>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Puchar Polski mężczyzn 2013

Status
Zamknięty.
jorahmormont 25

jorahmormont

Użytkownik
Pytanie tylko czy Delecta bedzie chciala awansowac dalej w PP, czy tez woli sie skupic na rozgrywkach ligowych i najblizszym meczu ze Skrą.
Nie sądzę, żeby Delecta odpuściła sobie PP. Co prawda zdobycie tego trofeum nie gwarantuje udziału w Lidze Mistrzów, ale to wciąż rozgrywki o sporym prestiżu. Uważam, że Delecie trudno będzie przegrać ten mecz, a to ze względu na problemy kadrowe Politechniki. Kontuzjowani są: Wierzbowski i Zajder a także rezerwowy atakujący Adamajtis, a jak sporym osłabieniem jest brak tych zawodników było wyraźnie widać w ostatnim meczu z Effectorem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie sądzę, żeby Delecta odpuściła sobie PP. Co prawda zdobycie tego trofeum nie gwarantuje udziału w Lidze Mistrzów, ale to wciąż rozgrywki o sporym prestiżu.
Jak Polska dostanie dziką kartę to najprawdopodobniej zagra w LM zwycięzca Pucharu Polski. Tak zrobili też Ruski i chyba u nas też to się przyjęło ale 100% nie daję.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Podstawową różnicą w tym spotkaniu będzie to iż w pierwszym meczu Antiga grał z gorączką a niedysponowanego Dębca zastępował Tomasz Bonisławski który popełnił 7 błedów w przyjęciu co jak na libero jest słabym występem moim zdaniem chociaż na stronie Delecty napisano, że spisał się przyzwoicie. Kolejnymi zasadniczymi różnicami będą brak w drużynie Stołecznych. Nie zagrają Zajder i Adamajtis którzy byli najlepszymi zawodnikami tamtego meczu w swojej drużynie. Do tego wszystkiego nie zagra Wierzbowski. Adamajtis w tamtym spotkaniu zmienił Szymańskiego po pierwszym przegranym secie do 17 i można powiedzieć że w dużej mierze to on odmienił losy tego meczu. Jutro Szymański będzie sam bez alternatywy podobnie sprawa wygląda na przyjęciu i na środku. Trener Jakub Bednaruk nie ma żadnych wartościowych zmienników. A, że są oni potrzebni było widać w meczu z Kielcami gdzie Kielce nie grając niczego specjalnego wygrały 3-2. Siatkarze Delecty zapowiadają walkę do samego końca więc mysle że gadki od odpuszczaniu możemy sobie wsadzić między bajki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś ma jutro odpuścić, to największe szanse na to daję Kielcom. W wywiadzie dla Polsatu Sport po meczu z Warszawą Miłosz Zniszczoł delikatnie dał to do zrozumienia mówiąc, że dla nich celem nadrzędnym jest walka o playoffy w lidze, a nie Puchar Polski, gdzie i tak dostali manto do zera od Resovii i na Podpromiu nie powinno być inaczej. Jednak to tylko moje domysły. ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem, jeśli ktoś ma jutro odpuścić, to największe szanse na to daję Kielcom. W wywiadzie dla Polsatu Sport po meczu z Warszawą Miłosz Zniszczoł delikatnie dał to do zrozumienia mówiąc, że dla nich celem nadrzędnym jest walka o playoffy w lidze, a nie Puchar Polski, gdzie i tak dostali manto do zera od Resovii i na Podpromiu nie powinno być inaczej. Jednak to tylko moje domysły. ;)
No to fakt szanse na awans Kielczan są równe zeru. Ale Resovia też wygra sobie seta i będzie miała ten mecz głęboko t duu... pogra sobie wtedy Buszek i tym podobni ławkowicze aby nie ryzykować jeszcze mocniejszego uszczuplenia kadry niż ma to już miejsce. Nie zdziwił bym się gdyby Kowal wziął kilku chłopaków z młodej ligi i po wygrany jednym secie pościł ich do boju.
 
K 31

krystian0016

Użytkownik
Spotkanie: Jastrzebski Wegiel - Skra Bełchatow
Typ: JSW -2,5 seta ✅
Kurs: 3.20
Godz: 18:00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:



A wiec czas najwyższy na rewanżowe spotkania w ramach rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn. Sytuacja w tym meczu ma sie bardzo podobnie do tej opisanej wczoraj na temat meczu Chaumont - Sète ktory zgodnie z oczekiwaniami zakończył sie gładkim zwycięstwem gospodarzy 3-0 ale teraz do rzeczy . W dzisiejszym spotkaniu dojdzie do konfrontacji zespołu ktory w ostatnich latach zdominował polska lige a mowa tutaj o Skrze Belchatow .W ostatnich dwudziestu spotkaniach gora byli Bełchatowianie którzy to wygrali szesnaście razy co daje okolo 80% wygranych patrząc na H2H .Teraz niestety jak to czasem bywa w sporcie ekipa ta notuje slabszy sezon majac na koncie osiem zwycięstw i az 6 porażek malo tego ,w przeciągu 3 miesięcy trzy razy spotkali sie z ekipa Jastrzębskiego wegla no i kazde ze spotkan przegrali w tym kilka dni temu w ramach rozgrywek ligowych srogo bo az 3-0 na wlasnym parkiecie. Dzis trafili chyba najgorzej jak mogli ich rywal nie dość ze jest w niezwykle wysokiej formie to jeszcze w siedmiu dotychczasowych meczach nie zanotował porazki a jakby tego bylo malo stracil tylko 5 setow . W porównaniu do ostatniech meczu Skry dochodzą również dodatkowe kontuzje gdyz nie zabaczymy Mariusza Wlazłego ktory jest w gronie nawazniejszych graczy tego zespolu , bardzo watpliwy jest wystep Atanasijevića ktory dopiero co wraca po kontuzji .Jak by tego bylo malo slabe wystepny ostatnio notuje Michał Winiarski ktory tez niedawno wrócił do skladu .Trener Nawrocki wobec takich braków w składzie będzie musiał wystawić na ataku przeciętnego Cupkovićia lub młodego Muzaja. Teraz jeszcze kilka slów o gospodarzach .Pomimo wyrania pierwszego spotkania 3-2 niesa w sytuacji jakiejś specjalnie komfortowej gdyż w stosunku punktow wygrali tylko 100-99 . Co prawda nie maja oni zadnych oslabien w skladzie radzą sobie niezwykle dobrze w ostatnim czasie wiec mysle ze do tego spotkania podejdą naprawdę skoncentrowani i zagraja tak jak to mialo miejsce ostanio ze Skra u siebie czy tez z Resovia gdy również wygrali 3-0 a przypomne tylko ze Rzeszowianie rowniez naleza do dosc scislej czolowki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dotychczasowe wyniki:

1/8
RCS Czarni Radom - LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:16)
Jastrzębski Węgiel - Wkręt-met AZS Częstochowa 3:2 (25:7, 16:25, 25:17, 20:25, 15:10)
Indykpol AZS Olsztyn - Delecta Bydgoszcz 2:3 (25:23, 14:25, 19:25, 25:23, 11:15)
KS Cuprum Mundo Lubin - Effector Kielce 1:3 (25:23, 18:25, 21:25, 21:25)

Ćwierćfinały, pierwsze spotkania:
RCS Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (20:25, 19:25, 11:25)
PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 2:3 (23:25, 25:21, 25:14, 13:25, 13:15)
Delecta Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska 1:3 (25:17, 22:25, 24:26, 32:34)
Effector Kielce - Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)

Ćwierćfinały, drugie spotkania:
RCS Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (16:25, 26:24, 20:25, 30:32)
Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:23, 32:30, 25:18)
AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz 0:3 (16:25, 16:25, 21:25)
Asseco Resovia Rzeszów - Effector Kielce 3:0 (25:20, 25:18, 25:19)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Program Final Four:

Półfinały, sobota 26 stycznia:
14:30, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
18:00, Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów

FINAŁ, niedziela 27 stycznia:
14:30, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle/Jastrzębski Węgiel - Delecta Bydgoszcz/Asseco Resovia Rzeszów


Kursy na spotkania półfinałowe i na zwycięzcę Pucharu Polski wyglądają tak:


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz !​
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Resovia 2.40 Unibet ⛔
Takie rzeczy to trzeba brać już teraz bo do meczu to pospada ładnie. Resovia obecnie dno totalne. Grają bez atakującego, gdyż obaj nominalni bombardierzy są mniej lub bardziej kontuzjowani. Pepik na rozegraniu to ciekawa sprawa: czasy kiedy grał super krótką z Joao Jose w Friedrichshafen bezpowrotnie minęły. Tichaczek po prostu zapomniał jak się gra środkiem i woli nie wykorzystywać jednego z lepszych środkowych świata Piotrka Nowakowskiego. Nie zdziwię się, jak zobaczymy Dobrowolskiego w pierwszym składzie w meczu z Delectą. Przyjmujący Reski też jakoś bez szału. Lotman słabiutko, Akhrem wchodzi na zmiany, jedynie co Kovacevic tam coś ogarnia ale to nie jest zawodnik, który jest w stanie ciągnąć w ataku grę całej drużyny. Resovię czeka jeszcze w środę wycieczka do Maceraty, ale te 3 sety trzeba będzie zagrać, a w sobotę już PP więc nie dość że brakuje formy to jeszcze czasu na jakąś tam regenerację czy nawet poważną rozmowę w szatni.
Delecta natomiast ewidentnie na fali wznoszącej. Ostatnio poczynają sobie przyzwoicie. Co prawda 4 stycznia przegrali w Rzeszowie 0-3 i pewnie tym sugerują się buki, ale to lepiej dla mnie. Bydgoszczanie zrobili bardzo dobre wrażenie ostatnio w Kędzierzynie, zwłaszcza MVP Stefan Antiga. Oj żałuje Skra pewnie teraz bardzo, że pozbyli się lekką ręką gracza takiego kalibru... Andrzej Wrona również bardzo dobry mecz ostatnio, dynamika niesamowita u tego chłopaka. Na ataku swoje dokłada Konarski i mamy całkiem solidną drużynę. Martwi tylko słaba ławka rezerwowych (wyjątek Lipińśki) u Delecty, ale pierwsza szóstka na razie bez zarzutu. Delecta zagra mecz pucharu challenge we wtorek u siebie z Moerser, gdzie na wyjeździe wygrali 3-0, więc u siebie powinno pójść gładko(mile widziani jacyś rezerwowi).
Kurs 2,40 zaproponowany przeciwko Resovii przez buki to niezłe value, natomiast 7,50 na win całego turnieju to już trzeba próbować chłopaki i kto mądry ten pogra.
Pozytywnym aspektem może być fakt, iż zwycięzca PP nie ma zagwarantowanego udziału w przyszłorocznej LM, więc zarówno ZAKSA jak i Resovia powinny całe siły przeznaczyć na rewanże w LM.
Mecze pucharu Polski dopiero za tydzień i oczywiście mogą się pojawić jakieś kontuzje u czołowych graczy (pamiętna kontuzja Giloma Samicy na treningu dzień przed meczem z JSW całkiem sporo mnie potem kosztowała, bo też pograłem ZAKSE sporo wcześniej), ale jeśli Redwitz jest pierwszy po Bogu to ja jestem drugi i mówię Wam, że żadnych kontuzji u Delecty nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 26

siemek0

Użytkownik
Do powyższego typu dodam jeszcze
Bydgoszcz - Rzeszów poniżej185.5 pkt kurs 1.85 Bet365 ⛔
Kursy na Bydgoszcz bedą pewnie spadać juz jest ok 2 a tak ustawiona linia to nic innego jak pytanie: Czy bedzie pięć setów czy nie ?? Moim zdaniem NIE. Rzeszów ma ewidentną zniżke formy do tego dochodzą problemy z atakującymi , podróż do Włoch i z powrotem a więc lekkie zmęczenie , rozgrywający (a raczej nie rozgrywający) Tichacek do tego mecz rozgrywany w Częstochowie a jednak Resovia u siebie a na wyjeździe to dwa inne zespoły i jak to wszystko zebrać do kupy i porównać z bardzo solidną ekipą z Bydgoszczy to jak nic wychodzi mi że będzie tu max 4 sety i prawdopodobna wygrana Delecty.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzębie(+1,5 seta) 2 1,85 ⛔
Tobet

Zaksa na 5 ostatnich spotkań jedyny dobry mecz rozegrała właśnie przeciwko Jastrzębskiemu gromiąc ich na wyjeździe 3-0. Oprócz tego porażka z Olsztynem, blamaż u siebie z Delectą (0-3) i niesamowite męczarnie z Noliko, których mieli przecież ogarnąć dość gładko. Jastrzębie to zeszłoroczny finalista PP gdzie ponieśli porażkę ze Skrą. Dziś mają świetną okazję by powtórzyć przynajmniej wynik z zeszłego roku i awansować do finału gdyż za przeciwnika dostają mocno kadrowy zespół Zaksy, lecz przeżywający ostatnio zniżkę formy. Jako, że TB to raczej loteria zadowalam się 1,85 na ugranie przez Jastrzębie przynajmniej dwóch setów. W zeszłym roku te ekipy również mierzyły się w półfinale i Jastrzębski wygrał w stosunku 3-2.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Zeszły rok a ten to całkiem inna bajka. Według mnie Zaksa wyskoczy z powrotem z formą na Puchar Polski i Gładko wygrają swoje spotkanie. Mój typ to 1 a kurs 1.55 mnie zadowala. Nie mam czasu na dokładną analize.
Typ: 1
Kurs: 1.55 ✅✅✅✅✅
Bet365
 
firer 886

firer

Użytkownik
Bydgoszcz - Rzeszów poniżej185.5 pkt kurs 1.85 Bet365
Kursy na Bydgoszcz bedą pewnie spadać juz jest ok 2 a tak ustawiona linia to nic innego jak pytanie: Czy bedzie pięć setów czy nie ??.
Oczywiście Resovia jest tak słabą drużyna ze nie jest w stanie grać równych setów z Delectą, ktora miażdży ich w kazdym elemencie gry. Począwszy od potężnej zagrywki, po pieklenie mocne skrzydła.Delecta zniszczy tą tragiczną drużynę do 15 w kazdym secie i typ wejdzie izzy. Resovia to wgl nie powinna wychodzić na parkiet bo i tak nie mają żadnych szans &lt;Ironia off&gt;
Śmieszą mnie takie analizy. Żeby pokryć Over 185.5 wystarczą 2 sety do 21 i 2 sety do 22 , czy to tak dużo w starciu dwoch wyrownanych druzyn? - Ja dla mnie to nie, bo jest spora szansa na przedluzonego seta. Pozatym ciekawi mnie od kiedy Delecta jest taka potęgą, że wszyscy powinni się jej bać ? Jedno zwycięstwo z Zaksą nic nie znaczy, a jeżeli wszyscy mają taką krotką pamieć to przypominam ze ostatnio Delecta przegrala z Resovią 3;0
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów​


AlexDamiao napisał sporo mądrych rzeczy, ale według mnie do finału awansuje Resovia.

Delecta jest liderem PlusLigi, dobrze radzi sobie w Challenge Cup (w następnej rundzie spotka się z Uralem Ufa, więc pewnie już tak fajnie nie będzie), do tego awans do FF Pucharu Polski. Bez wątpienia jest to w dużej mierze zasługa trenera Piotra Makowskiego.

Kadrowo Delecta wygląda dobrze. Liderem jest Antiga, który cały czas potrafi grać na genialnym poziomie, technika po prostu rewelacyjne. Konarski według mnie jest chimeryczny, ale ostatnio grał dobrze. Dostaje sporo piłek, bo jednak Wika czy Antiga ciągnąć gry w ataku nie będą. Wika ostatnio grał przyzwoicie, ale według mnie właśnie obok Antigi na przyjęciu jest dziura w Bydgoszczy. Środek mocny, Jurkiewicz i Wrona świetnie radzą sobie w bloku, do tego Masny wrzuca im sporo piłek. Masny jest mózgiem tego zespołu, często ryzykuje, gra szybko.

Resovia poległa w dwumeczu z Maceratą, ale to było do przewidzenia (o wszystkim zadecydował frajersko przegrany mecz w Rzeszowie). Na pewno cieszy powrót do gry Bartmana, który w LM zagrał dobrze. Akhrem po kontuzji również powinien grać z meczu na mecz lepiej. Kovacevic idealnie nadaje się do szybkich piłek, ale przy słabszym przyjęciu sobie nie radzi. Lotman wiadomo, bardzo dobry w przyjęciu, ale w ataku się nie wyróżnia. Środek ma spory potencjał co pokazał ostatnio Maciek Dobrowolski w meczu z Effectorem. Gry Tichacka nie rozumiem i chyba nie zrozumiem. Pamiętam jak grał w Friedrichshafen i w reprezentacji Czech, a to co gra teraz to jest może 25% z tamtego grania. Chciałbym zobaczyć Maćka w wyjściowym składzie, ale nie liczę na to.

Mecz może być wyrównany, ale tak naprawdę powinna wygrać Resovia. Czy Resovia w meczach z Maceratą zagrała źle, było widać słabą formę ? Raczej nie. Dla Delecty to będzie chyba najważniejszy mecz. Czy wytrzymają ? Według mnie nie. W Bydgoszczy nie ma zmienników. Tam musi dobrze grać cała siódemka, żeby osiągnąć korzystny wynik.

Typ:
Resovia Rzeszów @ 1.72 Unibet ✅


PS. Mam nadzieję, że w drugim półfinale górą będzie Jastrzębski Węgiel.
 
emilszczak 31

emilszczak

Użytkownik
Uważam , żę warto dzisiaj grubo wchodzić w Resovie. Drużyna Kowala odpadła z Ligi Mistrzów a ten Puchar jest w ich zasięgu - są w stanie go zdobyć. Rywal do ogrania . Przy ryzyku na zagrywce Resovii może to się opłacić. Delecta ma dobrą wyjściową szóstke lecz z rezerwami krucho. Bartman wrócił na atak także powinno być już lepiej. Poza tym miałem okazje oglądac rewanż z Maceratą i powiem Wam , żę Resovia źle nie grała tylko poprostu potencjał rywali był dużo większy i niestety . Z takim rywalem Resovia powinna sobie poradzić. Ważne że grają na neutralnym gruncie co ujmuje trochę Delekcie.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Też oglądałem mecz z Lube i ZB9 nie pokazał nic specjalnego. Nie grali żle? To są aktualni MP i wymagajmy od nich trochę więcej, Travica miał takie przyjęcie że robił co chciał. No ale taki poziom naszej ligi niestety, Macerata rozbiła ich jak jakąś drużynę z A2. I z tym wchodzeniem grubo to spokojnie , Reska faworytem ale Bydzia nie jest jakąś drużyną z pierwszej łapanki.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Uważam , żę warto dzisiaj grubo wchodzić w Resovie. Drużyna Kowala odpadła z Ligi Mistrzów a ten Puchar jest w ich zasięgu - są w stanie go zdobyć. Rywal do ogrania . Przy ryzyku na zagrywce Resovii może to się opłacić. Delecta ma dobrą wyjściową szóstke lecz z rezerwami krucho. Bartman wrócił na atak także powinno być już lepiej. Poza tym miałem okazje oglądac rewanż z Maceratą i powiem Wam , żę Resovia źle nie grała tylko poprostu potencjał rywali był dużo większy i niestety . Z takim rywalem Resovia powinna sobie poradzić. Ważne że grają na neutralnym gruncie co ujmuje trochę Delekcie.
No chyba neutralny teren również Resovii ujmuje bo Reska u siebie a poza domem to dwie zupełnie inne ekipy. ode mnie over 3 setów na ten mecz po kursie 1,4
 
S 26

siemek0

Użytkownik
jeżeli wszyscy mają taką krotką pamieć to przypominam ze ostatnio Delecta przegrala z Resovią 3;0
Jeżeli już chodzi o pamieć to w ostatnich 11 spotkaniach tych drużyn tylko w 1 było pięć setów.Było to w lutym 2012 i tu ok zgadzam sie że typ nie wchodzi.
W styczniu w Rzeszowie 3:0 dla Resovii też sie zgadzam ale typ wchodzi
Listopad 2012 Bydgoszcz - Resovia 3:1 181pkt w tym jeden set do 15 typ wchodzi
Grudzień 2011 Resovia - Bydgoszcz 3:1 w tym jeden set do 13 typ wchodzi
Marzec 2011 Bydgosz - Rzeszów 1:3 w tym jeden set do 15 typ wchodzi
Luty 2011 Resovia wygrywa 3:0 typ wchodzi
Styczeń 2011 Resovia wygrywa 3:1 w tym jeden set do 16 typ wchodzi
Dalej nie bede wymieniał każdy może to sprawdzić jak wygladały mecze miedzy tymi drużynami
 
M 1,1K

mazi_10

Użytkownik
Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski 1,55 (Pinnacle) ✅
Zaksa w dobrej formie, dla mnie mają lepszy skład, bardziej doświadczony w ostatnich 4 meczach nie stracili nawet seta, dla mnie to bardzo dobry typ. W Jastrzębskim Węglu pełna mobilizacja ale sam Łasko meczu o takiej wadze nie wygra. Zaksa ma lepszych zmienników którzy potrafią pociągnąć gre co udowodnili w meczu z Noliko.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ZAKSA - JSW​
Nie ma co się tutaj za bardzo rozpisywać, Jastrzębie miało już dwa razy okazje w tym sezonie powalczyć z Kędzierzynem i dwa razy dostało masakryczne baty. Czegoś to na pewno dowodzi, widać że ZAKSA lubi grać z JSW.
Duża przewaga w przyjęciu piłki po stronie Kędzierzyna, z reguły odbija się to na lepszym % skończonych piłek. Poprzedni mecz obu tych ekip był przerwaniem świetnej passy Węgla, wydawało się wtedy że są w świetnej formie i powinni pokonać Zakse. Jednak szybko zostali sprowadzeni na ziemie. Z takim przyjęciem jakie ma Jastrzębie nie da się walczyć z klasowymi ekipami, para Kubiak - Martino praktycznie nie nadaje się do przyjmowania piłki.
ZAKSA ma dosyć regularną zagrywkę i szybko powinna upolować beznadziejnych przyjmujących Węgla. Wtedy zostaje już tylko 20 świec na seta do Łaski i gładkie baty.
Kurs do wzięcia, skoro w dwóch meczach tego sezonu miedzy tymi drużynami Jastrzębie nie ugrało nawet seta to jakie ma szanse na wygranie dzisiejszego meczu? według mnie bardzo nikłe.
Typ:
ZAKSA (1.56) Pinnacle
✅
Oprócz tego zgadzam się z analizą Redwitza odnośnie Resovii i również na nich gram.
Resovia (1.75) Expekt ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom