,86.W drużynie Kogutów już ostatnio posypały się dymisje. Jadąc z tą świadomością i grając na trudnym terytorium w Izraelu nie wierzę, żeby strzelili więcej niż 2 bramki, wierzę natomiast, że pokonają słabo spisujący sie Hapoel.Jeżeli Tottenham chce liczyć się za rok w pucharach to powinien poważnie myśleć o PU, ponieważ w lidze spisuje się słabo i mimo iż jeszcze daleko do końca rozgrywek, ciężko mu będzie wywalczyć miejsce w pucharach europejskich
.
 
T 0

twice

Użytkownik
Hapoel Tel Aviv- Tottenham Hotspur
Typ: 2
jak tottenham to przegra to juz bedzie dla nich katastrofa - jak najbardziej stawiać na 2
- mimo, że tottenham cieniuje w lidze, ciągle jest to drużyna z gwiazdami, których ambicją na pewno nie jest porażka z ostatnią drużyną ligi izraelskiej - myslę, że w tym meczu zobaczymy zmobilizowanych anglików

Bayern - Bolton
Typ: 1
Z tym hendikapem nie jestem do końca przekonany - bayern bedzie chciał to wygrać jak najmniejszym nakładem sił bo za 2 dni ma wazne spotkanie na wyjezdzie w bundeslidze z vfb - z drugiej strony kusi jednak brak podstawowych zawodników w boltonie i pełny skład bayernu - besiktas pojechał do liverpoolu osłabiony, również bałem sie hendikapa a wiemy jak sie skończyło ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Galatasaray - Helsingborgs IF
Typ : Galatasaray (0:1)
Kurs : 1.80
Bet-At-Home
Analiza : Niewatpliwie to jeden z ciekawszych pojdynkow rozgrywanego w czwartek pucharu UEFa .A zmierzy sie w nim turecie Galatarasay i szwedzki Helsingborgs . Faworytem jest dobrze spisujacy w tym sezonie Galatarasay ktore ostantnio na wyjezdzie zremisowalo z Gaziantpor 1:1 i wyhralo na wlasnym stadionie z Denizlispor . W pucharze UEFA na wlasnym stadionie ograli druzyne Zakrzewskiego FC Sion 5:1 i ulegli na wyjezdzie 1:2 Bordeaux natomaist Helsingborg po swietnym meczu na wlasnym stadionei wygral z Halmstad az 9:0 !! i na wyjezdzie przegral z Geflae az 4:0 ! To moze swiadczyc ze ta oto druzyna napewno troche lepiej spisuje sie na wlasnym stadionie niz na wyjazdach ,choc na wlasnym stadionei w UEFA zremiswoalli 1-1 z Panianos to juz drugim meczu odprawili z kwitkiem Herneven 5:1 .. mysle ze jednak aby awansowac dalej Galata takie mecz na wlasnym stadiopnie musi wygraywac a Helsingborg najlepiej nie spusiuje sie na wyjazdach to upatruje zwyciestwo conajmniej 2 golami .
 
matty07 0

matty07

Użytkownik
Spotkanie: FK Mladá Boleslav - Villareal
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Expekt
Spotkanie średniej druzyny ligi czeskiej Mlady Boleslav z jedna z silniejszych druzyn jednej z najsilniejszych lig świata czyli Villarealem ???? Faworytem bukmacherów jest oczywiście druzyna gości która jest ostatnio w lepszej formie, obecnie zajmuje 3 mijsce w lidze i traci zaledwie 1 pkt do lidera z Madrytu. Mlada za to ostatnio w lidze jest w słabszej formie... zajmuje dopiero 7 miejsce i przegrała ostatnie dwa mecze na własnym stadionie, i dziś chodz by zagrali nie wiem jak defensywnie to i tak bardzo ofensywnie grający Villareal zdoła im strzelić chodź by jedną bramke i wygra to spotkanie ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Mlada Boleslav - Villarreal
Czeski zespół Mlada Boleslav podejmuje u siebie gości z Hiszpanii. Dla Mlady jest to pierwszy mecz w tej edycji PU, natomiast Villareal w pierwszym spotkaniu zremisował z Fiorentiną 1-1. Bramkę dla Villarreal zdobył w 88 minucie Joan Capdevila. Oba zespoły nie spotkały się nigdy wcześniej, a Mlada nigdy wcześniej nie grała z hiszpańską drużyną. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy zespołami z Czech i Hiszpanii, w Czechach (biorąc pod uwagę grę w Pucharze Uefa), trzykrotnie wygrywali gości, a dwukrotnie padł remis. Gospodarze przegrali swoje ostatnie trzy spotkania w Pucharze Uefa grając na własnym boisku. Bardzo prawdopodobne jest, że Mlada nie poprawi swoich statystyk w tym meczu, bo Villarreal gra w tym sezonie znakomicie i ten mecz również powinni wygrać.

Typ: 2 ✅✅✅:jezora:Kurs: 1.55 || Buk: Bwin
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Hapoel Tel Aviv- Tottenham Hotspur
Typ: 2 ✅ 9/10
Ilość goli: 1 ✅ 7/10
Goście strzelą gola: Tak 10/10 ✅
Gospodarze strzelą gola: Nie ✅ 6/10
Dokładny wynik: 0:2 3/10 ✅:-D

Drużyna z Izraela w swojej lidze spisuje się wręcz katastrofalnie.Na 8 meczy przegrali 5 i 3 zremisowali! Co się stało z tym zespołem,że nie potrafił do tej pory wygrać ani jednego meczu?Co ciekawe 3 mecze, które rozegrali u siebie przegrali, z liderem i dwoma średniakami.(0:2;0:2;1:2).3 punkty, które udało im sie zdobyć,wywalczyli stosunkowo dawno temu(ostatni remis 1:1 29.09), później już tylko seria 4 porażek z rzędu.W 6 meczach był under 2,5, a w dwóch kiedy padał over był on minimalny (1:2, 2:1).W meczach u siebie Hapoel zdołał strzelić tylko jedną bramkę.Dzisiaj również nie powinni trafić do siatki.

Drużyna Tottenhamu natomiast w lidze spisują się poniżej oczekiwań.Wygrała do tej pory tylko jeden mecz w lidze! Na wyjazdach zdołali jedynie zremisować 4 spotkania z tylko teoretycznie jak się później okazało słabszymi drużynami.Jest to zespół raczej overowy(średnia bramek 3,58 , u siebie 4,6!).Na wyjazdach strzelają mniej chociaż średnią zdobytych bramek mają 2,86.W drużynie Kogutów już ostatnio posypały się dymisje. Jadąc z tą świadomością i grając na trudnym terytorium w Izraelu nie wierzę, żeby strzelili więcej niż 2 bramki, wierzę natomiast, że pokonają słabo spisujący sie Hapoel.Jeżeli Tottenham chce liczyć się za rok w pucharach to powinien poważnie myśleć o PU, ponieważ w lidze spisuje się słabo i mimo iż jeszcze daleko do końca rozgrywek, ciężko mu będzie wywalczyć miejsce w pucharach europejskich
.
Szkoda, że częściej nie mam takiego nosa:jezora:
 
puncik 0

puncik

Użytkownik
Braga - Bayern 2 1.6
Hamburger - Rennes 1 1.6
Bolton - Aris 1 1.65
co sądzićie o tych meczach? Myślę że Bayern będzie chciał odskoczyć w grupie rywalom, żeby potem nie mieć problemów z wyjściem z grupy.
A reszta?
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Bolton - Aris

Tutaj proponuje nie ryzykowac.... ja w tym meczu zaryzkowałbym X2. A dlaczego ?? Juz pisze.

Na stronie Boltonu wyczytałem ze Manager Boltonu Gary Megson, zdając sobie sprawę z czekającego w niedzielę jego ekipę ciężkiego meczu ligowego z FC Liverpool, zapewne pośle do boju drużynę, złożoną z zawodników, stanowiących zaplecze dla kadry pierwszego zespołu.

Tak więc szanse na występ będą mieć Ali Al Habsi, Mikel Alonso, Andranik Teimourian, Jlloyd Samuel, Lubomir Michalik, Daniel Braaten czy Gary Speed.
W roli prowadzącego grę zobaczymy też rekonwalescenta, Christiana Wilhelmssona.

Jak dla mnie X2 prawdopodobny

PzDr
 
puncik 0

puncik

Użytkownik
Dzięki, a Hamburger? W lidze u siebie to ładnie poczynają, a co będzie w PU??Zastanawiam się nad dodaniem do tych 3 meczów jeszcze 2 z hokeja i zagrać za 300zł. Wczoraj mi ładnie siadł sts z 5 hokejami to za 100zł wygrałem 1028zł ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Wedlug mnie najpewniejszym typem na jutro jest Aggielski Totenham.
Sa w formie a druzyna ze Szwecji po zakonczeniu rozgrywek napewno nie sa w cyklu meczowym wedlug mnie jutro mozemy sie spodziewac wysokiego wyniku moj typ 4-1
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Atletico Madrid - FC Aberdeen
Hiszpańskie Atletico podejmuje u siebie gości ze Szkocji. Gospodarze to (obok Bayernu) mój faworyt do zwycięstwa Pucharu UEFA. ???? Atletico, pomimo że grali jak dotąd tylko jedno spotkanie, to wciąż zajmują wysokie, trzecie miejsce. Tymczasem Aberdeen, po dwóch meczach ma tyle samo pkt i nic nie wskazuje na to aby ich pozycja wzrosła po najbliższym meczu. Gospodarze mogą liczyć na dobrą grę Sergio Aguero, który strzelił dwie bramki w wyjazdowym meczu z Lokomotivem. Po za tym tacy zawodnicy jak: Luis Garcia czy Simao Sabrosa powinni poprowadzić zespół do pierwszego zwycięstwa w fazie grupowej. Kurs na gospodarzy jest bardzo mały, więc proponuje handicap po trochę bardziej interesującym kursie. Szkotom zawsze ciężko grało się w Hiszpanii, a w Madrycie powinni dostać prawdziwą lekcję futbolu. ????
Typ: 1 (-1)✅✅✅:jezora: Kurs: 1.57 || Bukmacher: Bwin
Zenit St. Petersburg - FC Nurnberg
Nowy Mistrz Rosji podejmuje u siebie niemiecką Norymbergę. Gospodarze już teraz są skoncentrowani jedynie na PU więc Nurnberg czeka ciężki mecz. Zenit po remisie u siebie z AZ i zwycięstwie z Larisą zajmuje drugie miejsce w grypie A, natomiast goście, po rozegranym tylko jednym meczu są na razie bez punktów. Trener Zenita Dick Advocatt może liczyć na dobra grę kapitana Anatoliya Timoschuka oraz A. Arszawina. Pomimo, że Niemieckie zespoły bardzo często w historii wygrywały w Rosji, to tym razem nie daje większym szans Nurnbergowi. Kurs na gospodarzy jest bardzo dobry i moim zdaniem wart zagrania. ????
Typ: 1 ⛔⛔:zoltakartka:Kurs: 1.60 || Bukmacher: Bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom