>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Puchar UEFA - 2runda (rewanże) 26-28 sierpnia

Status
Zamknięty.
C 0

contrx

Użytkownik
No i sam nie wiem co zrobić :/. Wlaśnie przegladalem kursy i na takim betclicku kurs na Lecha wynosi 4,15. Czy przejść obok tego obojętnie?? Jeszcze do końca nie otrząsnąłem się po przegranej barcelony bo wtopiłem tam troche kasy, a juz mnie kusi zeby postawić na dzisiejszy mecz. Wiem, że Lech nie bedzie grał na 100% bo po co by miał? Ale tak jak większość widziałem ostatni mecz Grasshoppers z Lechem i nie trzeba zbytnio tego komentować. Grasshoppers wygrało ostatnio z Luzern 4:2, ale Luzern po 7 meczach ma tylko 1 punkt, a mimo to zdołał wbić dwa gole w bramke przeciwnika. Poza tym dzisiejszy mecz nie odbędzie się na boisku w Zurychu, co przemawia na korzyść Lecha. Trener Smuda w wywiadzie wyraźnie podkreślił, nawiązując do meczu Barcelony, że nie będzie lekceważył przeciwników tak jak barca przez pierwszą połowę (swoją drogą wygrana Wisły to więcej szczęścia niż umiejętności, poprzeczka, niewykorzystane sytuacje sam na sam ze strony barcy). Moim skromnym zdaniem kurs na Lecha jest bardzo zachęcający i wart przemyślenia.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
widze, ze krakowianie maja duze kompleksy i tylko zajmuja sie analiza &#39;potecjalnych&#39; porazek Legii, ktora obiektywnie :)jezora ???? mysle, ze dzis nie przegra:
-gra u siebie slabo, ale z silnymi rywalami? liga rosyjska jest bardzo wyrownana, a FK ma najgorszy bilans w calej lidze..
-fajnie, ze oni podczas meczu beda myslec o tym co krzyczeli kibice, bez watpienia w Jopa, Cesnauskisa czy Brazylijczykow uderzylo mocno &#39;je*ac ruskich, je*ac&#39;
-na mecze FK przychodzi garstka kibicow, a w sektorze gosci dzis maja zasiasc kibice Spartaka i CSKA (a FK nawoluje na swojej oficjalne do przyjscia na stadion i jezdzenia po Polakach, ale sie srogo rozczaruja) i znajac potencjal kibicow z Warszawy + posilki moskiewskie, to przekryczymy kibicow FK.

w twoim poscie (na pewno nie analizie, dobrze napisales, ze wiesz co tu analizowac) niewyszedles z zadnymi powaznymi argumentami za zwyciestwem FK, w pierwszym meczu widzielismy wszyscy jak slabo zagrala Legia, ale tez widzielismy (chociaz pewnie wislacy nie) jak slaba druzyna jest FK. Dlatego jak nie masz co analizowac, nie wiesz co analizowac i nie analizujesz, tylko piszesz cos w stylu analizy, wysnuwajac jakies tezy, bedace tylko przykrywka do tej jednej oczywiste- &#39;nienawidze Legii&#39;, wiec lepiej nie pisz nic.
Ja w przeciwieństwie do wielu nie nienawidzę Legii, tylko jej zwyczajnie nie lubię. Poza tym...jakie kompleksy? Człowieku?! Sam mam zanjomych, którzy kibicuję Legii i nie są dla mnie gorsi z tego powodu bynajmniej! Moja analiza to realny i całkiem prawdopodobny przebieg wydarzeń w tym meczu, bo Legia gra obecnie kichę! Idź sobie na zagraniczne fora to może będziesz bardziej obiektywny. Ja też nie stawiałem na Wisłę na Camp Nou. Jeśli moja analiza Ci się nie podoba, to nie musisz jej czytać. ???? Życzę tej Twojej Legii powodzenia jako polskiemu klubowi, ale cienko to jakoś widzę.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
[qoute] znajac potencjal kibicow z Warszawy + posilki moskiewskie, to przekryczymy kibicow FK. [/quote]

przekroczycie chyba rekord oglądalności przed TV tyle mam ci do powiedzenia wielki kibicu Legii ???? bo więcej nic nie warto.......

Po co zaczałem dyskusje???
Piszesz najpierw o ogólnych kompleksach krakowiaków do Legii przy poście gościa który w żaden sposób nie obraził twojego klubu, a następnie wylatujesz z tekstami o Wiśle jaka to ona jest denna jezdzi do Chicago zamiast grać w lidze olewa SP wyzywasz wszystkich Wiślaków od morderców i jeszcze mało by ci brakło tego jadu.Wozisz sie na Wielkiego Legioniste grzejąc tyłek przed monitorem zamiast jechać do Moskwy, wypowiadasz sie ze będzie was więcej niż Riskich ????Co to ma być ????
Ciężki z ciebie przypadek ????

PS:Ja tu nie mam zamiaru obrażać Legii i wytykać jakiekolwiek rzeczy z historii bo wiem że dużo osób na tym forum którzy kibicują L mają więcej oleju w głowie od ciebie ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja mimo wielu głosów, żeby nie grać na Lecha... i tak na niego zagram :]

Grasshoppers - Lech Poznań
typ: Lech Poznań
kurs: 3.80
stawka: 5/10
Expekt


Dziś odbędą się rewanże II rundy wstępnej piłkarskiego Pucharu UEFA. Awans do kolejnej rundy ma już praktycznie zapewniony Lech Poznań, który pierwsze spotkanie z Grasshoppersem Zurych wygrał 6:0. Dziś przyjeżdżają na rewanż do St. Gallen w Szwajcarii z wysoką zaliczką z pierwszego spotkania. Mecz nie odbędzie się w Zurychu gdyż, jak się okazuje, dla szwajcarów ważniejszą rzeczą jest miting Złotej Ligi niż potyczka zespołu piłkarskiego w europejskich pucharach...
Dziwne, że nawet taki kraj ma zespół w LM a my po raz kolejny nie...
Ale wracając do meczu. W pierwszym spotkaniu, jak zapewne wszyscy widzieliśmy, Lechici zmiażdżyli przeciwników. Czy dizś będzie podobnie? Raczej niemożliwe... ale sądzę, że zwycięstwo (być może nawet 2 bramkiami) jest w zasięgu poznianiaków.
Przypomnę jakich argumentów użyłem analizując pierwszy mecz po swoim powrocie (Jaga-Lech).
Cytat:
Lech Poznań to drużyna niezwykła. Posiada świetny stadion, niesamowitych kibiców, bardzo dobrych zawodników i co, być może najważniejsze, świetnego fachowca na stanowisku trenera
Co zmieni się dzisiaj? Tylko stadion! Lech będzie sie czuł jak u siebie - takie zapowiedzi można usłyszeć z ust kibiców. Do Szwajcari jedzie 1000 fanó Lecha i być może... będzie ich wiecej niż gospodarzy. Grasshoppers wynajęło tylko kilka sktorów a kasy przed spotkaniem będą zamknięte więc na trybunach nie zobaczymy nawet postronnych widzów.
Jak w takiej atmosferze spiszą się zawodnicy polskeigo zepsołu? Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że dadzą z siebie wszystko.
Tym bardziej, że z ławki będzie na nich patrzył Franc. Trener, który jak mało kto potrafi utrzymywać dyscyplinę w zepsole - jeśli on twierdzi, że Lech jedzie po kolejne zwycięstwo - z pewnością tak będzie.
Ostatnim argumentem są piłkarze. Szczególnie Sławomir Peszko i Robert Lewnadowski. Nowe twarzy w Lechu i być może, już za chwilę w reprezentacji. Leo i jego zainteresowanie tymi graczami (powołanie Peszki na mecz z młodą drużyną Macabi i włączenie Lewego do szerokiej kadry) odegrają tu kluczową rolę. Jeśli piłkarze niechcą zaprzepaścić szansy i zniknąć z kręgu zainteresowania trenera muszą dawać z siebie wszystko w każdym meczu i udowodnić, że należy im się koszulką z orzełkiem na piersi :smile:
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Stade Rennais - Stabeak (Ile goli zostanie strzelonych?) ✅
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20:30 na Stade de la Route de Lorient rozpocznie się rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Pucharu UEFA, w którym miejscowe Stade Rennais podejmować będzie norweski Stabaek Fotball.
Mecz w Norwegii zakończył się porażką piłkarzy Guy&#39;a Lacombe&#39;a 1:2 (2 gole rewelacyjnego Mike&#39;a Kjolo).
Les Rouges te Noirs po trzech rozegranych kolejkach Ligue 1 zgromadzili na swoim koncie jedynie 4 punkty (szczęśliwe domowe zwycięstwo w ostatniej kolejce 2:1 z Lille - obie bramki w 90. minucie, w tym jedna samobójcza gości), co, wobec dużych aspiracji klubowych działaczy, jak i kibiców, nie wpływa pozytywnie na trenera i samych piłkarzy.
Z kolei ekipa Stabaek po fenomenalnej serii siedmiu kolejnych ligowych zwycięstw, zanotowała ostatnio, grając przed własną publicznością, remis 1:1 z Lyn Oslo.
W ekipie gospodarzy kontuzjowani są Patrice Luci, Sylvain Marveaux, Asamoah Gyan, Lucien Aubey i Mickael Pagis, a po rehabilitacji do gry ciągle nie wrócili jeszcze Sylvain Wiltord i Julian Esteban. To niewątpliwie bardzo poważne osłabienia.
Piłkarze Stade Rennais będą musieli się mocno napracować, by wygrać dzisiejsze spotkanie, co wobec broniących korzystnego rezultatu z pierwszego meczu Norwegów, będzie zadaniem niezwykle trudnym.
Wobec licznych kontuzji w ekipie drużyny z Północy Francji typuję bezbramkowy remis, bądź minimalne zwycięstwo miejscowych 1:0.
 
W 0

wawrinka

Użytkownik
Grasshoppers- Lech Poznań 2 4,25 2/2 7,00

Dzisiaj rewanżowe spotkania 2. rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA. Spotkanie Grasshoppers Zurich z Lech Poznań obędzie się na stadionie zespołu St. Gallen. Klub z Wielkopolski jest najbardziej pewną drużyną do awansu z wszystkich grających dzisiaj w eliminacjach drużyn po wygranym spotkaniu u siebie aż 6:0. Mimo tak okazałego zwycięstwa i praktycznie pewnego awansu trener Lechitów Franciszek Smuda zapowiedział walkę o zwycięstwo czego dowodem jest iż prawdopodobnie wystawi tą samą 11, którą rozpoczął grę 2 tygodnie temu na stadionie przy Bułgarskiej. Jedynym zawodnikiem może być Robert Lewandowski, który usiądzie na ławce rezerwowych. Prawdopodobnie Lech zagra jednym napastnikiem, którym ma być Hernan Rengifo, a celem tego zabiegu ma być zagęszczony środek pola ponieważ prawdopodobnie będą grali 5 pomocnikami. Podejrzewam, że zespół ze Szwajcarii podejdzie raczej do spotkania jak do sparingu, tym bardziej, że w niedziele czeka ich bardzo trudna przeprawa w lidze, gdyż grają na wyjeździe z Young Boys Berno. Podejrzewam, że właśnie na rzecz tego spotkania trener da odpocząć kilku nowym zawodnikom i tutaj Lech powinien upatrywać swoją szanse w zdobyciu kolejnych punktów do rankingu UEFA, gdyż właśnie na tym bardzo zależy trenerowi Franciszkowi Smudzie.

FK Moskwa- Legia Warszawa H 0:1 1 2,30

Legia przegrywając u siebie 2:1 zaprzepasciła sobie praktycznie szanse na dalszą grę w Pucharze UEFA. O sile rosyjskich klubów można się przekonać właśnie grając na ich terenie. Jedno czego możemy być pewni do zlekceważenie Legii nie dojdzie, wręcz jestem pewien że klub z Moskwy nawet jeśli będzie prowadził 5:0 postara się jeszcze o kolejne 3 trafienia. Co prawda miejmy nadzieje że takiego pogromu nie będzie, ale w mediach jest dosyć głośno o tym spotkaniu. Nawet kibice Zenita Sankt Petersburg zadeklarowali przyjazd choć się lubią tak jak Wisła z Legią. A wszystko to przez skandaliczne zachowanie kibiców warszawskich 2 tygodnie temu podczas pierwszego spotkania. Trener FK Oleg Błochin zapowiedział iż na ich stadionie będzie 2 razy gorzej. Napewno widzieliście również film, który nawołuje do przybycia na stadion i podgrzanie atmosfery. A co już do samych zawodników. Legia strasznie osłabiona. Trener Jan Urban ma do dyspozycji tylko 18 zawodników, reszta niestety leczy kontuzje i to podstawowi zawodnicy, a Hiszpanie nie są jeszcze przygotowani na grę o taką stawkę. Myślę że tutaj Legia nie ma co nawet liczyć na strzelenie bramki a może się modlić o jak najmniejszy wymiar kary.

Hajduk Split-La Coruna 1 3,30 1/1 6,00 1:0 10,00

Wielkie święto w Chorwacji. Przyjeżdża bowiem fantastyczny przed laty zespół z Hiszpanii Deportivo La Coruna. Niestety nie prezentują takiej formy przed laty. Bilety już dawno wysprzedane komplet na trybunach, doskonała gra u siebie, wszystko wskazuje iż wicemistrz Chorwacji awansuje do następnej fazy. Osiągnęli dobry rezultat na wyjeździe remisując bezbramkowo. Chorwackie drużyny również u siebie są bardzo dobre i tutaj nadrabiają rezultaty z wyjazdów. Hajduk gra ustawieniem 4-5-1 czyli nastawiają się, aby nie stracić bramki i raczej na skromne 1:0, stąd mój typ na dokładny wynik.

Omonia Nicosia- AEK Athens 1 3,25 1/1 7,00

Hit dzisiejszego wieczoru. Cypryjska Omonia Nicosia podejmuje Grecki AEK Ateny. Wczoraj już Anorthosis już pokazał że dryżyny cypryjskie wcale nie stoją na straconej pozycji po wyeliminowaniu Olympiakosu Pireus z Ligi Mistrzów. W dryżynie z Aten nie dzieję się dobrze. Wewnętrzna kłótnia w zarządzie przerzuca się na drużynę. Ostatni rok jest prezes AEK-u także nie wiem czy będzie mu zależało już na tym sezonie. Odszedł niezawodny w zeszłym sezonie Rivaldo i to już nie jest ta sama drużyna. Źle przygotowani do sezonu, wszystko przekłada się na obecną formę. Wygrana na wyjeździe w Atenach, gdzie w zeszłym sezonie AEK pokazywał klasę w LM, stawia praktycznie na straconej pozycji wyjazdowy zespół. Z kolei cypryjskie zespoły bardzo dobrze spisują się u siebie także nie widzę dzisiaj szans na inny wynik niż wygrana gospodarzy, którzy grają solidnie. Dla mnie jest to typ dnia na dzisiaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom