>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Puchar UEFA - Faza grupowa - 2 kolejka

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Panionios-Galatasaray 2 /2.45
Sparta P-Spartak M X /3.10

Panionios jest średnim zespołem ligi greckiej która nie stoi na wysokim poziomie coś tam suną w góre tabeli ale wyzej niz czwarta lokata to nie ich predyspozycje.Galatasaray jak w każdym roku walczy o najwyższą stawke obecnie są liderem w tabeli,jezeli nie zabrakinie im waleczności pokonają zespół z Grecji ponieważ przewyzszają ich chyba pod każdym względem

Spartak jak i Sparta wydają mi się wyrównanymi zespołami które będą raczej dązyły aby nie stracic gola w meczu sądze że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem który dla gości jak i gospodarzy będzie wynikiem zadowalającym.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wedlug mnie najpewniejszym typem na jutro jest Aggielski Totenham.
Sa w formie a druzyna ze Szwecji po zakonczeniu rozgrywek napewno nie sa w cyklu meczowym wedlug mnie jutro mozemy sie spodziewac wysokiego wyniku moj typ 4-1
Nie zgodze sie z ta wypowiedzie ze Totenham jest w formie , w ostatnim derbowy mmeczu z West Hamem nie pokazal nic wielkiego , orpczo fartownego gola na 1-1 po bledzie brmkarza WHU i nie wykorzystanego karnego , grali taka ospala pilke ,ale wiadomo na wyjazdac hnie graja najlepiej to moze na walsnym stadionie sei obudza.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie
:
Hamburger SV vs. Stade Rennes
Typ : Hamburger SV
Kurs: 1.65
Buk: BET365

Analiza :
Ogladajac oferte zauwazylem ten mecz . Hamburger gra coraz lepioej czego przykladem sa niezle wyniki w niemieckiej Bundeslidze , wygrane z Herto hansa czy remis z Schalke na wyjezdzie to dobry rezultat jak na ta druzyna a przeciwnicy naprawde pokroju Rennes , ktory w tym sezonie gra srednio na boiskach Ligue 1 .Na pewno po ostatniej porazce na wlasny mstadionie z liderem Francuskiej ligi Olymipque Lyon 0-2 nastraje nie dopisuja .Ogaldajac ich mecz z Lyonem gospodarze stworzyli sobie jedno bramkowa sytyuacjie i dwie czy jedno ktora mozna wykorzystac ale nie treba ;] Wiadomo Lyon strzelil szybko gola i trudno grac z wynikiem 0-1. W poprzednich meczach UEFA Hamburger wygral na wyjezdzie 1-0 z Brann Bergen natomaist Rennes zremisowal na wlasnym stadionie 1-1 z brna . Cos gra w UEF im sie nie uklada przykaldem jest przegrana z Basel 0-1 lub Lokomotivem Sofia na wlasnym stadioenie 1-2 , mysle ze bedzie tak i dzis napewno Hamburger che wyjsc z grupy co potwierdzily min. 3 wygrane na wlasnym stadionie . Jezeli na HSH-Nordbank-Arena, padnie korzystny wynik dla gospodarzy czyli zwyciestwo to mogo po cichu liczyc na awans do dalszej fazy . Podopiczeni Huuba Stevensa przegrali trzy ostatnie spotkaniea w Ligue 1 .. licze na ich zwyciestwo w niedziele w Ligue 1 lecz nie tutaj . Trener HSV Huub Stevens obchodzi dzis swoje 54 urodziny i naprawde prezent w formie wygranego mecuz byl by pozytywny ,choc szkoda ze oglosil ze po tym sezonie odejdzie z Hamburgera .Hamburger to bardzo silna druzyna na wlasnym stadioenie ,przy dopingu 50 tys. widowni i takim napadzie w postaci Olic i Trochowski nie powinni miec problemu z Rennes .Mysle ze Van Der Vart i spolka pociagna druzyne i wygraja ten mecz .

Inne Typy ||
Atletico Madrid - FC Aberdeen AM -1 1.60
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Panionios-Galatasaray 2 /2.45 ✅ 0-3
Sparta P-Spartak M X /3.10 ✅ 0-0

Panionios jest średnim zespołem ligi greckiej która nie stoi na wysokim poziomie coś tam suną w góre tabeli ale wyzej niz czwarta lokata to nie ich predyspozycje.Galatasaray jak w każdym roku walczy o najwyższą stawke obecnie są liderem w tabeli,jezeli nie zabrakinie im waleczności pokonają zespół z Grecji ponieważ przewyzszają ich chyba pod każdym względem

Spartak jak i Sparta wydają mi się wyrównanymi zespołami które będą raczej dązyły aby nie stracic gola w meczu sądze że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem który dla gości jak i gospodarzy będzie wynikiem zadowalającym.
Szkoda tylko że niezdecydowałem się zagrać tego wyniku, ale remisik weszedł.:cool:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Bolton - Aris

Tutaj proponuje nie ryzykowac.... ja w tym meczu zaryzkowałbym X2. A dlaczego ?? Juz pisze.

Na stronie Boltonu wyczytałem ze Manager Boltonu Gary Megson, zdając sobie sprawę z czekającego w niedzielę jego ekipę ciężkiego meczu ligowego z FC Liverpool, zapewne pośle do boju drużynę, złożoną z zawodników, stanowiących zaplecze dla kadry pierwszego zespołu.

Tak więc szanse na występ będą mieć Ali Al Habsi, Mikel Alonso, Andranik Teimourian, Jlloyd Samuel, Lubomir Michalik, Daniel Braaten czy Gary Speed.
W roli prowadzącego grę zobaczymy też rekonwalescenta, Christiana Wilhelmssona.

Jak dla mnie X2 prawdopodobny

PzDr

wynik 1:1
kurs 2,20 wszedł.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Spotkanie
:
Hamburger SV vs. Stade Rennes
Typ : Hamburger SV✅
Kurs: 1.65
Buk: BET365
Spotkanie : Atletico Madrid - FC Aberdeen
Typ : Atletico Madrid -1 ✅
Kurs : 1.60
Nareszcie niezle wyniki w UEFA ,Hanburger rozkrecil sie po polowie a Atletico nie zacgwycalo lecz strzelilo te dwie bramki z karnego .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom